Kasia: Uwolnienie od alkoholu

Od roku znawialam zwykly rozaniec za tate, aby przestal pic. Bylo juz tak zle ze wyladowal w noclegowni. Skonczyly sie osczednosci na wynajmowanie pokoju. Matka Boza jednak sie nim zajela i zalatwila mu miejsce w osrodku caritas tam trafil na terapię i juz nie pije 4 miesiace. Odciął sue od kolegow z ktorymi pil. Ostatnio byl z grupa w Paradyżu i wzial udzial we Mszy swietej chociaz byla dla chetnych , a wczesniej nawet nie wchodzil do kosciola.Wierzę, ze ta przemiana nie jest na chwilę i dziekuje matce Bozej za te łaskę. Ja odmawialam nowenne w innej intencji i czekam na cud i wierzę, ze to kwestia cierpliwosci. Dzis zaczynam moja druga nowenne, oby sie udalo zmowic. Dziękuję Matenko!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
grayhumanKatarzynaAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Pomogłaś mi zdaniem” to kwestia cierpliwości,” dziękuję…i życzę aby Maryja wysłuchała każdej zanoszonej intencji.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Kasiu życzę tobie opieki Matki Bożej a tacie wytrwania w abstynencji.Niech pamięta że alkoholikiem jest się do końca życia i musi cały czas pracować nad sobą. Módl się aby wytrwał!

grayhuman
Gość
grayhuman

Najbardziej do alkoholu ciągnie złe towarzystwo. W sumie złe towarzystwo wpływa na twoją osobowość kim jesteś. Jak ktoś nie ma dobrych przyjaciół to lepiej, aby ich w ogóle nie miał. Sam jestem introwertykiem i jestem bardzo szczęśliwy, że złe towarzystwo nie wpływa na moje życie i żaden debil nie układa mi życia.
A mało jest ludzi naprawdę dojrzałych i „normalnych”, gdzie bez alkoholu czy udawanie jakiegoś debila, aby się przypodobać kolegom.
Z kim przystajesz takim się stajesz. Tak jak to mówił Św. Jan Paweł II.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące