Marcelina: Poczęcie dziecka

Od pewnego czasu staraliśmy się z mężem o dziecko. Niestety nic z tego nie wychodziło.
Pewnego razu usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej.
Zaczęłam się modlić. W trakcie modlitwy otrzymałam wiele łask, o które nie prosiłam.
Po skończonej pierwszej w moim życiu Nowenny , na nstp. dzień zaczęłam druga Nowennę w tej samej intencji o poczęcie zdrowego dziecka .
Codzienna modlitwa dodawała mi siły i wiary , że wszystko będzie dobrze.
Kiedy zakończyłam Drugą Nowennę Pompejańską- dowiedziałam się , że jestem w ciąży . Jestem taka szczęśliwa.
Chciałam napisać wszystkim osoba które czytają moje świadectwo, że Matka Boża czuwa nad nami .
Nigdy nie wolno wam wątpić w siłę modlitwy .
Jeżeli to czytasz – Nie wahaj się tylko ” złap” za różaniec i módl się , proś Mamę.
Ja teraz zaczęłam 3 Nowenne w intencji mojego małego dziecka . Wierzę , że bedzie dobrze.
Dziękuję Matce Bożej , że wysłuchała mnie i uprosila u Boga łaskę rodzicielstwa .

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
6 Wątki z odpowiedziami
7 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
eniairenaJustyna NKingaMatti Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Malena
Gość
Malena

Marcelino,bardzo Ci dziekuje za to pokrzepiajace świadectwo. Ja tez modle sie w takiej intencji juz 3 nowenna. Czasem brakuje sił ale Matka Boza nie pozwala sie zalamac i poddac. Duzo zdrowia dla Ciebie i malenstwa. Niech Maryja ma Was w swojej opiece.

wiesia
Gość
wiesia

Chwała Panu, chwała Matce Najświętszej. Niech będzie uwielbiony Jezus Chrystus i Matka Jego. Wszystkiego dobrego. Z Panem Bogiem!

Matti
Gość
Matti

Bóg jest miłością!
Dla proszących o potomstwo polecam również duchową adopcje dziecka poczętego! Ja już modlę się za 4, a na swoje z żoną cierpliwie w pokoju czekamy.

Kinga
Gość
Kinga

NIE wiem co to ma wspólnego z modlitwa i.
…..fizjologia nie książka ze dziecko ma być jak w książce piszą czy życzeniowe. Śmieszne te świadectwa cuda w waszych głowach się rodzą .

Matti
Gość
Matti

Przede wszystkim żadna modlitwa nie idzie na marne, a powtarzanie nowenny nawet w tej samej intencji nie jest brakiem zaufania Maryi ale wręcz przeciwnie. Tylko wróg naszego zbawienia może podsuwać myśli o porzuceniu zamysłu odmawiania następnych nowenn. Czasem jest tak że te nowenną można wymodlić łaskę komuś kto nigdy się o nią nie modlił tak działa Opatrzność Boża. Bo ten który się modli nie z siebie się modli ale dlatego że taką łaskę otrzymał i pamiętać o tym trzeba żeby się przypadkiem nie pysznić. No i zdaje się że nie rozumiesz na czym polega duchowa adopcja… Jest to odmawianie jednej… Czytaj więcej »

Justyna N
Gość
Justyna N

Ja sadzę, że warto uwierzyć Bogu i dać Mu czas na realizację naszej intencji. nie zawsze jesteśmy gotowi na przyjęcie danej łaski od razu po odmówieniu nowenny czy innej modlitwy. ja też czekam na realizację moich modlitw, ale dwa razy nowenny w jednej intencji nie odmawiałam. Ufam Bogu, że On wie lepiej kiedy mogę ją otrzymać. nie uważam tez że inni odmawiając po kilka nowenn w jednej intencji postępują niewłaściwie. Myślę, że to zależy od każdego indywidualnie, Bo Bóg nie działa schematami tylko po swojemu. Z własnego doświadczenia wiem że Bóg słucha nas nieustannie. Podam przykład: często mi się zdarzało,… Czytaj więcej »

irena
Gość
irena

wiesz co justyno ja mialam tez rozne sytuacje z proszacymi o pieniadze ,raz taki sympatyczny dziadzius poprosil mnie o pieniadze ,bo zabraklo mu na wykupienie recepty ,wiec dalam mu zeby poszedl kupic ,przechodzilam znowu tam tedy a dziadzius znowu z receptami,zapytalam czy znowu nie ma na leki ale nic nie odpowiedzial tylko sie bardzo zmieszal ,powiedzialam mu tylko ze ja spelnilam obowiazek chrzescijanski a on niech nie oszukuje ludzi tylko poprosi ze nie ma na jedzenie,ale moze sie chlopina wstydzil wiec mowil ze na recepty ,pozniej widywalam go w innych miejscach tez z receptami,drugi raz akurat nie mialam przy sobie… Czytaj więcej »

enia
Gość
enia

irena mądra kobieta jesteś. Czasami czytam Twoje komentarze i się uśmieję.
Warto odsłuchać Siódmą pieczęć odc 33.Polecam

Justyna N
Gość
Justyna N

Prawdopodobnie ten pan który poprosił Cię Ireno o kupno ścinek od wędlin nie był potrzebującym tylko wyzyskiwaczem, prawdziwy potrzebujący jak też i chory człowiek nie krzyczy wszem i wobec że jest potrzebujący bądź chory, tylko prosi pokornie i spokojnie o pomoc.

irena
Gość
irena

tez tak mysle justyno ,i nie rzuca takich slow w strone czlowieka ,ktory mu nie pomogl

Matti
Gość
Matti

Nie zgadzam się uważam że jeśli ktoś czuje potrzebę to powinien się modlić nawet w tej samej intencji. Maryja zawsze rozdziela modlitwy wg swojego własnego uznania… U czasem motywacja jednej intencji może prowadzić do kolejnych nowenn,naprawdę nie rozumie dlaczego miło by być w tym coś niedobrego. Pamiętajmy że modlitwa to nie magia, to nie zaklęcie że raz się wypowie i się spełnia. Sprawdźcie przypowieść o „upierdliwy” wdowie i o sędziu do którego chodziła prosić o pomoc. Pozdrawiam!

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną