Poznaj wielkiego Obrońce przed szatanem! O. Pio chciał byśmy odmawiali TO nabożeństwo!

Ojciec Pio był wielkim czcicielem św. Michała Archanioła. W trudnych sprawach zalecał zwracanie się do tego Archanioła – pogromcy mocy piekielnych. Jego duchowa córka przywróciła światu to zapomniane nabożeństwo do św. Michała pod wpływem Ojca Pio i jego miłości ku św. Michałowi.

Nabożeństwo to Ojciec Pio dostał na 30 rocznicę otrzymania stygmatów, pobłogosławił je i polecał innym do odmawiania. W szybkim czasie stało się ono niezwykle popularne we Włoszech. Teraz i Ty możesz je odprawić, trafiło bowiem już do Polski!

Uzyskaj specjalne łaski od św. Michała poprzez to 30 dniowe nabożeństwo ku jego czci!

Jest ono dostępne pod tym linkiem: 

http://rosemaria.pl/wielkosc-swietego-michala-archaniola

To nabożeństwo zrodzi w Twoim sercu cześć i miłość do św. Michała, którego skuteczności doświadczył Ojciec Pio!

Wielkość świętego Michała Archanioła Nabożeństwo w sprawach trudnych

Swojej duchowej córce, Linie Fiorellini, ojciec Pio napisał: "Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem". To zdanie stało się impulsem do przywrócenia światu zapomnianego dzieła, które po raz pierwszy trafia do rąk polskiego czytelnika. Dzieła, które pobłogosławił i rekomendował sam święty ojciec Pio, a które dostał w prezencie na trzydziestą rocznicę otrzymania stygmatów.

Zobacz

 • Kochany Ojciec Pio.! Kilka lat temu został moim nauczycielem.Nauczyl mnie wiary w Boga modlitwy za Dusze Zmarłych modlitwy do Dzieciątka Jezus i wielu innych.Przychodzil do mnie w snach rozmawiał ze mną i uśmiechał się, pocieszal moją Duszę. Kiedyś przyszedł do mojego domu i moim dzieciom przyniósł i ofiarował książki i święte obrazki. Kochane dzieci gdybyście wiedzieli dlaczego.

  • No jesli to prawda to powinien Pan pojechac zobaczyc Jego dom stoi do dzis i nie jest zbyt daleko od bazyliki MB w Pompejach, region ten sam, jeszcze tam nie bylam, bo dojazd mozliwy samochodem, sprawdze o ile by sprawa interesowala

   • Ja też kocham Ojca Pio, pomógł mi bardzo także przez sny pokierował moim życiem. Byłam u niego w San Giovanni Rotondo. Bardzo bym chciała spotkać się z nim w niebie.

  • moje nawrocenie tez zaczelo sie od Ojca Pio ,to wlasnie obrazek z nim i modlitwa Koronka do Najswietrzego Serca Pana Jezusa byla moim pierwszym wolaniem o ratunek ,ciagle ja odmawiam ,obrazek podarowala mi pani w szpitalu i sa na nim relikwie sw Ojca Pio ,tak przynajmniej mi ta pani powiedziala

  • Ja spotkałam raz we śnie ojca Pio, a drugi raz pokłóciłam się z chłopakiem przez telefon,bo mnie okłamał rozłączyłam się i nagle stwierdziłam że odmówię litanie do ojca Pio, w trakcie odmawiania złość zaczęła ze mnie schodzić od czubka głowy i nagle mam zadzwonić do niego, że za nim tęsknię, biorę telefon bez wachania(zaznaczę że jeszcze 5minut temu nieźle się na niego wkurzyłam) i dzwonię (pewnie był w szoku)a on mi mówi, że właśnie ma na ekranie ojca Pio tym razem ja zaniemówiłam, w końcu powiedziałam że tęsknię i część

 • Kochane dzieci.W 1997 kupiłem książkę.Na okładce był stary siwy z brodą mężczyzna.Na dole okładki było napisane Ojciec Pio. Książkę rzuciłem na półkę. Leżała tam 3 lata.!!! Po tym zacząłem ją czytać. Później nawet pisałem listy do Ojca Pio.Polecam wam książeczkę MODLITWA OJCA PIO wym.15 x 11 183 strony.Adres do Ojca Pio: PADRE PIO CONVENTO CAPPUCINI SANTA MARIA DELLA GRAZIE 71013 SAN GIOVANNI ROTONDO FOGGIA ITALIA. Tel.+39 0882 4171. Piszcie do Św Ojca Pio podziękowania i prośby.

  • Pod tym adresem sa przyjmowane datki na klasztor i jest wykaz bankòw przez ktòre mozna je przekazac. Pisac do ojca Pio gdy ten lezy pochowany od wielu lat w San Giovanni Rotondo nie ma sensu, bo nie moze tego typu listu odebrac. Ta informacja , ktòra Pan mial musi byc bardzo stara, w moim komentarzu chodzilo o inne miejsce kultu ojca Pio zwiazane jest z domem rodzinnym swietego i nie znajduje sie w Apuli a w Kampani.

 • Przez wstawiennictwo o. Pio modlę się od ok 10 lat, zawsze bardzo pomaga, dzięki Niemu zaczęła m się modlić do aniołów szczególnie Michała i anioła Stróża, wiele razy pomógł mi w walce z grzechem, różnych trudnościach. Kiedys też miałam problem w trakcie odmawiania nowenny przyszedł do mnie, bardzo mi pomógł wtedy, nie widziałam Go, ale czułam Jego ducha, niesamowity pokój, dobro, chyba po prostu świętość, wiedzialam, że chce mi pomóc, bardzo się chciało przebywać w Jego obecności, przyszedł jak jakiś najlepszy przyjaciel.

  • Jak kiedyś modliłam się koronką ojca Pio to dostałam łaski chyba po dość krótkim czasie. Ale jak modliłam się dłużej różnymi modlitwami ojca Pio to tak wywróciłam się na rowerze, że aż miałam na dłoniach, stopie, boku rany, tak jakby „stygmaty”. Dlatego myślę, że w pewnych modlitwach trzeba zachować umiar.

   • A czemu niby w modlitwach należy zachowac umiar? Czyżby w większych ilosciach ściągają na modlącego się złe wypadki? To w końcu do kogo te modlitwy są kierowane?

   • Do … to sobie nieźle wytłumaczyłaś .Zły miesza ludziom w głowach. Nie ma czegoś takiego ,że jak odmawiam modlitwe to zaraz bum i coś złego się wydarzy/a to zło i tak by nas spotkało tylko z większą siłą ,modlitwa łagodzi . Bez tej modlitwy do Ojca Pio mogłaś się wtedy połamać i do końca życia odczówać skutki tego upadku,powinnaś Go przeprosić ,że takie niestety ,że to napisze brednie opowiadasz.
    A to co piszesz dalej „że aż miałam na dłoniach, stopie, boku rany, tak jakby „stygmaty”.” to znak od Niego ,że był przy Tobie i na ile mu Bóg pozwolił Ci pomógł” Nie ma co wdzięczna mu się bardzo okazałaś 🙁

    • mena dobrze,prosto tłumaczysz,aż sie uśmiałam na początek dnia.
     O.Pio posłużył sie Tobą , tak myślę.

     • enia dzięki za dobre słowo , niech Bóg Ci w sposób szczególny dnia dzisiejszego błogosławi i broni przed wszelkim złem.
      Ps. Ludzie często zło Bogu czy świętym przypisują ,zapominając o złym i tym ,że sami poprzez otfieranie mu furtek wpuszczają dużo zła do własnego życia .Jednak gdy ktoś modli się na różańcu Maryja po jakimś czasie doprowadzi go do poznania prawdy kwestia czasu.
      Do poczytania .

      • Sprawcą nieszczęść jest czarny.
       mena ta nowenna z 5 koronek jest niesamowita, mam dwie już odmówione. Początki dobrze sie odmawiało ale 2-3 dni przed ukończeniem …”fajna” jazda. Ale mi to w sumie do śmiechu.
       Błogosławionego dnia

      • Do Enia a przez jaki czas się ją odmawia? Jeśli mogę zapytać

      • Tina nie ma podanego dokładnie czasu, jak masz problem to zaraz zacznij się modlić tą Koronką, najlepiej juz zostawić ta modlitwę na stałe w swoich modlitwach/profilaktycznie przed złem/, idziesz i tez mozesz odmawiać tą koronkę
       Tak myślę, jak byśmy Bozenę wspomogły tą Koronką Wyzwolenia za jej męża Piotra, moze nazbierało by się więcej osób, może 9
       Każdy z nas odmówi jedna KW dziennie to jest ok 8min, to jest prosta,łatwa modlitwa,zapraszam
       1enia, dopisujcie się
       Zaczynamy od dzis do końca miesiaca

      • enia dla mnie 8 min to jet jak mgnienie oka ,pewnie ze sie dolacze

      • Do Enia, jak ktoś mnie prosi to nie odmówię. Pomodlę się za Piotra od dziś.pozdrawiam

    • Wyobraź sobie, że mam inne zdanie od Twojego. Napisałam co myślę. Nie rozumiem dlaczego wiele osób na tym forum próbuje z uporem osła przekonać kogoś do swojego zdania. Ile ludzi tyle możliwych rozwiązań. Nie zakładajcie ludziom klapki na oczy, że mają widzieć tak jak wy. To , że otrzymałam te, stygmaty” to akurat wiem, że to mógł być znak obecności ojca Pio. Dziękuję mu za pomoc i On o tym wie, nie muszę pisać tego na forum. Jak się modlę to zamykam się w swojej „izbie”a nie trąbię wszędzie że się modlę. A Bóg co widzi potem oddaje, tym co się modlą w ukryciu to im oddaje a tym co trąbią żeby się ludziom podobać to już odebrali poklask ludzi i więcej nie dostają.

     • to ja juz nie mam co liczyc na laski … ,bo trabie wszystkim w kolo ze sie za nimi modle ,tylko ja akurat ciesze sie jak mi ktos powie ze modli sie za mnie,czuje ze nie jestem sama z moimi problemami ,moze inni tez chcieli by to wiedziec ,mysle ze kazda modlitwa czy to jawna czy w ukryciu jest dla Pana Boga wazna ,my tego nie wiemy

      • … i wcale nie mowie tego ze sie modle dla poklasku

      • dokladnie mateuszu i chce zebys wiedzial ze za toba tez sie modle ,co dzien ofiaruje 10tek rozanca za wami wszystkimi tu na forum ,narazie mam kilka intencji do odmowienia NP, ale wiedz ze ty tez jestes na tej liscie

      • Mateusz dołącz z nami modląc się Koronką Wyzwolenia za męża Bozenki Piotra, to tylko 8 min dziennie i przez 20 dni, a Jezus Ci to wynagrodzi stokrotnie

      • Ta modlitwa jest bardzo krótka, poczytaj na necie o niej. Poznasz tą modlitwę i na przyszłosć w razie problemów będziesz wiedział jak sobie pomóc

      • Enia ja się chętnie dołączę tylko napisz czy to ma być codziennie o określonej godzinie czy obojętnie. Zaraz poczytam o tej modlitwie.

      • Obojętnie o której godzinie, dziękuję Ci bardzo.
       To już nas jest 3

      • Eniu jeszcze mam pytanie czy zaczynamy dziś ?

     • Do ….Mieć inne zdanie może mieć każdy ,ale mówić coś co jest sprzeczne z nauką kościoła to niestety herezja i szkoda ,że bzdury opwiadając na korzyść złego robisz to głośno a w drugą strone to już nie.
      Żeby nie było ,że pisze złośliwie ,jednak prawdy będe broniła chodźby mi życiem przyszło zapłacić za dużo jest w tych czasach własnych interpretacji a za mało posłuszeństwa prawdzie.
      Serdecznie Cię … pozdrawiam i życze wszystkiego co najlepsze.

      • To jest Twoja prawda i widzenie świata. Nie potrafisz tego przyjąć że Bóg jest o wiele większy niż schematy myślenia. Módl się dalej, również innymi modlitwami ojca Pio, ciekawe czy sama chciałabyś zostać obdarzona takimi „stygmatami” na parę tygodni, a łaska o którą byś się modliła nie zostałaby wysłuchana.

      • Droga … to nie moja PRAWDA przeczytaj całe Pismo św. i
       KKK i znajdź tam potwierdzenie swoich słów wcałym piśmie św. wszyscy co się modlili dostawali łaski a nie na odwrót owszem zło nas dotyka ,ale nie zwiny świętych ale nas ludzi nie koniecznie nas samych ale ogólnie poprzez złe wybory.
       Szkoda mi Ciebie ,że wpadłaś w takie złudzenie i nawet nic do ciebie nie trafia ,wcale nie chodzi abyś mi racje przyznała bo ja tego nie potrzebuje tylko abyś przez taki tok myślenia innych od Boga nie odciągała i od świętych,bo jak sama chcesz żyć w złudzeni to Twój wybór ale innym swój błędny tok myślenia przekazywać to jest grzech.

      • Na koniec dodam tylko, że fragment o modlitwie w ukryciu który prztoczyłam pochodzi z Nowego Testamentu, polecam przeczytać. Widzę, że niektóre osoby we wszystkim widzą zło. Ja po moich modlitwach nie otrzymałam zła tylko łaski. Czytanie ze zrozumieniem niektórym by się przydało.

      • Ręce opadają ,ja tylko przypomne który Twój komentarz komentowałam. „Jak kiedyś modliłam się koronką ojca Pio to dostałam łaski chyba po dość krótkim czasie. Ale jak modliłam się dłużej różnymi modlitwami ojca Pio to tak wywróciłam się na rowerze, że aż miałam na dłoniach, stopie, boku rany, tak jakby „stygmaty”. Dlatego myślę, że w pewnych modlitwach trzeba zachować umiar.”
       Ps
       .
       Teraz tak myśle ,że Święty Ojciec Pio
       czekał na Ciebie na ścieżce rowerowej i jak jechałaś to noge Ci podstawił, a jak się wywróciłaś to jeszcze rany Ci pozadawał ,tylko nie moge wymyślić czym.

      • To była łaska otrzymać takie stygmaty ale nie każdy to rozumie, nie każdy chce, święci też raczej nie chcieli.
       Druga część komentarza świadczy o Twojej złośliwości, a to nie przystoi osobie, która twierdzi, że się modli.

      • „To była łaska otrzymać takie stygmaty „z tym się z Tobą zgodze nie rozumiesz jednak nadal swojego błędu w twojej wypowiedzi ,nie przyjmujesz argumentów . A to już niestety pycha. Za nim napiszesz co przystoi osobie modlącej i nie koniecznie o mnie tu chodzi to zajrzyj do własnego oka i wyrzuć belkę .
       Ps. Co do drugiej części wypowiedzi to jak dobrze ,że to Pan Bóg bedzie sądził.
       Żadne argumenty z Prawdy (nie mojej a naszej wiary )nie trafiają do Ciebie to może żart typu ojca Pio Cię otrzeźwi i zobsczysz co za bzdurę napisałaś .”Ale jak modliłam się dłużej różnymi modlitwami ojca Pio to tak wywróciłam się na rowerze, że aż miałam na dłoniach, stopie, boku rany, tak jakby „stygmaty”. Dlatego myślę, że w pewnych modlitwach trzeba zachować umiar.”
       Ale i to nie pomogło:( podaje się

      • Jeszcze jedno czemu wszyscy uważają ,że człowiek wierzący powinien być idiotą i milczeć kiedy ktoś głosi herezje.
       Przez taką postawe jest tyle zła w Kościele Katolickim bo PRAWDY każdy się już boi bronić.

      • Nie życz drugiemu co Tobie niemiłe, bo ten „żart” może do Ciebie wrócić. Z Bogiem.

      • … już piszesz sama chyba nie wiesz co . Gdzie tu Ci coś życzyłam ??? Pa dobrej nocy.

 • Hmmm ja wiele razy za zmarłych modliłam się tą koronką ojca Pio i nikt fo mnie nie przychodził ani na żywo ani w snach, niczego też nie czułam, ale za to podczas tych wszystkich modlitw dostałam do kolekcji kolejna chorobę.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!