Żona: Nowenna pompejańska przemieniła moje życie

Nowenna Pompejańską modlę się od kilku lat i ciagle zbieram jej owoce. Najpierw przemieniła moje sumienie, potem różne sfery życia i zabrała choroby duszy a potem Matka Boża postarała się dla mnie o najlepszego męża jakiego mogłam miec. Kiedyś myślałam,ze nigdy nie wyjdę za mąż, ciagle byłam samotna lub w związkach bez przyszłości. Obecnie mam męża, który kocha Boga, dazy mnie miłością, jest troskliwy, opanowany, o dobrym i czystym sercu. Mój mąż jest moim najlepszym przyjacielem. Od pierwszej nowenny za dobrego męża do czasu poznania i ślubu minęły lata. Zaufanie do Boga i cierpliwe czekanie pokazało jak intencje zostały spełnione. Liczylo się także zezwolenie Bogu na działanie. Nie dostałam łatwego kandydata na męża ale dostałam rozaniec do modlitwy. Matka Boża poprzez kolejne nowenny pompejańskie przemieniła go diametralnie. Zabrała złe skłonności, upodobania, wady, nałogi aby mógł stać się piękny dla Boga i służbie ludziom. Ślub wzielismy w święto Matki Bozej. Poznaliśmy się również w święto Matki . Wybralismy imię dla syna zwiazane z założycielem Zgromadzenia Matki Bożej. Poza data ślubu wszystkie daty i wydarzenia związane z Matka Boża były niby „przypadkiem” ale wiem ,ze tak naprawdę to Matka Boża trzyma nas za ręce. Jesteśmy szczęśliwa rodzina dzięki Bożemu działaniu.

Módl się...

razem z nami!


Nasze intencje modlitewne:

 

13
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
7 Wątki komentarzy
6 Wątki z odpowiedziami
8 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
SssMonikaAgnieszkaAnetkaNan Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Przepiękne świadectwo, niech Pan Bóg błogosławi rodzinie,

Pysia
Gość
Pysia

Modlę się Nowenną pompejańska o rozeznanie w sprawie mojego uczucia do pewnego mężczyzny. Dziś mi się przyśnił wściekły na mnie, żebym mu dała spokój, że on mnie nie chce, a tylko się ośmieszam w jego opinii. Żeby tylko o to chodziło, to jakoś bym to zaakceptowała, ale za nim w tym śnie stały zakapturzone postacie, złe które wywierały na niego wpływ. Wiem-sen mara, Bóg wiara. Choć wystraszyłam się, to nie ulegnę, nie pękam.

tez Ania
Gość
tez Ania

Dzięki za Twoje świadectwo. Jak już zauważyło kilka osób, właśnie takie świadectwa dają najwięcej nadziei. Dużo dobra dla Was.

Nan
Gość
Nan

W jaki sposób trwać w tej nadziei, kiedy już czasami zwątpienie jest tak wielkie, że brakuje sił?

Anetka
Gość
Anetka

DO ZONY:Dziękuję za piękne świadectwo. Tak, to Maryja go zeslala dla Ciebie. Dlatego poznaliscie się w jej święto. Ona nad nami czuwa i Was prowadzi. Specjalnie tak zrobiła żebyś miała na uwadze ze to ten wymodlony ten wybrany przez Maryję dla Ciebie. Super. Daje nadzieje i więcej wiary w to ze jak ktoś zmowil nowenne w intencji znalezienia dobrej połówki dla siebie zostanie wysluchany i w najodpowiedniejszym momemncie naszego życia Maryja postawi go na naszej drodze i będziemy wiedzieli że to ten. Ten wymodlony i wyczekany. Ja już od odmowienia czekam 2 lata a ty ile czekalas?- na spełnienie i… Czytaj więcej »

Monika
Gość
Monika

ja tez modlę się od kilku lat i jestem w trakcie uzdrowienia,też Matka Boża zmieniła sumienie,zabrała pulsowanie w głowie,czekam na całkowite uzdrowienie i fantastycznego męża za wstawiennictwem Św.Józefa.Proszę o modlitwę za mnie.Monika.

Sss
Gość
Sss

Miała kilku partnerów, a tfu pewnie z nimi spała