Anonim: Wielokrotna pomoc Matki Boskiej

Nowennę Pompejańska odmówiłam w życiu 4 razy. Za każdym razem moja prośba została wysłuchana. Chciałabym się podzielić jednym z tych przypadków.
Pomimo młodego wieku wiele lat męczyłam się z codziennym bólem i problemami na tle hormonalnym. Przez część dni w miesiącu nie mogłam normalnie funkcjonować, miałam bardzo silne bóle brzucha. Chodziłam do wielu lekarzy, ale oni tylko w kółko wypisywali leki hormonalne bez żadnych badań.
Po wcześniejszym wysłuchaniu przez Maryję mojej prośby (wskazanie drogi w życiu, ułożenia spraw w moim związku) postanowiłam znowu się do Niej zwrócić. Razem ze mną nowennę o moje uzdrowienie zaczął narzeczony. Matka Boska nas wysłuchała. Trafiłam na dobrego lekarza, który nie zbagatelizował sprawy. Po licznych badaniach zapisał mnie na zabieg operacyjny, po którym wszystkie dolegliwości minęły. Moje życie zmieniło się o 180°. Wszyscy byliśmy w szoku. Nawet lekarz. W końcu przespane noce, bez bólu. Normalne życie. To zdecydowanie był cud Nowenny!

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Joanna
Joanna
10.10.18 10:58

Chwała Panu naszemu za jego cuda i łaski, które otrzymujemy każdego dnia.

Renata
Renata
10.10.18 22:18

Wybacz, że pytam – to była endometrioza czy co innego? Dziękuję za Twoje świadectwo i niech Bogu będą dzięki za wszelką pomoc.

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x