Barbara: modlitwa za męża

Chciałabym podziękować Matce Bożej za Nowennę Pompejańską i Jej opiekę. Skończyłam 23 września Nowennę Pompejańską w intencji żeby mój mąż się opamiętał. Moja modlitwa została wysłuchana przez Matkę Boską ale widocznie jeszcze nie czas na opamiętanie dla mojego męża w tym złym którym mnie i córkę krzywdzi. Wierzę że otrzymamy tą łaskę w odpowiednim momencie.

Módl się...

razem z nami!


Nasze intencje modlitewne:

 

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
7 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
8 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
WojciechOlaJoannaDorotaKrystyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agata
Gość
Agata

Czyli nie została wysłuchana.

Polka
Gość
Polka

Została została tylko jeszcze mało widoczne owoce. Tak myślę. Tylko nie schodz z tej drogi Powierzaj wszystko Bogu Buduj z nim relacje i módl sie dalej. Skup się na miłości do Boga i budowaniu z nim Relacji i z Matka Boza a Oni się Wami zajmą najlepiej. Pozdrawiam:) trzymaj się Autorko:)

Krystyna
Gość
Krystyna

Bóg jest miłosierny i sprawiedliwy. Jeszcze będzie dobrze. Módl się i cierpliwie czekaj, a owoce Twojej modlitwy wkrótce nadejdą. Niech Was Bóg Wszechmocny błogosławi a Matka Najświętsza ma zawsze w swojej opiece.

Dorota
Gość
Dorota

Niech Pan prostuje wasze drogi zawierz Jezusowi i Maryi wszystko co masz cala rodzine tylko z Nimi mozemy stawic czola zlu twgo swiata.Niech Wam dobry Bóg błogosławi.

Joanna
Gość
Joanna

Maryja Matka nasza nigdy nas nie zostawia już nie raz się o tym przekonałam. Jako osoby wierzące w miłość i Miłosierdzie Boże musimy jej się całkowicie oddać i bezgranicznie zaufać.
JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ AMEN.

Joanna
Gość
Joanna

Mąż rodzina

Ola
Gość
Ola

Ja już, a może dopiero ponad 2 lata modlę się o powrót męża do domu, o miłość w małżeństwie i jak na razie jest gorzej niż na początku moich modlitw. Na początku zapowiadało się, że wszystko się ułoży, a dziś mąż jest szczęśliwy ze swojej decyzji, ma kolegów z którymi woli spędzać czas zamiast z własnymi dziećmi. Jezu, Ty zajmij się moim małżeństwem. Już dawno powierzyłam je w Twoje ręce, ale mojej decyzji nie odwołuje. Jezu ufam Tobie!

Joanna
Gość
Joanna

Wszystkie laski otrzymujemy od Boga i jemu musimy bezgranicznie zaufać. Nawet w cierpieniu, które nosimy i krzyżu. Jezus umarł na krzyżu dla naszego zbawienia poprzez to cierpienie mamy zawierzyć w Boże Miłosierdzie, które jest źródłem miłości. Nie trać wiary ducha Ty i Twoje dzieci jesteście kochani przez Boga. I nadejdzie taki czas w którym Twój mąż się nawróci zaufaj Bogu.
Polecam Ci Koronkę do Miłosierdzia Bożego i codzienne odmawianie różańca wspólnie z Twoimi dziećmi.

Wojciech
Gość
Wojciech

Tragedia i nieszczęście grzechu polega także na tym ,że skutki tychże są często nieodwracalne! Nie znam szczegółów Pani Sytuacji rodzinnej ale jeśli w nowym związku męża pojawiły się dzieci to czy powrót do dawnej rodziny nie utworzy kolejnego zła?