Ewa: Z pomocą Maryi

Nowennę Pompejańską odmawiam nieprzerwanie od ponad roku i jest to moje kolejne świadectwo jakie składam na dowód, że Maryja z Jezusem tak kierują naszym życiem, że z sytuacji trudnej z Bożą pomocą wychodzimy na prostą. Mój syn po licencjacie nie mógł kontynuować nauki na swoim kierunku, gdyż takiego na jego uczelni nie otworzono. Próbował w terminie jesiennym na inny kierunek ale bezskutecznie. Co robić, czekać rok, iść do pracy – gdzie wszędzie oczekują doświadczenia. Pomysły miał różne a ja jeden – Nowenna z intencją wybrania właściwej drogi życia.
Nowennę Pompejańska odmawiam na raty w ciągu dnia wszędzie: w drodze do pracy, stojąc w korkach, przy codziennych zajęciach. Czasem trudno o właściwe skupienie ale trwam w modlitwie otrzymując spokój, radość życia i siły. W trakcie Nowenny syn podjął decyzję, że zakłada własną firmę. Musiał zdać niezbędne egzaminy i tu Matka Najświętrza sprawiła że zdał je na 100%. Wszystkie procedury z rozpoczęciem działalności ma już za sobą. Dziękuję Matce Najświętrzej i proszę o dalszą opiekę nad nim. Nowenna Pompejańska przynosi owoce czasem za jakiś czas ale zaufanie Osobom Boskim i trwanie w jej odmawianiu, obserwowanie tych małych i dużych cudów w naszym życiu jest największą łaską jaką doświadczamy . Dziękuję Maryjo, że postawiłaś na mojej drodze życia Nowennę Pompejańską, będę ją odmawiać do końca moich dni. Pozdrawiam wszystkich odmawiających NP.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
BasiairenaOpieniajaak Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Basia
Gość
Basia

Wszystko to co jest najważniejsze w życiu – prawdziwa miłość, zdrowie, pogoda ducha, kochająca rodzina, dzieci, poczucie spełnienia i własnej godności, wiara, optymizm nie da się tego kupić za żadne pieniądze… Taka to Boża sprawiedliwość na Ziemi.