Irena: Modlitwa o potomstwo

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem otrzymanych łask dzięki wstawiennictwu Najświętszej Marii Panny. 25 czerwca 2018 r rozpoczęłam Nowennę Pompejańską w intencji otrzymania łaski poczęcia i urodzenia kolejnego dziecka. Na pomysł wybrania właśnie tej modlitwy wstawienniczej wpadłam przeglądając różne fora kobiet, które starają się o potomstwo. Wizja 54 dni odmawiania wszystkich części Różańca, wydała mi się co najmniej trudna do wyobrażenia (szczególnie biorąc pod uwagę tempo życia). Myślę, że podejmując tę modlitwę, nie do końca wiedziałam, co to znaczy w sensie rozumienia „Pełnego Różańca – wszystkich części, 150 „Zdrowaś Mario”…..Postanowiłam rozpocząć tę Nowennę, nie tylko w nadziei otrzymania łask, o które prosiłam, ale pewnego odnowienia wiary, zbliżenia się do Boga. I tak rozpoczęła się moja modlitwa 54 dni z Różańcem – odmawiałam go w różnych sytuacjach: w samochodzie, kładąc do spania dziecko, itd… Tak, więc dla tych wątpiących, którym trudno sobie wyobrazić, że przy dzisiejszym trybie życia jest to niemożliwe – chciałam zapewnić, że jest i nie musi być to jakieś wyrzeczenie.
Zbliżałam się do końca całej Nowenny. Poprzedni miesiąc przyniósł nie najlepsze wieści pod kątem naszych starań o kolejne dziecko – wyniki badań wskazały na bezprecedensowy wzrost pewnego hormonu, który wykluczał zajście w ciążę. W kolejnym miesiącu mimo wszystko próbowaliśmy dalej, mając nadzieję, że był to jednostkowy przypadek. Aby sprawdzić, czy jednak nie trzeba potraktować farmakologicznie takiego wzrostu jednego z hormonów, poszłam do naszego lekarza prowadzącego. Ten zrobił mi USG i oznajmił, że cykl miesiączkowy był doskonały. Lekarz zapytał się, czy zrobić badania w kierunku ciąży – byłam raczej pewna, że w tym miesiącu raczej nam nie wyszło. Lekarz jednak stwierdził, że „cuda się zdarzają”….Kolejnego dnia miałam zadzwonić w sprawie wyników – był to też ostatni dzień odmawiania przeze mnie Nowenny. Zadzwoniłam do lekarza – z radością i jednocześnie zdziwieniem ogłosił, że jestem w ciąży!
Nie mam wątpliwości, że stało się tak dzięki wstawiennictwu Najświętszej Marii Panny! Teraz jestem w I trymeście ciąży, mając nadzieję, że doczekam szczęśliwego rozwiązania!
Najświętsza Mario Panno, miej mnie w swojej opiece!

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
RadekAgucha Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agucha
Gość
Agucha

Irena, zmów i za mnie zdrowaśkę o drugiego maluszka 🙂

Radek
Gość
Radek

Na stronie Bractwa Najświetrzej Mari Panny Królowej Korony Polskiej bedzie transmitowana msza o godz 18:30 z jasnej góry z zawierzeniem niepokalanej

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!