Piotr: Modlitwa o lepszą pracę

Tuż po studiach od dłuższego czasu męczyłem się w pracy, która była bardzo nisko płatna, wyczerpująca psychicznie i poniżej moich kwalifikacji. Pomimo odpowiedzialnego stanowiska, do którego trzeba było mieć „misję” i wysokie wykształcenie, praca ta „wypalała mnie” jako ambitnego i młodego człowieka oraz bezlitośnie zapewniała mi regularne „zderzanie się” z rzeczywistością.
Już wcześniej pracowałem nad przekwalifikowaniem się (około 2 lat), ale nie udawało mi się znaleźć zatrudnienia na stanowisku specjalisty, pomimo szerokiego już wachlarza umiejętności, doświadczenia własnego i portfolio. Pracodawcy nie odpowiadali pozytywnie na moje uczestnictwa w rekrutacjach. Ponieważ aplikowałem w branży kreatywnej, obawiałem się dodatkowo, że będę po znalezieniu pracy znajdował się w środowisku antykościelnym, co było wielce prawdopodobne.
Pod koniec odmawiania Nowenny odezwała się do mnie koleżanka, z którą kiedyś robiłem projekt na własną rękę, i powiedziała, że w jej firmie poszukiwany jest specjalista taki jak ja. Od tamtego momentu miałem przeczucie, że będę pracował właśnie tam i że jest to Boża interwencja. Dodam tylko, że koleżanka była bardzo wierząca, więc strach o znalezienie się w nieprzyjaznym Bogu środowisku był mniejszy 🙂 Ostatecznie dostałem tam pracę a moja kariera wreszcie się „odblokowała”. Teraz czuję się jak tygrys wypuszczony po latach z klatki!! 🙂 Chwała Panu!

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MarcinAsiKatarzyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Piotrze życzę ci wszelkiego błogosławieństwa Bożego w tym nowym miejscu i spotkania dobrych życzliwy bożych ludzi.

Asi
Gość
Asi

Fajne świadectwo. Ciesz się pracą 🙂

Marcin
Gość
Marcin

Ja już odmawiam 2 nowennę pod rząd w podobnej intencji jak Ty. Chociaż mi się wydaje że Ja jestem jeszcze w gorszej sytuacji ale Twoje świadectwo zmobilizowało mnie do jeszcze gorliwszej modlitwy oraz umacnia mnie w wytrwałości, mam nadzieję że Bóg mnie też wysłucha 🙂
Powodzenia Piotrze, niech Cię Bóg błogosławi przez całe życie.

Obrazki z nowenną pompejańską?