Agata: Kierunek zdrowie

Chciałabym potwierdzić potężną siłę tej przepięknej modlitwy jaką jest NP. Jest to niezgłębiona miłość Matki Najświętszej do swoich dzieci. Poprzez różaniec spływają liczne łaski. Zachęcam do rozmyślań w tym czasie nad Pismem Świętym oraz bogatą literaturą katolicką. Jan Paweł 2 mówił, że modlić się to poznawać Ojca, oraz że Ojciec nie może odmówić (nawet gdyby wszystko na to wskazywało…) ale zawsze daje Ducha Świętego tym którzy Go proszą.Chciałabym potwierdzić brak powikłań o który się modliłam po tym jak zachorowałam ciężko na brzuch. Wcześniejsze moje wyniki gastroskopii wykazywały zmiany na jelitach: 2 stopień metaplazji (stan przedrakowy). Lekarz Gastrolog na moje pytanie czy cofną się te zmiany się kiedyś zaprzeczył. Długo się jeszcze męczyłam z bólami i wzdęciami, nie mogłam trawić jedzenia, byłam strasznie słaba, czułam się jak balon i jakbym miała wewnątrz rany nawet na przełyku, bolały mnie nawet oczy wewnętrznie…myślałam o najgorszym. Nie czułam się nawet sobą. Po zmianie diety na bezglutenową większość objawów odeszło-zmieniłam się bardzo na korzyść, wróciła koncentracja, trawienie w dużym stopniu, pozostała jeszcze słabość i cząstka tego co było. Obecny wynik gastroskopii wykazał że nie mam żadnych zmian na jelitach (metaplazji) więc raczej nie mam raka!! mam nieaktywne zapalenie błony śluzowej o dużym stopniu-jeszcze jest słabość i inne, ale nie mam najgorszego! Moje kosmki jelitowe też są bez zaniku… Za wszystko Chwała Matce Najświętszej!!!
Ze swojej strony polecam również modlitwy za dusze czyśćcowe-One bardzo potrzebują naszej pomocy, a zwłaszcza Koronkę do Najdroższej Krwi Chrystusa. Ona bardzo pomaga duszom czyśćcowym które strasznie cierpią. A dusze te są bardzo wdzięczne za każdą pomoc.
Z Bogiem i NMP!

Zapraszamy

na nasze rekolekcje

i pielgrzymki pompejańskie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
zofiaeniaAgata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agata
Gość
Agata

wiem, że tak nie jest, ale twoje świadectwo brzmi jak reklama diety bezglutenowej. 😀 bardzo się cieszę, że czujesz się lepiej i trzymam kciuki, żeby już zawsze tak było! ;*
generalnie nie wiem czy też tak macie, ale ja się bardzo boję modlić za innych ludzi (robię to za przyjaciół i rodziców). szczególnie za tych naprawdę grzesznych. mam zaburzenia lękowe i mam wrażenie, że moje ataki są większe i straszniejsze, kiedy to robię. no i jeszcze wspaniała karli kiedyś napisała, co to się wyprawia, jak się modli za dusze czyśćcowe. ehh…

enia
Gość
enia

Agata poczytaj o Balsamie Kapucyńskim,stara ulotka.

zofia
Gość
zofia

Potwierdzam i polecam balsam kapucyński.

Agata
Gość
Agata

kochane dziewczyny… ja biorę leki i lekarz stanowczo zabronił mi pić, a ta nalewka jest na alkoholu… 🙁 już widzę jego minę, jak mu oświadczam, że chcę odstawić leki, bo zamierzam pić nalewkę kapucyńską. szczęście jest takie, że on jest wierzący.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną