Marcin: Wysłuchana modlitwa o pracę

Miałem trudności w pracy oraz tęsknotę za pracą w swoim miejscu zamieszkania ( zwątpienie, obawy) poprosiłem Matkę Bożą o pomoc o pracę na miejscu. Miałem rozmowę z pracodawcą, że będę pracował na miejscu, ale okazało się że nie będę (czułem się oszukany). Modliłem się nowenną pompejańską i otrzymałem pracę, do której kilka razy wcześniej się starałem. Otrzymałem wymarzoną pracę – jeszcze lepszą, gdzie myślałem, że nie będę już pracował . Bóg jest Wielki, bo wie co jest dla nas dobre. Wydawałoby się, że będę miał pracę na miejscu, a okazało się, że otrzymałem pracę, o której marzyłem.

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
AlikKatarzyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Marcinie dzięki za świadectwo akurat dziś jest mi ono bardzo pomocne.Narzeczony mojej córki ma podobną sytuację. Firma zaproponowała mu pracę,w niedzielę miał wyjeżdżać na szkolenie i w ostatniej chwili wycofali się. Ta wiadomość mnie zmartwiła ale zaraz pomyślałam o Matce Bożej bo w niej cała nadzieja.Proszę o modlitwę w intencji Kuby aby jak najszybciej znalazł pracę.

Alik
Gość
Alik

Gratuluję nowej pracy 🙂 i powodzenia, sam proszę o pracę,odmówiłem 6 Pompejanek odmawiam 7, ile bym dał by dać takie świadectwo jak ty… Choć Bóg mnie doświadcza wierze, że otrzymam pracę, choć tracę już wiarę i przechodzę najtrudniejszy etap w dotychczasowym życiu… Miej mnie w opiece Mamo Pompejanska, nie ustanę w moich modlitwach. Z BOGIEM

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną