Nicola: Zdany egzamin

Witam, chciałabym złożyć swoje kolejne świadectwo, a zarazem podziękować Najświętszej Maryi Pannie za otrzymane łaski. Prosiłam o jedną konkretną pomoc, a otrzymałam jeszcze więcej. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w bardzo trudnym dla mnie okresie. Moje życie trochę się posypało i nie miałam już na nic siły i ochoty. Ciągle płakałam i rozpaczałam. A dodatkowo we wrześniu czekał mnie bardzo ważny i ciężki egzamin poprawkowy na studiach. Wiedziałam, że sama sobie z tym nie poradzę. Któregoś dnia ucząc się, przypomniałam sobie jak trzy lata temu odmawiałam nowennę w intencji pomocy w zdaniu sesji. Postanowiłam jeszcze raz poprosić Najświętszą Maryję, o pomoc w przygotowaniu się i o pozytywne zdanie egzaminu poprawkowego. Nowennę rozpoczęłam 28 sierpnia, choć miałam pewne obawy, że nie podołam i nie znajdę czasu. Tego też dnia stało się coś dziwnego… Odmawiając tajemnicę chwalebną, około godziny 22 dostałam jakiegoś przebłysku. Było to coś tak dziwnego, w co sama nie mogłam uwierzyć i ciężko jest to wytłumaczyć, opisać. Następnego dnia okazało się, że mój ojciec miał wypadek. Stało się to właśnie około godziny 22. Wypadek był poważny, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Pomoc medyczna mówiła, o cudzie…że mój tato żyje. Ja wiem, że to zasługa Najświętszej Panienki, to Maryja nad nim czuwała i nie dopuściła do tragedii. W dniu egzaminu, także czułam spokój i bliskość Maryi, czułam że sobie poradzę. Odpowiedziałam na wszystkie pytania i to dosyć obszernie. Trzynastego dnia nowenny otrzymałam wynik. Ocena: 4 . Ogromna radość i łzy szczęścia. Tego dnia obiecałam Maryi świadectwo i dotrwanie do końca nowenny. Z całego serca dziękuję za otrzymane łaski. Polecam każdemu nowennę pompejańską, warto odmawiać różaniec. Nowennę kończę 20 października i wiem, że na tym się nie skończy.

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
DorotaMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Piękne świadectwo, które dodało mi nadziei i wiary w to, że moje modlitwy również zostaną wysłuchane. Dziękuję za to świadectwo i serdecznie pozdrawiam.

Dorota
Gość
Dorota

Piękne świadectwo to prawda że ta nowenna jest cudna ja kończę na początku grudnia czasami jest ciężko odmawiać ale jak nie odmówię to potrafię obudzić się w nocy i odmawiam ten przecudny różaniec ja modlę się o moje małżeństwo i myślę źe kiedyś tak jak Ty teź napiszę piękne swiadectwo.Proszę o modlitwę w mojej intencji .

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną