Barbara: modlitwa za męża

Chciałabym podziękować Matce Bożej za Nowennę Pompejańską i Jej opiekę. Skończyłam 23 września Nowennę Pompejańską w intencji żeby mój mąż się opamiętał. Moja modlitwa została wysłuchana przez Matkę Boską ale widocznie jeszcze nie czas na opamiętanie dla mojego męża w tym złym którym mnie i córkę krzywdzi. Wierzę że otrzymamy tą łaskę w odpowiednim momencie.

10
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
8 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
WojciechOlaJoannaMagdalenaDorota Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agata
Gość
Agata

Czyli nie została wysłuchana.

Polka
Gość
Polka

Została została tylko jeszcze mało widoczne owoce. Tak myślę. Tylko nie schodz z tej drogi Powierzaj wszystko Bogu Buduj z nim relacje i módl sie dalej. Skup się na miłości do Boga i budowaniu z nim Relacji i z Matka Boza a Oni się Wami zajmą najlepiej. Pozdrawiam:) trzymaj się Autorko:)

Krystyna
Gość
Krystyna

Bóg jest miłosierny i sprawiedliwy. Jeszcze będzie dobrze. Módl się i cierpliwie czekaj, a owoce Twojej modlitwy wkrótce nadejdą. Niech Was Bóg Wszechmocny błogosławi a Matka Najświętsza ma zawsze w swojej opiece.

Dorota
Gość
Dorota

Niech Pan prostuje wasze drogi zawierz Jezusowi i Maryi wszystko co masz cala rodzine tylko z Nimi mozemy stawic czola zlu twgo swiata.Niech Wam dobry Bóg błogosławi.

Magdalena
Gość
Magdalena

W Ameryce zostały przeprowadzone badania na 20 000 małżeństw na temat kto jest bajbardziej zadowolony z seksu w małżeństwie. Okazało sie że były to pary katolickie i hasydzkie (ortodoksyjni żydzi). Po przeprowadzeniu bardziej wnikliwych testów okazało się, że w tych grupach był największy odsetek małżeństw, które poraz pierwszy współżyły seksualnie ze sobą po ślubie. W toku kontynuacji tych badań, okazało sie, że istnieje pewna korelacja pomiędzy szcześliwością pożycia małżeńskiego a stanem dziewictwa osób, ktore decyduja sie na stanowienie pary małżeńskiej. Zjawisko to nazwano MECHANIZMEM PIERWSZEGO KONTAKTU. Polega ono na tym iż, moment inicjacji seksualnej, ma kluczowe znaczenie na dalsze pożycie… Czytaj więcej »

Joanna
Gość
Joanna

Maryja Matka nasza nigdy nas nie zostawia już nie raz się o tym przekonałam. Jako osoby wierzące w miłość i Miłosierdzie Boże musimy jej się całkowicie oddać i bezgranicznie zaufać.
JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ AMEN.

Joanna
Gość
Joanna

Mąż rodzina

Ola
Gość
Ola

Ja już, a może dopiero ponad 2 lata modlę się o powrót męża do domu, o miłość w małżeństwie i jak na razie jest gorzej niż na początku moich modlitw. Na początku zapowiadało się, że wszystko się ułoży, a dziś mąż jest szczęśliwy ze swojej decyzji, ma kolegów z którymi woli spędzać czas zamiast z własnymi dziećmi. Jezu, Ty zajmij się moim małżeństwem. Już dawno powierzyłam je w Twoje ręce, ale mojej decyzji nie odwołuje. Jezu ufam Tobie!

Joanna
Gość
Joanna

Wszystkie laski otrzymujemy od Boga i jemu musimy bezgranicznie zaufać. Nawet w cierpieniu, które nosimy i krzyżu. Jezus umarł na krzyżu dla naszego zbawienia poprzez to cierpienie mamy zawierzyć w Boże Miłosierdzie, które jest źródłem miłości. Nie trać wiary ducha Ty i Twoje dzieci jesteście kochani przez Boga. I nadejdzie taki czas w którym Twój mąż się nawróci zaufaj Bogu.
Polecam Ci Koronkę do Miłosierdzia Bożego i codzienne odmawianie różańca wspólnie z Twoimi dziećmi.

Wojciech
Gość
Wojciech

Tragedia i nieszczęście grzechu polega także na tym ,że skutki tychże są często nieodwracalne! Nie znam szczegółów Pani Sytuacji rodzinnej ale jeśli w nowym związku męża pojawiły się dzieci to czy powrót do dawnej rodziny nie utworzy kolejnego zła?

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…