Anonim: Wielokrotna pomoc Matki Boskiej

Nowennę Pompejańska odmówiłam w życiu 4 razy. Za każdym razem moja prośba została wysłuchana. Chciałabym się podzielić jednym z tych przypadków.
Pomimo młodego wieku wiele lat męczyłam się z codziennym bólem i problemami na tle hormonalnym. Przez część dni w miesiącu nie mogłam normalnie funkcjonować, miałam bardzo silne bóle brzucha. Chodziłam do wielu lekarzy, ale oni tylko w kółko wypisywali leki hormonalne bez żadnych badań.
Po wcześniejszym wysłuchaniu przez Maryję mojej prośby (wskazanie drogi w życiu, ułożenia spraw w moim związku) postanowiłam znowu się do Niej zwrócić. Razem ze mną nowennę o moje uzdrowienie zaczął narzeczony. Matka Boska nas wysłuchała. Trafiłam na dobrego lekarza, który nie zbagatelizował sprawy. Po licznych badaniach zapisał mnie na zabieg operacyjny, po którym wszystkie dolegliwości minęły. Moje życie zmieniło się o 180°. Wszyscy byliśmy w szoku. Nawet lekarz. W końcu przespane noce, bez bólu. Normalne życie. To zdecydowanie był cud Nowenny!

Dziesiątki różańca 

z kamieni

szlachetnych

- bransoletki na rękę!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
RenataJoanna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Chwała Panu naszemu za jego cuda i łaski, które otrzymujemy każdego dnia.

Renata
Gość
Renata

Wybacz, że pytam – to była endometrioza czy co innego? Dziękuję za Twoje świadectwo i niech Bogu będą dzięki za wszelką pomoc.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?