Marzena: Nie zrażajcie się przeszkodami

Długo zbierałam się, aby napisać świadectwo, a właściwie świadectwa. Odmawiam już czwartą nowennę. Głównie modliłam się o wyjście z długów (bo jestem bardzo zadłużona, najgorsze są „chwilówki”) i w intencji bliskich mi osób. Wspomnę jeszcze, że kilka lat temu się rozwiodłam i po jakimś czasie ułożyłam sobie życie z kimś innym.
Matka Boża jest niesamowita. W pierwszej nowennie zaczęły się dziać takie rzeczy w moim życiu, że nie nadążałam. Maryja otwierała mi oczy na mój związek. Wychodziły na jaw takie rzeczy o moim partnerze, że wprost nie mogłam uwierzyć. Ile kłamstw, zmydleń oczu, zawiści i podłości.W drugiej nowennie Maryja dała mi ogromy spokój, opanowanie, wiarę w to, że jakoś spłaci się te długi. Spokój ten mam do dziś, już się nie boję, że przyjdzie komornik a może przyjść. Wiem, że Maryja jest obok, mogę Jej się wyżalić a Ona mnie uspokoi i nie pozwoli zginąć. Bywało tak, że w najgorszym momencie pieniądze się znajdowały.
W trzeciej nowennie modliłam się w intencji siostry i swojej. Po dwudziestu dniach Maryja znów pokazała, że dla Niej nie ma rzeczy niemożliwych. W tym czasie działy się dziwne rzeczy z moim partnerem. Matka Boża otwierała przede mną wszystkie drzwi. Doszło do tego, że rozstałam się z partnerem, o czym rok wcześniej nawet bym nie pomyślała, i po ośmiu latach przerwy poszłam w końcu do spowiedzi. Co najważniejsze, moja córka poszła ze mną się wyspowiadać i nawróciła się, a o te rzeczy nawet nie prosiłam! Jestem taka szczęśliwa, bo teraz w córce mam ogromne wsparcie, syn też zmienił się na lepsze. Zawsze mogę na nich liczyć, są moją podporą. Choć główna intencja jeszcze nie została wysłuchana, to czekam cierpliwie. Najwidoczniej Matka Boża miała inny plan na moje życie. Musiała oczyścić je z grzechów, by teraz było już tylko lepiej.
Kochani, uwierzcie w moc modlitwy. Nie zrażajcie się przeszkodami i wątpliwościami, bo to wszystko jest dziełem szatana po to, byśmy przerwali modlitwę. Szczęść Boże.

>

Zapisz się na nasz biuletyn pompejański i otrzymuj comiesięczne wiadomości