Maria: wróżki – droga do szatana

Witam serdecznie.Chciałam złożyć świadectwo tego jak Matka Boża zadziałała w moim życiu i postaram się napisać zwięźle, bo to czego doświadczyłam i tak nie da się opisać słowami. Zacznę od tego, że dziś wiem-rozumiem, że przez ok. 10 lat byłam zniewolona siłami zła, którym pozwoliłam wejść do mojego życia osobistego a z czasem zawładnęły one moimi finansami. „Kanałem” dostępu do mnie tych sił zła, niszczących jak wirus, były kontakty z wróżkami. One, zwykle kobiety nie mogły wiedzieć więcej niż ja, ale były/są na usługach szatana i on przez nie zaczynał cierpliwie zatruwać moje życie osobiste, relacje z innymi, splątał relacje z chłopakiem i zaczął rujnować moje finanse. W 2016 roku spotkałam się z Nowenną Pompejańską i od tego czasu zaczęłam powoli wracać do Boga. Razem z Maryją zaczęłam wracać do Boga. Jednak w kwestii mojego problemu z wróżkami niewiele się zmieniło. Dopiero po 2 latach od tamtego przełomu zostałam mocno dotknięta Łaską Bożą. Węzeł zniewolenia mocami złego ducha, który niszczył z premedytacją mnie, życie osobiste, moje relacje, również relacje z chłopakiem oraz finanse a na który się otwierałam poprzez kontakty z wróżkami został oddany w ręce Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Dziś doświadczam uwalniającej Mocy Przenajdroższej Krwi Chrystusa, która wyrywa z mojego życia osobistego, poplątanej relacji z chłopakiem oraz finansów tę truciznę złego ducha, który nienawidzi człowieka, miłości, zdrowych relacji w ogóle relacji. Miałam takie poczucie, żeby przekazać Państwu czytającym moje świadectwo, że:
-szatan istnieje.
-wróżki to nie zabawa – to wygodna droga dla działania złego ducha, który tylko czeka, aby dotrzeć do serca człowieka i zdobywać go dla udręki.
-tam gdzie Maryja tam jest Duch Święty.
-Maryja zawsze prowadzi do Jezusa i to Ona zdecydowała, że teraz to już koniec mojego przebywania sobie w szarej strefie ( ponieważ przez te 2 lata było tak, że z jednej strony „nawracałam się” a z drugiej nadal kontaktowałam się z wróżkami. Prosiłam o uzdrowienie, ale jednocześnie nie pozwalałam Jezusowi na to bo nie byłam całkowicie odwrócona od zła. Więc funkcjonowałam w szarej strefie, że niby wierzę Jezusowi, kocham Go i modlę się do niego ale nie zrywam ze złem).
-Maryja stanęła w mojej obronie i dopiero teraz dzieje się cud w moim życiu.
-Być może to moje świadectwo będzie dla Ciebie czytającego odpowiedzią, której szukasz albo potwierdzeniem, że trzeba zerwać ze złem, żeby otrzymać to o co się prosi.
-Bóg chce nam dać wszystko co najlepsze, ON nie daje śmieci. Dlatego czyste serce i raz jeszcze czyste serce…On czasami zwleka z odpowiedzią o jaką prosimy czy spełnieniem prośby w intencji, której modlimy się, bo chce sprawdzić nasze serce. Czy jest ono czyste i gotowe i wolne od wpływów złego, aby godnie przyjąć dar od NIEGO.
Szczęść Boże!

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

25
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
19 Wątki z odpowiedziami
10 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
gosiaoliwiaMariaMariairena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Gggggg
Gość
Gggggg

Ja to samo mam wróżki wciaga jak nie wiem i cieszko sie uwolnić jak sie spowiadam z tego to ksieży nawet to nie dziwi

Maria
Gość
Maria

Droga Gosiu, pusząc musisz patrzeć co podpowiada słownik 🙂 Wszystko zrozumiałam, ale ciężko czyta się gdy zamiast słowa ” komunii” jest ” komunikacji” 🙂 i wiele innych ….

gosia
Gość
gosia

ciężko…

Jarosław
Gość
Jarosław

To prawda, że jeśli chcemy prawdziwie pojednać się z Panem Bogiem to musimy skończyć z grzechem zwłaszcza ciężkim.

Anna
Gość
Anna

Wszystko to najprawdziwsza prawda.

Xyz
Gość
Xyz

A niektórzy w ogóle z żadnych nigdy wróżek nie korzystali i też mają całe życie przeorane.

Krystyna
Gość
Krystyna

Xyz jesteś naprawdę oryginalna na tym forum 🙂 ,,,

irena
Gość
irena

xyz ja dalam sobie powrozyc z kart tarota ,mialo to byc dla zabawy ,nawet nie sadzilam ze one sa tak niebezpieczne ,smialismy sie i zartowali ,co nam to nie wychodzi ,powrozyla nam znajoma meza z pracy ,nawet sobie w najsmielszych snach nie wyobrazalam jakie wrota piekielne sobie otworzylam ,nawet nie sobie ale mocom ktore zaczely mi „umilac „zycie ,duzo wczesniej poddalam sie terapiom bioenergoterapeltycznym ,ale wtedy to tylko malenka furtke otwozylam ,maria ma racje piszac o tym w swoim swiadectwie,ja tez teraz wszystkich przestrzegam przed tego typu rzeczami

Xyz
Gość
Xyz

Do Irena- co się niby stało po tych wróżbach? Spełniły się?
Konkretnie co się stało?

irena
Gość
irena

nie mialam na mysli tych wrozb ,ale to co zaczelo sie dziac w naszej rodzinie ,tak jak teraz mysle to spelnilo sie ,prawie wszystko

Xyz
Gość
Xyz

Dla Mateusz- dziś obejrzysz nowo dodany filmik na platformie yt, twórcy którego oboje oglądamy xD

Xyz
Gość
Xyz

Ja lubię lordowca oglądać choć nie podoba mi się nowa koncepcja kanału z kamerzystą- za dużo żebrania o subskrypcje i na siłę wymuszony humor. Podobało mi się kiedy lord był stonowany i na poważnie opowiadał bajery. Pyty pl nie oglądam, jak również matura to bzdura i inne tego typu. Nie odpowiada mi humor, a ludzie są tak tępi, głupi no nie da się na tych tumanów patrzeć. Ja znając biegle wiele języków obcych, zarywając noce by się uczyć, kształcić też nie pracowałabym za najniższą krajową. Nie ma nawet takiej opcji. W porno wolałabym zagrać niż zmarnować się za najniższą płacę.… Czytaj więcej »

Xyz
Gość
Xyz

Z kamerzystą byłoby fajnie gdyby nie żebrali o suby, a nie „ebijajcie suby to mu dam zadanie”, to wtedy nie dla mnie. Wszystko byłoby ok gdyby nie te żebrania. Wolałabym żeby jeszcze bardziej wcielili się w rolę i wkurzali Polaków ale nie zdradzając o sobie zbyt wiele. A tak to jest ciągle zostacie subskrypcje to dam mu takie i takie zadanie.

A ja mam już gdzieś ten kraj. Moją ojczyzna to kilka metrów pod ziemią i całą wieczność tam spędzę. Muszę tylko zdecydować czy chcę trumnę, urnę czy inny bajer.

Xyz
Gość
Xyz

Tylko niech przestaną żebrać o suby typu jak wbijecie tyle to dam mu zadanie itp.

Mam dość żebrania o suby!

gosia
Gość
gosia

niektórzy ardzo by chcieli 2 tysiące zarabiać , ja jestem bardzo chora i pracuję z 5 zł za godzinę, bo nie nadaję się do ciężkiej pracy

Maria
Gość
Maria

2100 brutto najniższa krajowa, to netto 1560 .

Xyz
Gość
Xyz

Myślę, że jakby pozwolić polskim pracodawcom dawać tyle ile mogą to płaca byłabg jeszcze mniejsza od tej aktualnej najniższej.

Masz za wielką wiarę w ludzi, a prawda jest taka że właśnie żeby nie bylo jak napisalam powyzej, trzeba trzymac ich krotko za mordę.
To, że Ty byś nie potrafił życ jak pączek w maśle kiedy pracownicy cierpią to nie znaczy, że każdy by taki był albo jest

Pieniądze zmieniają ludzi.

Xyz
Gość
Xyz

I trafiliby z deszczu pod rynnę. Inni pracodwacy jeszcze by to bardziej wykorzystywali, powstałby totalny chaos i jeszcze większy wyzysk.
I cała Polska przecież złomu zbierać nie będzie.

Xyz
Gość
Xyz

No oczywiście wszyscy by byli mili, dobrzy, uczciwi widząc jak bardzo źle dzieje się w kraju w sytuacji kiedy pracvownik moze dac tyle ile moze prawda jest taka, że im gorzej w kraju (kazdy robi jak chce, brak uregulowan prawnych) tym więcej można wyhodować w nim oszustów, złodzieji-milionerów (ale nie wśód cywili ale w rządzie, slużbach specjalnych,mafie) Przykładem jest Rosja i byłe republiki radzieckie. Ta wiara w ludzi to Cvię na manowce kiedyś sprowadzi. Tylko dzieki uregulowaniom prawnym dot.finansow,stosunkow gospodarczych, jakos ten swiat dziala . Ba, sa uregulowania miedzy panstwami dotyczące kiedy, co i jak można ścinać (konkretne rośliny) ,… Czytaj więcej »

Maria
Gość
Maria

Moi drodzy, korzystałam z wróżb bo chciałam zapełnić pustkę w życiu, chciałam usłyszeć głos nadziei a wróżki dawały mi tą pozorną nadzieję natychmiast. Wróżba czasami się sprawdzała a osoba wróżąca często trafiała z opisem sytuacji. Działo się tak dlatego, ze zły duch świadczył jej usługi. Człowiek ograniczony czasem i przestrzenią zna wydarzenia, w których sam uczestniczył albo o których sam się dowiedział z dostępnych mu źródeł. Jeśli więc wróżka/jasnowidz czy szeptunka przekazują informacje które potem pokrywają się z rzeczywistością lecz o których nie miały możliwości się dowiedzieć to znaczy ze ich informatorem była/jest jakaś istota duchowa (te nie są ograniczone… Czytaj więcej »

Xyz
Gość
Xyz

Nie dla Korwin-Mikkego i jego chorych teorii.

Sama zbierałam złom by mieć na podręczniki sprowadzone aż z USA, ale cały narod złomu zbierać nie będzie przecież bo złomu w końcu zabraknie!!!!

Xyz
Gość
Xyz

Jeśli chodzi o płacę minimalną to tak, zgadzam się, jest zbyt niska by człowiek mógł się usamodzielnić. To tutaj powinny nastąpić zmiany, a nie wywalenie z regulacji płacy minimalnej!

Jarosław
Gość
Jarosław

Zgadzam się z tym. Płaca minimalna musi być. Pracując w handlu znam wielu pracodawców którzy byli i są jej przeciwni. Sami płacą minimum, a zapytani ile by płacili wtedy odpowiadają, że sami wiele nie zarabiają, dając do zrozumienia, że płaciliby jeszcze mniej.

gosia
Gość
gosia

tak jak na umowę o pracę , na zlecenie to mniej

oliwia
Gość
oliwia

dziękuję Ci za to świadectwo:) Daję nadzieję, że można z tego wyjść. Mam ten sam problem, chciałabym z tego wyjść ale problemy z chłopakiem wciągnęły mnie w to, wysyłam smsy z pytaniami o przyszłość, o to czy do mnie wróci. Czasami udaje mi się wytrzymać miesiąc ale później wszystko wraca….

Obrazki z nowenną pompejańską?