Paulina: Z Jezusem przez życie

Długo nosiłam się z zamiarem napisania świadectwa. Myślałam po co to komu, kto to będzie czytał. Ale z drugiej strony wiem ile siły i nadziei w chwilach zwątpienia dawało mi czytanie Waszych świadectw. Obecnie skończyłam mówić 4 nowennę pompejańską. Mówiłam je w intencjach i swoich i bliskich. Nie umiem powiedzieć czy moje prośby zostały wysłuchane w taki sposób, w jaki tego oczekiwałam, ale wiele sytuacji w moim życiu się wyprostowało, głęboko wierzę że Bóg na prawdę wie lepiej czego nam potrzeba i co nam dać. On ma najlepszy plan! Sama modlitwa daje ogromny spokój wewnętrzny, dzięki niej mniej przejmuję się rzeczami na które nie mam wpływu, mam lepsze relacje z ludźmi. Różaniec ma ogromną moc!

Zapraszamy

na nasze rekolekcje

i pielgrzymki pompejańskie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
KarliMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Tak to prawda. Różaniec ma wielką moc. Daje spokój duszy, ukojenie, wyciszenie. Inaczej patrzy się na życie doczesne. Myśli się więcej o przyszłym życiu w niebie. Warto modlić się, nic nie tracimy, a przeciwnie bardzo dużo otrzymujemy. A więc módlmy się, zaufajmy Matce Bożej, Ona nie zostawi nas bez pomocy.

Karli
Gość
Karli

chciałabym zauważyć ze ja nosze dokładnie taki sam zestaw na szyi (krzyż z figurka Jezusa oraz cudowny medalik ) jeśli to jest cudowny medalik?! , w tym roku zamówiłam sobie u złotnika żeby mi to wykonał ze złota , wcześniej miałam srebrny, oczywiście metal nie ma tu znaczenia … wiadomo złoto to kwestia kilku tysięcy, a srebro to pewnie maksymalnie 150 zł, chciałam zeby to było dla mnie cenne pod każdym względem materialnym i duchowym i chciałam wykonać to ze złota jako symbol w pewnym sensie szacunku… taka moja osobista dygresja . co do roznaca bo o tym tutaj tak… Czytaj więcej »

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną