Różaniec na prezent? Jak najbardziej!

Powszechnie przyjęło się twierdzenie, że różaniec jest najlepszym prezentem na Pierwszą Komunię Świętą. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby taki prezent wręczyć także przy innej okazji. Chrzest, bierzmowanie, ślub, urodziny czy imieniny – w każdym z tych przypadków piękny różaniec będzie idealnym prezentem!

Dla każdego katolika, różaniec to wyjątkowy symbol. Jako nieodłączny atrybut wiary, zapewnia wsparcie duchowe i pomaga nam w zadumie. Nic więc dziwnego, że taki podarunek nabiera wyjątkowo osobisty charakter i z całą pewnością nie zostanie niedoceniony. Wybór różańców jest ogromny, zatem dopasowanie prezentu do potrzeb i oczekiwań konkretnej osoby, z całą pewnością nie będzie najmniejszym problemem.

Różaniec z kamieni charakteryzuje się wyjątkowym pięknem. Naturalne tworzywo przedstawia jednak znacznie więcej zalet. Kamienne paciorki przetrwają przez bardzo długie lata, dlatego właśnie tego typu przedmioty najczęściej stają się wielopokoleniowymi pamiątkami, przez długie lata przypominając o tym, co w życiu jest naprawdę ważne.

Wybór konkretnego kamienia oraz jego koloru powinien być podyktowany wiekiem osoby, do której ma trafić podarunek. Nie bez znaczenia jest też płeć. Nie trzeba jednak obawiać się o dostępność konkretnego wariantu. Wyspecjalizowane firmy oferują na tyle duży asortyment, że ze znalezieniem idealnego modelu nie będzie najmniejszego problemu.

Różne kolory, kamienie, kryształki, perełki i drewniane i kształt koralików – wybór jest ogromny (już od 5 zł), zapraszamy tutaj – KLIKNIJ ⬇

http://rosemaria.pl/catalogsearch/result/?q=+różaniec

I wybierz różaniec dla siebie i bliskich. Także różańce POMPEJAŃSKIE. Jedyne w Polsce! KLIKNIJ ⬇

http://rosemaria.pl/catalogsearch/result/?q=+różaniec+pompejański

Zapraszamy! 🙂

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!