Nie ma takiej sprawy, której Maryja nie może rozwiązać!

„W nocy odwiedziła mnie Matka Boża z Dzieciątkiem Jezus na ręku. Radość napełniła duszę moją i rzekłam: Maryjo, Matko moja, czy Ty wiesz, jak strasznie cierpię? – I odpowiedziała mi Matka Boża: Wiem, ile cierpisz, ale nie lękaj się, ja współczuję z tobą i zawsze współczuć będę. Uśmiechnęła się serdecznie i znikła.”

„Od samego rana czułam bliskość Matki Najświętszej. Wczasie mszy św. ujrzałam Ją tak śliczną i piękną, że nie mam słów, abym mogła choć cząstkę tej piękności wypowiedzieć. Cała była biała, przepasana szarfą niebieską, płaszcz też niebieski, korona na gło­wie, z całej postaci bił blask niepojęty. — Jestem Królową nieba i ziemi, ale szczególnie Matką waszą. — Przytuliła mnie do serca swego i rzekła: Ja zawsze współczuję z tobą. — Odczułam moc nieskalanego Jej Serca, która się udzieliła duszy mojej. Teraz rozumiem, dlaczego od dwóch miesięcy przygotowywałam się do tego święta i z takim utęsknieniem go wyglądałam.”

Tak pięknie pisała św. Faustyna o Maryi. A św. Alfons Liguori, który także miał objawienia Matki Najświętszej pisał:

Maryja jest naszą nadzieją i wspomożycielką nieszczęśliwych„. Nie ma bowiem takiej sprawy, której Maryja nie może rozwiązać.

Zaufaj Jej w tym wyjątkowym nabożeństwie napisanym św. Alfonsa Liguori. Kliknij 

https://rosemaria.pl/miesiac-z-maryja-oprawa-miekka

Z Maryją nie zginiesz!

Książka: Miesiąc z Maryją

Miesiąc z Maryją św. Alfons Liguori

"Miesiąc z Maryją" to miesięczne nabożeństwo o uproszenie łask według pism św. Alfonsa Liguoriego - jednego z największych czcicieli Matki Bożej w dziejach Kościoła. Jemu objawiła się Maryja, którą nazywał: "naszą nadzieją i wspomożycielką nieszczęśliwych". Nie ma bowiem takiej sprawy, której Maryja nie może rozwiązać. Niniejsze nabożeństwo miesięczne opiera się na dwóch filarach: modlitwie oraz poznawaniu Maryi w Jej licznych cnotach, przywilejach i wezwaniach. Wysiłek duchowy podjęty do jego odprawiania nauczy nas dobrze modlić się o potrzebne łaski i pozwoli w pełni zaufać tej najlepszej z Matek.

Zobacz

 • prosze Cie Matko Boza ,mnie tez przytul do swego serca ,tak jak kiedys tulila mnie moja ziemska mama ,Ty wiesz czego ja potrzebuje ,Ty wiesz o co ja cie prosze co dziennie,otul swym plaszczem cala moja rodzine zeby zle duchy nie mialy do nas dostepu ,bardzo Cie o to prosze Twoja corka

 • Przytul Grzesia, Dominike i ich mamę aby nigdy więcej nie doznaly bólu i cierpienia, Amen

 • Maryjo przytul do Swego Serca moją chorą wnuczke, pomoz jej i spraw, aby wyzdrowiała i cieszyła się życiem razem z rówieśnikami.

  • Maria odmawiajcie Koronkę Wyzwolenia, zamówcie tą małą ksiązeczkę, teraz początkiem grudnia będzie akcja dostawa gratis

 • Proszę Maryjo o uzdrowienie z ciężkiej choroby, która wywróciła mój świat i
  życie mojej Rodziny do góry nogami, o łaskę życia, uwolnienie z lęku. Chroń mnie Matko Przenajświętsza przed złem i duchem choroby, wspomóż mnie w tym ciężkim okresie.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

  Zapraszamy

  na rekolekcje internetowe

  ze św. Józefem