Ewa: Z pomocą Maryi

Nowennę Pompejańską odmawiam nieprzerwanie od ponad roku i jest to moje kolejne świadectwo jakie składam na dowód, że Maryja z Jezusem tak kierują naszym życiem, że z sytuacji trudnej z Bożą pomocą wychodzimy na prostą. Mój syn po licencjacie nie mógł kontynuować nauki na swoim kierunku, gdyż takiego na jego uczelni nie otworzono. Próbował w terminie jesiennym na inny kierunek ale bezskutecznie. Co robić, czekać rok, iść do pracy – gdzie wszędzie oczekują doświadczenia. Pomysły miał różne a ja jeden – Nowenna z intencją wybrania właściwej drogi życia.
Nowennę Pompejańska odmawiam na raty w ciągu dnia wszędzie: w drodze do pracy, stojąc w korkach, przy codziennych zajęciach. Czasem trudno o właściwe skupienie ale trwam w modlitwie otrzymując spokój, radość życia i siły. W trakcie Nowenny syn podjął decyzję, że zakłada własną firmę. Musiał zdać niezbędne egzaminy i tu Matka Najświętrza sprawiła że zdał je na 100%. Wszystkie procedury z rozpoczęciem działalności ma już za sobą. Dziękuję Matce Najświętrzej i proszę o dalszą opiekę nad nim. Nowenna Pompejańska przynosi owoce czasem za jakiś czas ale zaufanie Osobom Boskim i trwanie w jej odmawianiu, obserwowanie tych małych i dużych cudów w naszym życiu jest największą łaską jaką doświadczamy . Dziękuję Maryjo, że postawiłaś na mojej drodze życia Nowennę Pompejańską, będę ją odmawiać do końca moich dni. Pozdrawiam wszystkich odmawiających NP.

ORYGINALNE

 

KUBKI

CERAMICZNE

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
BasiairenaOpieniajaak Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Basia
Gość
Basia

Wszystko to co jest najważniejsze w życiu – prawdziwa miłość, zdrowie, pogoda ducha, kochająca rodzina, dzieci, poczucie spełnienia i własnej godności, wiara, optymizm nie da się tego kupić za żadne pieniądze… Taka to Boża sprawiedliwość na Ziemi.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -