Natalia: Zdany egzamin

Pragnę podzielić się świadectwem niesamowitej siły jaką kryje Nowenna Pompejańska! Modliłam się do Matki Przenajświętszej o przemianę życia, abym odkryła właściwą drogę i nie wątpiła nigdy więcej w to, że moje życie ma sens, prosząc o pozytywnie zdany prawniczy egzamin zawodowy, znalezienie pracy i spotkanie tej jedynej kochanej osoby na całe życie. Zawierzyłam wszystkie sprawy Matce Bożej, która mnie wysłuchała. Wczoraj otrzymałam wynik pozytywny z egzaminu! Jutro jestem umówiona ws. pracy. Wierzę, że spotkam też miłość 🙂 a co najciekawsze tak się zdarzyło że akurat w dzień wyników egzaminu skończyłam część błagalną i rozpoczęłam część dziękczynną! Dziękuję Ci Mateńko za pomoc! Oddaję się woli Twego Syna. Chwała Panu!

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
AlaAlik Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Alik
Gość
Alik

Witaj, Natalia piękne świadectwo dające wszystkim modlącym się NP nadzieję na to, iż nas Mateńka Pompejańska także wysłucha … Z Pewnością tak będzie już dziś jestem tego pewien …. 🙂 chociaż nie zawsze tak jak my tego chcemy, tylko w lepszy Boski sposób. Gratuluję zdanego egzaminu jakże ważnego dla Ciebie … z pewnością to Mateńka Ci pomogła 🙂 i będzie Tobie pomagać dalej, kto choć raz odmówił Pompejankę będzie do niej wracał częściej niż się tego spodziewa ta modlitwa uspokaja nasze myśli, pokazuję to co jest ważne w życiu daje taki pozytywny reset … Bez Boga nic nie zbudujemy, chociaż… Czytaj więcej »

Ala
Gość
Ala

Alik, to co napisałeś jest naprawdę bardzo budujące. Trwajmy, jak piszesz, w modlitwie. Pierwszy raz odmawiam NP (jestem w cz.dziękczynnej), i już teraz myślę o kolejnej intencji. To jest niesamowite… Natalio Tobie gratuluję, Tobie Alik życzę wytrwałości w modlitwie. Jesteście pięknymi młodymi ludźmi. Z Panem Bogiem.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ