Anna: Przemiana duchowa syna

Odmówiłam nowennę pompejańską w intencji mojego syna, prosząc miłosierną Pannę Różańcową z Pompejów by syn mój odmienił swoje życie, by odrzucił wcześniejsze decyzje, które wydawały mi się złe dla niego. Bardzo trudno było rozmawiać z dorastającym chłopakiem. Poprosiłam zatem o pomoc Maryję i odmówiłam nowennę pompejańską. Chcę zaświadczyć i podziękować Matce Bożej, za to, że zostałam wysłuchana. Od tego czasu całe życie mojego dziecka powierzam Matce Bożej z Pompejów.

Helena Pelczar

- zapomniana stygmatyczka

Spisana przez naocznych świadków. Świadectwo objawień Pana Jezusa

i Maryi. Historia przyjaźni z Aniołem Stróżem.

59
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
56 Wątki z odpowiedziami
6 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
AnonimKarliAgnieszkaCJarosławDorota Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Xyz
Gość
Xyz

Czy na forum zagląda tutaj Kinga, która miała mieć egzamin państwowy z języka rosyjskiego?

Albo czy jest tu ktoś kto indywidualnie uczy się języka rosyjskiego, studiuje go albo jest native speakerem?

Dorota
Gość
Dorota

Wielu z nas pamięta rosyjski ze szkoły.

Xyz
Gość
Xyz

Do Dorota- to mało, mi chodzi o osobę, która się całkowicie temu oddaje

Karli
Gość
Karli

Xyz a na co ci ten paskudny język tych pozbawionych kultury agresywnych zbrodniarzy ?

Xyz
Gość
Xyz

Każdy język jest niesamowity i wymaga ogromnych nakładów nauki, cierpliwości, czasu, samodyscypliny, rezygnowania z czegoś by przysiąśu i poświęcić mu swoje cenne godziny.

Na język nie patrzę pod kątem tego, kto nim władał. Inaczej musiałabym nawet przestać mówić po polsku po tym co zafundowali mi w życiu rodacy.

Jakby nie patrzeć to Bóg w Starym Testamencie stworzył języki świata!

Karli
Gość
Karli

Zacznij się uczyć chińskiego. Jak nas chinole napadną według przepowiedni fatimskiej to może skore ci to uratuje albo jakiegoś pieknie brzmiącego włoski portugalski a nie ten ordynarny ruski bleeee

Xyz
Gość
Xyz

Karli, bardzo źle myślisz. Jakby nie patrzeć to Matka Boża Fatimska obrała sobie Rosję by jej ją poświęcić. Poza tym, ci wszyscy zbrodniarze zapewne znajdują się w czyśćcu a potem spotkam ich w niebie. Więc jaki jest sens porzucania nauki języka rosyjskiego tylko z powodu przeszłych wojen? Dzisiaj języki trudne i egzotyczne dają najlepsze stanowiska pracy i są bardzo wysoko oplacalne. Gdybym zaniechała nauki tego języka nie znalazłabym bardzo dobrze platnej pracy w wielu sektorach! I tylko dlatego, że kiedyś ktoś zabijał innych, ja tyrałabym za 1500 zł. Poza tym, dar do nauki języków obcych to wielka łaska od Boga-… Czytaj więcej »

Karli
Gość
Karli

Rosją to kraj zwyrodnialcow i prostytutek. Nie odnoszę się tu tylko do przeszłości ale tez do teraźniejszości. Teraz nie chce mi się szukać ani linków i filmików ale to tępy narod przygłupi i wyjątkowo odporny na wiedzę oraz kulturę… żałuje ze nie mogłaś pojechać na mundial do Moskwy choć na dwa dni. Ja byłam i nigdy więcej … dziwka na dziwce złodziej na złodzieju …

Karli
Gość
Karli

W Polsce się urodziłaś tak sadze? a nie w Rosji wiec to twój ojczysty język wiadomo możesz wyjechać i pluć z daleka na Polskę tak robi wielu Polaków na obczyźnie nic nowego. A w Niemczech już jest coraz mniej polskich prostytutek one są efektem tego ze kiedy uciekały w latach 80 nie miały zbyt wielu możliwości.. dziś świat się zmienił i owszem na całym swiecie prostytuki pochodzą przede wszystkim ubogich państw ale Rosjanki nawet jak są zamożne puszczają się z kim popadnie one to maja w genach …

Xyz
Gość
Xyz

Wolę być opluta przez obcych niż przez własnych w Polsce. Ja nie jestem niewolnikiem państwa czy języka. I jeszcze jedno- gdzie dobrze tam ojczyzna!

A wlasnie, ze nie. Wiele kobiet wybiera prostytucje (w innej aktualnie formie) w de. To latwy i szybki i duzy pieniadz. Nic sie nie zmienia!!!

Xyz
Gość
Xyz

Powinno być salut je suis Marek (nie zmieniaj nazwy wlasnej rzeczownika- imienia) 🙂

Karli
Gość
Karli

Ale może chciał zaznaczyć ze jest taki markowy haha

Karli
Gość
Karli

A no widzisz czyli Marek użył złego słownika pewnie google ja jednak wole je m’appelle.. ładniej brzmi

Jarosław
Gość
Jarosław

Karli język rosyjski jest bardzo piękny. Zbrodniarzami w Rosji to są ludzie u władzy, a zwykli obywatele to sympatyczni i pokorni ludzie, darzący Polaków dużą sympatią. Oczywiście jest bardzo rozpity, ale w ten sposób władza sprawuje nad nim kontrolę. Poza tym literatura rosyjska jest moją ulubioną, i szczerze polecam poczytać rosyjskich klasyków, a nie tylko kpić z tego narodu. Darze Rosjan dużym szacunkiem choćby z racji tego, że lata temu dwóch Rosjan uczyło mnie grać w szachy i to byli bardzo mili i sympatyczni ludzie.

Karli
Gość
Karli

Niech będzie o gustach się nie dyskutuje ale wiesz Polacy lubuja się przede wszystkim w muzyce disco polo i tandetnych kabaretach wiec nie dziwi mnie ze haraszo brzmi dla ciebie pieknie … 🙂

Xyz
Gość
Xyz

Literatura rosyjskiego realizmu jest tak samo piekna jak polskiego pozytywizmu! A zwlaszcza jesli czyta sie klasykow w oryginale.

Kazdy jezyk ma w sobie to coś pieknego, a nawet czyni je bardziej pieknymi to ile trzeba dla ich poznania poswiecic!

Karli
Gość
Karli

Rosjanie kopiowali wszystko nawet literaturę przerabiali je na swoją modlę … Anna karenina która się tak szczycą przeczytałam te kobyłe i zdecydowanie wolałabym obejrzeć jakiegoś brazylijskiego tasiemca bo niczym się to nie różni poza tym ze jak zwykle podkreśla nature typowej Rosjanki – prosrytutki…. puszczające się z innym wyjątkowo nieudany gniot… nudny mdły bez polotu wiecznie tylko czytas o problemach krocza rosyjskiej prostututki i jej kochanka

Xyz
Gość
Xyz

Karli, przeczytaj z tego samego okresu polska literature- polka leniwa, nieuzyteczna, umalowana i pachnaca caly dzien, wiodaca chłopa na manowce, wiecznie lecaca na pieniadze i tytuly.

Slowacki kopiowal Szekspira nie tylko ruscy

Karli
Gość
Karli

Xyz ale przynajmniej wierna 😉 nie no masz racje tez mamy wiele nudnych smrodów a słowacki nie do końca kopiował Szekspira tam był tylko jeden epizod , do którego zreszta nie dopuszczono z tego co mi wiadomo. On jakby wymyślił sobie ze stworzy kontynuacje szekspirowskiego dzieła … co uznano za poroniony pomysł.

Karli
Gość
Karli

Koleżanka która wrobiła mnie w związek ze swoim kochankiem ma bogatego narzeczonego i jak
Widać porabia go … nawet zakupy w butiku chanel dwa razy w mcu nie daja jej satysfakcji .. tak przy okazji ona ma rodziców Rosjan… ja zawsze uważałam ze nie ma w tym akurat ujmy kiedy kobieta szuka faceta przy kasie każda chce dzieciom zapewnić jak najlepsze warunki. A jeśli babka 2-3 lata wyklucza się z życia zawodowego to ktoś musi poza tym potrzeby utrzymania dzieci sa ogromne na co komu niedojda ?

Karli
Gość
Karli

WIerna kasie ale po pierwsze to ruska wiec wiadome podejście do sprawy… ale goscinna w kroku dla faceta co grosEm nie śmierdzi wiec sypia w dwoma …

Karli
Gość
Karli

Są różne! widzisz tu się nie zgadzam… bo właśnie nie jest tak nawet w różnych krajach kobiety maja inne potrzeby. Np kobiety z krajów skandynawskich są bardziej niezależne bardziej pracowite mogą wykonywać wiele prac jakie wynkonuja mezczyzni. Kobiety z krajów arabskich nauczone są służyć mężczyznom i świadome są tego ze pewne czynności nie należą do nich a nawet nie maja potrzeb ich wykonywania. Jeśli mówimy o każdej kobiecie jako jednostce wtedy możemy doszukiwać się podobieństw. Np yasmin z Arabii saudyjskiej lubi zmywać podobnie jak aishwarya z Indii obie tez chciałby jeździć samochodem. Albo yasmin z Arabii saudyjskiej chciałby być lekarzem… Czytaj więcej »

Karli
Gość
Karli

Tylko widzisz Rosjanki i Ukrainki w prostytucji znajdują zabawę a nie chleb …. ja mogę wymienić conajmniej 5 przykładów łącznie z była żona mojego wujka z Ukrainy jakie one są perfidne i jak wyszło ze to jest zwykła prostytutka z dyplomem lekarki …. Polki w latach powojennych aż do późnych lat 90 także zle się prowadziły bo były zwyczajnie wykorzystywane zniszczone prZez komunę … uciekały z tego kraju czesto w desperacji a na zachodzie zazwyczaj czekała ich szmata i miotła a jesli młoda i atrakcyjna to butdel …. nic więcej dziś to się już zmieniło dziś jeśli Polka się porstytuuje… Czytaj więcej »

Karli
Gość
Karli

Xyz każda z nas jest jeśli ma na koncie więcej niż jednego faceta chyba ze jest wdowa … wiec nie o to chodzi

Karli
Gość
Karli

Tak , masz racje zgwałcone dziewczyny czuja się tak bardzo zobojetnione po takim akcie ze stają się jakby niewolnikiem seksualnym niektóre kończą w psychiatryku… generalnie dobrze ze nie poszłaś w ten temat bo to ze przespałas się bez uczuć z ilomas tam facetami nie czyni z ciebie prostytutki… zreszta nie tylko gwałt może spowodować takie zachowanie . Można zostać porzuconym przez faceta i jest to tez sposób na dowartościowanie się … ja do świętych tez nie należę Bo nie zawsze w zyciu jest tak jak chcemy …

Karli
Gość
Karli

Tak Mateusz Polacy to wyjątkowe zwierzęta mamy kolonie na całym swiecie i wytluklismy miliony Ukraińców na Wołyniu …

Xyz
Gość
Xyz

Ciekawostka to Polacy po raz pierwszy podbili Moskwę a do dziś są uroczystości dziękczynne do Matki Bożej, która pomogła Rosjanom „przepędzić” Polaków ze stolicy!!!!

To pokazuje jak bardzo bez sensu jest trzymac się przeszlosci!!!!

Karli
Gość
Karli

Jako pierwsi sposób kilku innych .. a to roznica

Xyz
Gość
Xyz

Podbijali i mordowali, nie przyszli grzecznie i o Moskwe nie poprosili a to jest roznica!

Karli
Gość
Karli

Niemcy i ruscy właśnie pokazali kim są ? Ta historia trwa zaprosili te prostytutkę Kozłowska która jest szpiegiem dziwne ze nie przyjęła nazwiska kramek wychodząc za Polaka… Szwaby jak zwykle zdeptali Polskę i zlekceważyli zapraszając te szmatę i pokazując ta polska się nie liczy. Dla ruskich wiadomo polska nie zagranica kura nie ptasica. Ale jak chcesz ucz się języka wroga podobno tak najlepiej …

Xyz
Gość
Xyz

Karli, mozesz uznawac mnie oficjalnie za wroga bo moja matka nie byla Polką. Z racji tego co piszesz zachowam dla siebie jej narodowosc.

Karli
Gość
Karli

Jeśli Niemka to ich bardziej szanuje. Choćby dlatego ze to pracowity narod dobrze zorganizowany szanujący drugiego człowieka co widać po tym jak sami żyją i jakie stworzyli sobie warunki do życia. Popatrz na ich przedszkola szkoły. Choć bardziej myśle ze Rosjanka ponieważ Niemcy raczej się wynieśli z polski. Ciebie za wroga nie uznaje ale jeśli twoja mama jest/ była Rosjanka to nie tylko za narodowość, pokazała jaka była osoba bo zafundowała ci podle życie a ruscy myske ze wystarczy urodzić dziekco reszta zrobi się sama… co gorsza kiedy byłam w Niemczech pech chciał ze trafiłam do ruskiego hotelu … ale… Czytaj więcej »

Xyz
Gość
Xyz

Ale Cie przyjeli w tym hotelu a nie przed nosem drzwi zamkneli! I to raczej nie byli zakonnicy oddani Bogu i bliznim

Karli
Gość
Karli

Wiesz te zakonnice to nie dały nic bo ty od nich coś chcesz ale tej holocie radzieckiej zapłaciłam 150€ za dobę a jak za tak ch**y standard to zdecydowanie lepiej iść do ibis 🙂

Karli
Gość
Karli

Xyz ja o tobie mam takie samo zdanie i tez w sumie jako jedyna pamietam z tego forum reszta dla mnie nie ma żadnej osobowości choć wiele pisze ciekawe rzeczy. Niewazne jednak. Poza tym Jak sama napisałaś Bog olewa prośbę wiec rodzice nie maja z tym nic wspolnego. Chodzi o to ze urodziłam się z czymś co trzeba naprawić a na to oni nje maja wpływu tylko Bog ! A co oni zrobili to długa historia, gernerlnie wychowałam się z zamożnej rodzinie, ojciec i matka zawsze byli do mojej dyspozycji ale pieniądze nas zgubiły a bardziej to właśnie rodziców najbardziej… Czytaj więcej »

Xyz
Gość
Xyz

Karli ja nie wierzę ze Bog zsyla zlo na kogos za wystepki przodkow tylko za wlasne danej jednostki! Nie wierze w to, ze jak Rosjanke zgwalci Polak albo ona ma przeorane zycie to tylko dlatego ze niesie na sobie ciezar grzechow przodkow za to co robili w Polsce. Tak samo Niemiec jak zostal zamordowany w Polsce nie poniosl kary za obozy w Polsce lub krwawą przeszlosc. Takie ich bylo przeznaczenie, moze kara za grzechy ale wlasne a nie dziadow z przeszlosci! Nie sadze ze za Twoich rodzicow Bog Ci zeslal defekt. Ten defekt to tylko sprawa miedzy Toba a Bogiem… Czytaj więcej »

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Rosja to wróg, ale Niemcy to fałszywy przyjaciel, wolę tego pierwszego bo choć wiadomo czego po nim się spodziewać.
A Niemcy łupią kogo się tylko da i gdzie się da.
Chętnie wojnę by wywolali ale kto by walczył, pewnie stawiają na emigrantów.
Na razie kupują sobie Grecję i robią interesy z Rosją.

Karli
Gość
Karli

Agnieszka oni zawsze pokazywali ze rusek to jest ich najlepszy sprzymierzeniec

Xyz
Gość
Xyz

Ja nie mam wrogów dlatego ucze sie jezyka na jaki mam ochote. A jesli Ty w nich widzisz to Twoj problem.

Karli
Gość
Karli

Oni dopiero pokażą jak nas kochają jeszcze tylko chwila !

Xyz
Gość
Xyz

To ze ucze sie jezyka rosyjskiego nie oznacza ze kocham Rosjan. Polakow tez nie kocham, zadnj nacji nie kocham. To za duze slowo.

Karli
Gość
Karli

Mati słoneczko ja nie uważam ze jesteśmy lepsi od innych z powodu ich wad . To nie tak jesteśmy Polakami i żaden kraj nie przyjmie nas z otwartymi ramionami bo czy żyjesz w Afryce czy w Szwecji wszedzie musisz walczyć o przetrwanie wiec po co smrodzic na własnym podwórku zamiast przestać narzekać na swoich i tutaj realizować swoje marzenia o wiele więcej ludzie osiągnęliby gdyby zaczęli doceniać ten kraj jego walory . Kwestie polityczne zostawmy w spokoju bo nie mamy zbytnio szczęścia do władzy od niemal zawsze i długo nie będziemy mieli ale patrząc obiektywnie to PiS wiele zrobił czy… Czytaj więcej »

Anonim
Gość
Anonim

Zagladam na forum, jestem bylym nauczycielem akademickim jezyka rosyjskiego , odpowiadam na pytanie XYz ale mieszkam poza Polska

Karli
Gość
Karli

A ty jestes Rosjanka z pochodzenia ?

Xyz
Gość
Xyz

Moge powiedzieć, ze z pochodzenia jedno z rodzicow jestem wrogiem Polski!

Karli
Gość
Karli

Ja wrogiem „radzieckiej demokracji „ no ok mama Rosjanka i nie widzisz tutaj pewnych powiązań ze skoro takie zło spotykało cie całe życie tzn ze jednak jest w tym sporo prawdy co napisałam ? Ja mam żal do twojej mamy zamiast ciebie ze takie życie zgotowała bo łatwo zrobić dziecko ale co dalej ?…

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

A ja myślałam, że coś ma niemieckich przodków.

A poza tym, mi też rosyjski się podoba.
A niemieckiego bym się nie uczyła choćby mi i płacili.

Xyz
Gość
Xyz

Agnieszka po czym wnioskowalas ze mam niemieckie korzenie?

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Przepraszam, autokorekta zmieniła Twój nick na słowo coś.
Wróg nr.1 Polski to dla mnie zawsze będą Niemcy. Od wieków.
Za bardzo swoimi odczuciami się kierowałam, dlatego takie wnioski.

Karli
Gość
Karli

Agnieszka patrząc pod katem tego jak oni nas traktują to jeden i drugi narod szmaty. Jednak patrząc na nich jak siebie wewnątrz swoich państw traktują to masz prosta odpowiedz Niemcy to ludzie ruscy zwierzęta … Moskwa i Petersburg to są osobne państwa a reszta Rosji za te śmieszne ruble ledwie może wyżyć nie mówiąc o wsiach gdzie do dziś prądu nie ma… samo swoich nie szanują .

Xyz
Gość
Xyz

Nie Rosjanka, nie Ukrainka nie te strony, ale tez wrog Polski. Nawet obecnie wrog Polski

Karli
Gość
Karli

Czyli Niemka? Bo ja wymieniam tylko ruskich i Niemców no Ukraińców i ruskich uważam za ten sam narod. wiesz generalnie wrogiem Polaków jest każdy. Nie specjalnie nas szanują „gdziekolwiek”

Karli
Gość
Karli

Arabki są spoko to Arabowie są świrami 🙂 heheh

Karli
Gość
Karli

Mateusz ja się z tobą zgadzam 😉 co do ruskich mam o nich najgorsze zdanie jakie tylko można mieć. Jeśli jednak xyz nie ma tego pochodzenia to mogę tylko powiedzieć uff ale akurat w tym przypadku ja nadal ja bardzo lubię. Wszyscy przecież od kogoś pochodzimy. U mnie Rosjan na szczęście nie ma przynajmniej aż do 1540 roku bo tam udało nam się dojąc do korzeni. Moja rodzina to oledrzy, Węgrzy Polacy tyle udało się wykopać.

Dorota
Gość
Dorota

No nieźle, jak na forum gdzie hasłem powinno być „Miłuj bliźniego swego, jak siebie samego”. Narodowość się nie liczy, liczy się tylko człowiek.

Xyz
Gość
Xyz

Mateusz Marek mowi ze jest z Poznania? On mieszka przeciez 20 km od Ciebie a Ty nie jestes z Poznania. To dla zmylenia gawiedzi na yt?

Karli
Gość
Karli

Mnie tu nie było dawno na tym forum wiec nie wiem o czym mowa ale jeśli egzamin z rosyjskiego to w punkt…

Karli
Gość
Karli

Jak z każdym językiem.. dobra znajomość jakiegokolwiek niemal języka otwiera wrota .najmniej z angielskim do tego potrzbuje jeszcze innego Skilla. Rosyjski tak jak najbardziej tylko pamiętaj mamy tu sporo uchodźców z Ukrainy którzy prefekt mówią po rusku i nie rzadko maja wykształcenie.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…