Mariusz: Dary codzienne

Odmawiam Nowennę Pompejańska od okolo 4 lat. W tym czasie otrzymałem rózne dary, w tym zrozumienie własnych błedów i grzechów , konkretne zdolności w pracy min. przestalem sie mylić (pracuje tam gdzie cyfry i liczby to podstawa w pracy), otrzymałem bardzo duża pewność siebie oraz stanowczość w postępowaniu wzgledem okolicznosci i ludzi, potrafię juz odmawiać i mówić „nie”. Stałem sie dużo bardziej wyrozumiały dla ludzi, staram sie wybaczać, co nieraz jest bardzo ciężkie.
W duzo sytuacjach otrzymuje natchnienie co robić, chociaż nie zawsze korzystam z tego. Dostałem tez uzdrowienie łokci, które mnie potwornie bolały oraz dretwialy. Ostatnio równiez polepszyly sie znacznie moje kolana, tak że mogę całkiem znośnie chodzić. Przestałem przeklinać, chce żyć tylko w czystości. Rózaniec został dla mnie radością chociaż  mam problemy z odmawianiem (lenistwo i zmęczenie)
W swoim życiu tylko nie zabilem fizycznie człowieka, pozostałe grzechy popełniałem notorycznie. Pomimo tego Bóg sie zlitował nade mną i pokazał mi ze idę drogą do piekła i ciągnę tam innych ludzi. Matka Boża się wstawiła za mną.
Za wyświadczone dary nigdy nie będę w stanie Bogu i Matce Bozej wynagrodzić oraz tym, którzy się za mnie modlili, jak i tym którym stałem się powodem do ciężkich grzechów.
Tym, którzy przechodzą problemy, walczą z samym sobą i innymi powiem, że Bóg jest wierny i kto go prosi o opiekę. ten sie nie zawiedzie.
Niech bedzie chwała i cześć dla Matki Bożej!

Dziesiątki różańca 

z kamieni

szlachetnych

- bransoletki na rękę!

82
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
17 Wątki komentarzy
65 Wątki z odpowiedziami
19 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
18 Autorzy
eniaonaMarekmenaBożena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Czytając to świadectwo, miałam możliwość zobaczenia oczami duszy najprzystojniejszego mężczyznę na świecie – Ciebie, z Różańcem w ręku… Jak dla mnie widok, modlącego się faceta jest czymś, co mnie zadziwia/zachwyca, być może dlatego, że nigdy w swoim życiu nie widziałam, by mój ojciec chociaż raz trzymał Różaniec w ręku, a co dopiero się na nim modlił… Na szczęście, Bóg (a może ja sama sobie) zgotowalam taki, a nie inny los, że trafiłam na tą modlitwę, która zauważam, że i mnie – wielkiego grzesznika przemienia. Zaczynam rozumieć, że te wszystkie przykre sytuacje, te przeżywane cierpienia były/są po to, bym ja mogła… Czytaj więcej »

Łukasz
Gość
Łukasz

Agnieszko. Wielu mężczyzn się modli NP.
Z Panem Bogiem:)

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Wiem 😉 Ale tą wiedzę, jedynie zdobywam tutaj, wchodząc na stronę Nowenny Pompejańskiej i czytając świadectwa. Niestety w życiu codziennym nie widuje i nie spotykam takich sytuacji, a to naprawdę piękny obraz: mężczyzna z Różańcem w ręku. W dzisiejszych czasach spotkać takiego wierzącego i praktykującego faceta graniczy z cudem, a taki mężczyzna ma naprawdę wiele do zaoferowania, chociażby Jego codzienna troska, którą otaczałby np.taką mnie każdego dnia. Współczesnym facetom raczej zależy tylko na jednym, na przyjemnościach i nie w głowie im ani modlitwa, ani Kościół, ani Bóg. Nie mówię, że wszyscy tacy są, bo może i nie, ale jak już… Czytaj więcej »

Łukasz
Gość
Łukasz

Dziękuje za odpowiedź. No mnie napewno nie uraziłaś:)
Ja mam znajomą w pracy, która udostępnia na FB religijne posty, a ostatnio u fryzjera widziałem jak młoda dziewczyna siedziała na fotelu, i trzymała różaniec. Myśle, że spotkasz kogoś takiego w swoim życiu:)

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Nie sądzę, ale dziękuję za dobre słowo 😉

Klara
Gość
Klara

Ja miałam to nieszczęście, że mój były już chłopak wierzący. Chodzący do kościoła, modlacy się na różańca potraktował mnie bardzo nie ładnie. Są modlacy się i…. Modlący.. Na pewno nie wszyscy tacy są, ale nawet jak poznasz wierzącego chłopaka z rozancem to trzeba mieć oczy szeroko otwarte. Znam wielu nie praktykujących, ktorzy traktują swoje kobiety jak księżniczki. I szczerze? Wolę takiego niż fałszywego z rozancem.

gosia
Gość
gosia

Klara dokładnie. Są tacy faryzeusze i judasze. Ja mam takich w rodzinie , do kółek różańcowych należą i po całej Polsce do sanktuariów jeżdżą i na rekolekcję , ale to strasznie podli ludzie , wszystkich obgadują i i tylko złotówki maja w oczach . Niestety to moja bliska rodzina . przez nich moja córka straciła wiarę . bp jeżeli ci ludzie codziennie przyjmują Komunię świętą , a postępują tak jak postępują to tak jest . Moja wiara też nieraz się chwieje przez to i wołam : „Panie Boże Ty to wszystko widzisz i nie grzmisz?

Klara
Gość
Klara

Ja już nabrałam do tego dystansu, ale nie powiem szok przeżyłam 🙂 w każdym razie trzeba mieć oczy szeroko otwarte. Ja dla takich ludzi jestem teraz trochę bardziej podejrzliwa i dokładniej się przyglądam 🙂

gosia
Gość
gosia

Pan Przemysław,który ma konto na You Tube:Moc w słabości, mówił na wielu nagraniach ,ze przesada w każdą stronę, również w stronę przesady w modleniu się, takiej świętoszkowatości jest zła i bardziej od diabła, bo trąci właśnie pychą(jestem prawie święty:).

ona
Gość
ona

no jest taki Pan Przemysław na youtubie:) ciekawe ma filmiki, chociaż przyznam, ze obejrzałam może tylko ze trzy, zresztą niewiele oglądam, brak czasu, ale o Fatimie szczególnie polecam, jeśli chodzi o faryzeuszy, ks Łukasz Brus też ciekawie mówi
każdy z nas jest narażony na to , aby być takim faryzeuszem

ona
Gość
ona

dlatego może czasem częściej trzeba się modlić o wiarę, miłość, pokorę, o to, aby Bóg był na I miejscu w naszym życiu

enia
Gość
enia

Tu polecała Sylwa „Siódma pieczęć” o.Pelanowskiego, ja też polecam, mówi właśnie o modlitwach, dużo modlitwach

ona
Gość
ona

Może zabrakło w nich prawdziwej wiary i miłości…

ona
Gość
ona

:)Dewotka
Dewotce służebnica w czymsiś przewiniła
Właśnie natenczas, kiedy pacierze kończyła.
Obróciwszy się przeto z gniewem do dziewczyny,
Mówiąc właśnie te słowa: „… i odpuść nam winy,
Jako my odpuszczamy” – biła bez litości.
Uchowaj, Panie Boże, takiej pobożności.

Autor: Ignacy Krasicki

Magdalena
Gość
Magdalena

Superancko 🙂 Bogu niech będą dzięki 🙂

Jolanta
Gość
Jolanta

Dałeś mi nadzieję, że i ja kiedyś zostanę wysluchana i wszystko się jeszcze ułoży.Cieszę się, że dokonała się w Tobie tak wielka przemiana. Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo jeśli możesz.

Mikołaj
Gość
Mikołaj

Na pewno się ułoży dla Ciebie jak najlepiej, Bóg o to zadba 🙂 również będę pamiętać o Tobie w modlitwie. Nie ustawaj w wierze, małżeństwo to święta rzecz i Pan Jezus zrobi wszystko aby Was uratować!

Jolanta
Gość
Jolanta

Dziękuję Mikołaju

Radek
Gość
Radek

Zadzwoń lub napisz list do sióstr karmelitanek do kodnia Karmelitanki Bose
Kodeń III/29
21-509 Kodeń
83 375 44 30

enia
Użytkownik
Zaangażowany
enia

Radek dobrze robisz że piszesz o tych Siostrach, potwierdzam że są miłe modlitwy Bogu od Sióstr z Kodnia.
Pamiętać dowolną ofiarę im przesłać, zadzwonic podadzą nr konta

Radek
Gość
Radek

Czytałem o tych siostrach w gazecie około 1,5 miesiaca ze za ich wstawienictwem dzieja sie cuda one modla sie cały dzień jest to zakon zamkniety ofiare też można włożyć w koperte i wysłać

enia
Użytkownik
Zaangażowany
enia

Do koperty nie dawać pieniążków bo może zaginać list.
oto ich konto
Urząd Pocztowy Kodeń ul.1-go Maja 20
21-509 Kodeń
31 1320 1537 1608 6081 3000 0001
Ostatnio dzwoniłam i Siostra takie konto mi podała, myślę że mogę podać tutaj konto,ale mozna samemu zadzwonić

anna dominika
Gość
anna dominika

Eniu dzwoniłam teraz do sióstr na nr 83 375 44 30 z prośbą o modlitwę. Zapytałam o nr rachunku i Siostra z którą rozmawiałam podała mi inny nr konta

enia
Użytkownik
Zaangażowany
enia

to dlaczego inny?

enia
Użytkownik
Zaangażowany
enia

Ja na ten nr też dzwoniłam, tylko dlaczego inne konto?

anna dominika
Gość
anna dominika

Zapytałam o nr rachunku na jaki mogę wpłącić ofiarę i powiedziałam, że mam ale chcę się upewnić czy jest właściwy i zaczełam czytać ten który Ty Eniu napisałaś- siostra powiedziała, że Ona ma inny i mi podała. Nie wiem- może mają kilka w różnych bankach. najlepiej jak ktoś będzie dzwonił z prośbą o modlitwę i wówczas sam zapyta o nr konta. (mi siotsra podyktowała nr 46 1240 2177 1111 0000 3575 4185 i na taki teraz zrobiłam przelew)

enia
Użytkownik
Zaangażowany
enia

Nie wiem co myśleć o tym, bo to konto powinno być Klasztoru

anna dominika
Gość
anna dominika

najlepsze rozwiązanie to na końcu rozmowy z Siostrą zapytać o nr konta- to moment przecież zapisać. Szukałam w necie na stronie Karmelu nr konta ale nie znalazłam.

enia
Użytkownik
Zaangażowany
enia

Cos mi nie pasuje, bo obie Siostry powinne podac ten sam nr konta

enia
Użytkownik
Zaangażowany
enia

anna dominika to masz dwa nr kont,moze wyjaśnić trzeba, zadzwoń do nich, chyba że mają dwa konta

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Piękne świadectwo i wspaniale,że jako mężczyzna,trzymasz się Bożej drogi oraz Różaniec jest Twoim orężem 🙂
Przypomniało mi się jak przygotowywałam się do spowiedzi generalnej i po rozmowie z księdzem ,jak to ma wyglądać,jeszcze przy tym księdzu przejrzałam dekalog i przy 5 przykazaniu,powiedziałam „A to mnie nie dotyczy” 😉 ksiądz spojrzał na mnie i zapytał ” A słowem”- acha-odparłam 🙂

Niby proste 10 przykazań plus to o miłowaniu bliźniego,a w życiu takie to trudne.z Bogiem i wielu łask Ci życzę Mariuszu!

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Ciekawie zaczyna być na tej stronie…w ogóle żadne konta bankowe ,ani jakiekolwiek sugestie o wpłatach nie powinny tutaj się pojawiać.
Jeśli zainteresowani zechcą,to sami złożą ofiarę.A konto bankowe powinno być dostępne na stronie wybranej instytucji,jeśli nie ma,tzn.że wpłat nie chcą przyjmować legalnie.
Na pewno pieniędzy nie wysyła się w kopertach!!!Są firmy pośredniczące w takich usługach.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Sprawdziłam przed chwilą,na stronie Sióstr Karmelitanek w Kodniu widnieją konta złotówkowe i walutowe (dla wpłat USD i EURO).Czyli wszystko jest jawne!!Po co więc dzwonić i spisywać na kartkach numery kont?wystarczy e-mail z intencją oraz ewentualnie elektroniczny przelew.

enia
Użytkownik
Zaangażowany
enia

Katarzyna adres meila co jest podany na stronie jest zablokowany, bo pisałam. Patrzyłam nie było nr konta, czasami zakony mają więcej niz jedno konto.
Siostra z którą rozmawiałam powiedziała że ten adres mają zablokowany,że nie mają aż tyle czasu aby odpisywać na meile, mają swoje obowiązki
Prosiłam ich o modlitwy i uznałam że przeleję datek,dziesięcinę powinno się składać.
Więc nie ma z czego robić afery

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Tak sobie myślę, że wszyscy trafiliśmy na stronę Nowenny Pompejańskiej,bo mieliśmy intencję i szukaliśmy pomocy w rozwiązaniu swoich zagmatwanych spraw życiowych.Ja ,poznałam NP,jako modlitwę różańcową od koleżanki, jakieś 7 lat temu. Dopiero na tej stronie po omówieniu dwóch Nowenn,przeczytałam „Nowenna nie do odparcia”- i niestety chyba dużo ludzi „to kupiło”.szkoda,że nie dopisano „jeśli zgodne z Wolą bożą”… Moje Nowenny zostały wysłuchane (około 12) i łaski spłynęły(rozmawiałam też przez 3 lata Tajemnice Szczęścia-bez intencji,po prostu same modlitwy już zawierają ,to czego potrzeba) Wystarczy jedna szczera modlitwa Ojcze nasz,aby wyprosić potrzebne łaski. A tutaj, zaczęły się wyścigi na modlitwy.Teraz Koronka Wyzwolenia(bo nazwa… Czytaj więcej »

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Na przyszłość „eniu” korzystaj z zakładek „zarząd”,to zarząd jakiejkolwiek instytucji jest odpowiedzialny za finanse i w zakładkach zarządu,znajdują się informacje np.o kontach bankowych.

Po za tym,zakonnice nie obsługują stron internetowych ani księgowych,tylko jest zatrudniona do tego osoba,czasem świecka,czasem zakonna,ale jedna ,może dwie,więc nie jest dziwne, że dyżurująca osoba przy telefonie,nie ma wiedzy o sprawach finansowych zakonu.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

„alek” take it easy!nerwy niepotrzebne 🙂 pozdrawiam z niedziela,tuż za Twoją granicą 😉 piątek,a więc miłego weekendu życzę!

Katarzyna
Gość
Katarzyna

* z niedaleka

enia
Użytkownik
Zaangażowany
enia

Anna ,Maria co żeście pomyje wylały proszę je wypić.

Święty Michale Archaniele! wspomagaj nas w walce , a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną.Oby go Bóg pogromić raczył , pokornie o to prosimy, a Ty, wodzu niebieskich zastępów szatana i inne złe duchy ,które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,mocą Bożą strąć do piekła.Amen

anna dominika
Gość
anna dominika

Eniu czy Ty do do mnie odwołujesz się ??? czytam to co tu się dziś wypisuje i oczom nie wierzę… jesteśmy na forum katolickim. ludzie wzajemnie się obrażają. Enia napisała w dobrej wierze nr rachunku- kto chce skorzysta, kto nie – nie ma przymusu. ja sama szukałam tego nr na stronie i nie znalazłam… Wszyscy skoczyli na Enię – jakby Ona coś zawiniła. Nie rozumiem tu czegoś- trzymamy różaniec w rece i tak drugiego człowieka chcemy zniszczyc- bo jestesmy anonimowi….

Xyz
Gość
Xyz

Tak to jest jak admin pozwala wypisywać eni głupoty. Ile ja razy naczytalam się o sobie, że jestem ulubienicą Lucyfera, że niby mam raka,jestem alkoholiczką, że z mężem staram się o dziecko. Skąd ona bierze te bzdury, pewnie ćpa. Do roboty jakby się wziela wszystko na forum byloby w porządku. Nie obrazilas eni, ale jej sie juz cos ubzdurało i Tobie się dostało.

enia
Użytkownik
Zaangażowany
enia

anna dominika nie do Ciebie ten powyższy komentarz, przepraszam jeśli to tak odebrałaś.
W Twoich komentarzach jest wszystko ok. Ty w dobrej wierze pisałaś , ja też.
Uważam że nie ma co przejmować się pseudokatolikami co piszą

enia
Użytkownik
Zaangażowany
enia

Dla wyjaśnienia Anna- Xyz , Maria-alek

Xyz
Gość
Xyz

Tak sobie wmawiaj. Obraziłaś Annę która jako jedyna pisala pod nickiem Anna a teraz zwalasz na mnie wredoto diabla. Precz ode mnie szatanie!

enia
Użytkownik
Zaangażowany
enia

Tak bywa przy chorobie dwubiegunowej, raz jestem Anna,Sunny innym razem Xyz , czy Bartek,Jan Kowalski , enia ……. itp itd

enia
Użytkownik
Zaangażowany
enia

To było duzo wcześniej

enia
Użytkownik
Zaangażowany
enia

a to było ze 3 lata temu

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Jeszcze raz,Zarząd odpowiada za finanse instytucji i tam zazwyczaj są podane informacje np.o kontach bankowych.Wystarczy spędzić na stronie więcej czasu i po prostu przeczytać.
Tutaj na stronie NP właśnie już jakiś czas temu,ktoś organizował zbiórkę pieniędzy na kogoś,tylko chyba trudno było się dowiedzieć jaki był cel??

Dlatego dzisiaj jest ta dyskusja.

anna dominika
Gość
anna dominika

dobrze zgadzam się z tym, że nalezy poszukać na stronie klasztoru. MI nie udało się tego odszukać. No cóż może nie jestem obeznana aż tak… Ja rozmawialam z Siotra i powiedziałam, że mam taką wolę że chce wpącić datek i proszę o nr konta. Czy to coś złego??? Powstała jakas dziwna dyskusja do niczego nie prowadząca, jedynie polegająca na wzajemnym obrażaniu. Jestem na tym forum od niedawna, ale po dzisiejszym dniu jestem zszokowana tym, że ludzie modlą się tak do Matki Bożej prosząc Ją o łaski, a w internecie potrafią „nawymyślać” drugiej osobie. Chyba coś nie tak…. Przepraszam z tego… Czytaj więcej »

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Proszę przeczytać dyskusję na spokojnie(od kogo i na kogo padły obelgi)tak,nerwy puszczają,a w słowie pisanym jest trudniej wyrażać emocje,niż w kontakcie fizycznym,więc wszystko może „dotykać”.
Administrator tej strony,pewnie nie ma moderatorów wolontariuszy,którzy chcieliby moderować za free,stąd wszystko jak leci jest publikowane.Ale to dobrze,bo dzięki temu widać jacy jesteśmy.
Pozdrawiam i miłego weekendu życzę!

enia
Użytkownik
Zaangażowany
enia

Prosty z tego wniosek, czarny się wściekł bo sie boi modlitw tych Sióstr.
Radek wpisuj w komentarzach,polecaj modlitwy Sióstr z Kodnia, ja też to będę robić.
Było że poleciłam Drogę Krzyżową Emmerich , tez na forum była zadyma.
Współczuje słabeuszom
Wszystkiego dobrego!

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Mateuszu(Marku)zaraz się okaże, że na tej stronie są tylko dwie osoby,lub jedna

A mnie zaciekawiło co z RODO w naszym kraju?skoro „forumowicz” ma dostęp do imion kryjących się pod nickami
Chyba najlepsza byłaby wspólna impreza,bezalkoholowa,żeby na trzeźwo się zobaczyć i pospierać,szkoda,że to nierealne

Xyz
Gość
Xyz

Ja chętnie przyszłabym na taką imprezę, mam nadzieję że enia też hahaha

irena
Gość
irena

ja tez xyz chetnie bym poszla na taka impreze ,chcialabym was wszystkich poznac w realu ,tylko przy takiej waszej zajadlosci xyz i enia wobec siebie to roznie moglo by byc ,a swoja droga przestancie sie juz obrazac na wzajem ,po co sie tak ranicie na wzajem ,wyzywacie ,nic dobrego to nie przynosi,polaczcie sily w modlitwie i pogodzcie sie raz na zawsze ,czy to sie podoba naszej Mamie,chyba nie ,nie staje po stronie ani jednej ani drugiej ,pogodzcie sie ,zycie jest takie kruche i marne i nie warto tak nerwy sobie szargac ,pomodle sie za was dzis ja do sw Rity… Czytaj więcej »

Xyz
Gość
Xyz

Irena ja do eni mam jedno- wymyšlała na mnie brzydkie rzeczy- że mam raka, meza, staram sie o ciążę, ze jestem alkoholiczka itd.

Xyz
Gość
Xyz

Racja Mateusz!

irena
Gość
irena

xyz czytalam co wy do siebie piszecie, napisalam ze nie staje po zadnej stronie poprostu machnijcie reka juz na to wszystko ,pogodzcie sie to do niczego nie prowadzi takie przepychanki

Xyz
Gość
Xyz

Do Irena- ja się na nią nie gniewam, po prostu nie lubię kłamstw na swój temat. Jest wszystko ok tak poza tym 🙂

irena
Gość
irena

skoro sie nie gniewasz xyz to pierwsza wyciagnij reke na zgode i bedzie ok ,mysle ze enia tez sie z toba pogodzi ,przeciez nie po to jest to forum zeby sie klucic tylko zeby sobie pomagac i wspierac w modlitwie

Xyz
Gość
Xyz

Przepraszam Cię Eniu

Xyz
Gość
Xyz

Eniu a gdzie Twoje przeprosiny?

irena
Gość
irena

spokojnie xyz ,mysle ze enia jeszcze dzis nie odwiedzala tej strony

Bożena
Gość
Bożena

Jestem przerażona jak można się tak nienawidzić i walczyć z różańcem w ręku z drugim człowiekiem

Xyz
Gość
Xyz

Widzisz Bożena, a jednak można i mozna na mnie wymyślac głupoty a potem unikać obecności na forum by tylko mnie nie przeprosić – mam tu na mysli Enię, ktora tak naprawdę jest na forum i daje mi minusy ale zeby westchnąć mi zwykle „przepraszam” to już nie chce, a pozniej ladnie pisze o Panu Jezusie.

Przez takie jak ona odeszlam z kosciola katolickiego a jej zachowanie przypomina mi, ze bardzo dobrze postapilam.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

🙂 😉

irena
Gość
irena

mateuszu mialam kiedys konto na gg ,ale zlikwidowala ,zamienilam go teraz na to forum ,tam tylko same glupoty do mnie pisano,tu przynajmniej wiecej dobrych zeczy sie dowiaduje

irena
Gość
irena

ja zalozylam zeby pisac z moja corka i ze znajomymi ,ale teraz rozmawiamy przez telefon ,od kiedy zniesli roming jest taniej

Bożena
Gość
Bożena

Irenko zastanawiam się dlaczego oni tak atakują Enie przecież to dobry człowiek i wszystkim stara się pomóc,dlaczego ona tak niektórym przeszkadza.Gdy napisała o numerze konta od razu zrobił się cyrk.Przecierz to normalne że jak wpisujemy intencje to z własnej woli możemy przekazać ofiarę na klasztor oczywiście.Przeciez te Siostry zakonne też muszą żyć .One się za nas modlą a my je wspieramy finansowo ale bez przymusów.Enia jest pierwszą osobą która wyciągnąła do mnie rękę na tym forum .Dajcie jej spokój jeśli nawet popełniła jakiś błąd to niech rzuci kamieniem ten który jest bez winy.

irena
Gość
irena

nie wiem bozenko dlaczego tak sie dzieje ,widze ze enia tez chyba ma tego dosc ,ja osobiscie jestem jej wdzieczna ,kilka razy ratowala mnie modlitwa,jak juz wspomnialam opuszcze to forum ,bede ciagle myslami i modlitwa z toba

Bożena
Gość
Bożena

Ja jestem wdzięczna Tobie i Eni i innym osobą z forum za modlitwę i dobre słowo i proszę Cię nie opuszczaj forum pisz do nas bo ja bardzo chcę modlić się razem z Wami i tak myślę że po skończeniu Litanii do Boga Ojca rozpoczęłyby sny modlitwę w intencjiach Eni ,przecież Ona do Nas się odezwie.

irena
Gość
irena

dobrze bozenko ,pomodlimy sie za enia takze ,zacznijmy od 20 wrzesnia,jesli mozesz podaj mi swoj numer tel ja oddzwonie do ciebie ,juz z jedna pania z tego forum rozmawiam przez tel ,moge takze i z toba

Bożena
Gość
Bożena

Do Irenki 694-618-223

irena
Gość
irena

dziekuje bozenko ,czy moge do ciebie zadzwonic powiedzmy dzis ok 19,jesli nie to napisz mi kiedy bedziesz mogla rozmawiac

Bożena
Gość
Bożena

Możesz oczywiście ale gdybyś mogła ok 20 to byłoby lepiej bo wieczorem idę na mszę.Czekam na Twój telefon do usłyszenia

irena
Gość
irena

ok to do potem

Marek
Gość
Marek

Pani Ireno proszę nie odchodzić z forum. Takie osoby jak pani, mena, Bożena, enia i inni, których przepraszam że nie wymieniam dają nadzieję osobom tutaj przychodzącym. To dzięki Wam a nie xyz mam ochotę tu codziennie zaglądać. I zapewniam, że jest tutaj cała masa ludzi, którzy się nie udzielają a są wdzięczni za Wasze wskazówki i modlitwę. Bóg zapłać, otaczam modlitwą.

mena
Gość
mena

Bożenko zgadzam siè z Tobą a zainteresowanych całą tą sytuacją prosze o prześledzenie komentarzy miejwięcej dwa miesiące wstecz dokładnie nie pamiętam ,a nie wszyscy się wypowiadają nie znając całej sytuacji.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?