Nie możesz jechać do Sanktuarium w Pompejach? Różańce i pamiątki są już dostępne!

Nie każdy może sobie pozwolić na dość drogi wyjazd do Sanktuarium w Pompejach. Ale wielu z nas chciałoby mieć jakąś pamiątkę z tego świętego miejsca.

 Jak co roku w maju na święto Sanktuarium przedstawiciel naszej redakcji „Królowa Różańca Świętego” nawiedził Sanktuarium w Pompejach.

 Nasze czasopismo jest przychylnie odbierane przez Sanktuarium z którym współpracujemy w dziele szerzenia nowenny pompejańskiej i kultu Matki Bożej Pompejańskiej oraz bł. Bartolo Longo.
Redaktor „Królowej…” przywiózł z Sanktuarium dewocjonalia – pamiątki. Są to obrazy Matki Bożej Pompejańskiej, drukowane i tkane w różnych rozmiarach, ołtarzyki, zawieszki z dziesiątką pompejańskiego, breloki i pompejańskie różańce.
Zapraszamy wszystkich co nie mogą pojechać do Sanktuarium w Pompejach do zapoznania się z naszą ofertą pompejańskich dewocjonaliów. Będzie to wyjątkowa pamiątka z tego świętego miejsca – najważniejszego różańcowego Sanktuarium na świecie
Obrazy pompejańskie 
Pompejańskie Różańce 
Breloki pompejańskie 
Nabywając pompejańskie pamiątki wspomagasz nasze różańcowe dzieła w tym wydawanie „Królowej Różańca„❗

21
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
16 Wątki z odpowiedziami
9 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
9 Autorzy
eniamenaAguchaEwaRadek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Xyz
Gość
Xyz

Na zdjęciu te włoskie chłopaki też nie w moim typie. Takie se :/

Karli
Gość
Karli

Padłam… jak zawsze zreszta. Te włoskie chłopaki hahaha ja pojadę do Pompejów jesienią pozna ale wcześniej chce do Medjugorie tylko zastanawia mnie dlaczego Papiez Franciszek nie uznaje objawień w Medjugorie ??

Xyz
Gość
Xyz

W Medjugorie Maryja objawila sie i powiedziala ze wiecej sie nie objawi a chyba za miesiac znowu sie objawila 🙂 ja nie jestem przekonana do Medjugorie az tak bardzo

Bogumila
Gość
Bogumila

Prosze poczytac dokladnie o Medjugorje, bo bylo w naszej telewizji podane oficjalnestanowisko kosciola, te objawjawienia ogromna ich liczba nie sa objawieniami Matki Bozej , tylko moze pierwsze. U nas jest zabronione nawet tam organizowac masowe pielgrzymki.Dziwi mnie fakt, ze w Polsce na ten temat malo slychac.

Radek
Gość
Radek

W Medjugorje objawienia sa co miesiac

Bogumila
Gość
Bogumila

Nie papiez Franciszek to jest wynik badan komisji na ten temat, badan prowadzonych ponad 30 lat, nawet argumentowano, ze w Loures czy Fatime Maria objawila sie 5-6 razy nie ponad trzy tysiace jak tam , to juz trwa 37 lat, nawet biskup Zadaru twierdzi, ze to mistyfikacja. niejednokrotnie juz bywalo, ze niby Maria prosila o budowe kosciola etc i byly objawienia a to sie okazalo byl zly, ktòry chcial zniszczyc np Fatime.

Karli
Gość
Karli

Bogumiła a skąd jestes ? Tak mówią ze tam robią biznes na Medjugorie. Ale znam ludzi którzy twierdzą ze doznali łaski uzdrowienia

Ewa
Gość
Ewa

Karli moje sąsiadki jeżdżą do Medjugorje co najmniej dwa razy w roku i też widzą Maryję, bądź tych ,którzy Ją widzą , widzą również opętanych i cuda uzdrowień ( w tym tygodniu też jadą ) . Nie wiem co o tym myśleć, bo tam są na co dzień pielgrzymki i wychodzi na to, że objawienia są chyba na okrągło. Mnie kilka razy namawiały, ale nie byłam ani razu, ponieważ…hmmm dziwne ale…. mnie tam nie ciągnie – co innego było z Nowenną pompejańską …wystarczyło dosłownie kilka zdań o Pompejach o Bartolo Longo usłyszanych od księdza podczas Mszy i to natychmiast trafiło… Czytaj więcej »

Bogumila
Gość
Bogumila

Zgadzam sie, z tym, ze tam robia biznes, jestem z Wloch obecnie blisko Pompejow

grazyna
Gość
grazyna

Dołącz do dyskusji…do Karli… Dopóki trwają objawienia nie mogą być zatwierdzone. Kościół najpierw bada i rozpoznaje zanim cokolwiek uzna…. poczytaj dokumenty kościoła. pozdrawiam 🙂

Bogumila
Gość
Bogumila

Tak, ale po badaniach okazalo sie, ze tych objawien nie moze przypisac Maryi i w tym jest problem, znakiem zapytania jest czy te pierwsze mozna Jej przypisac.Sprawa jest juz definitywnie zakonczona na nie.

grazyna
Gość
grazyna

Moja wypowiedź była ogólna… nie chodzi mi o konkretne miejsce, że akurat tam są objawienia. Generalnie zanim Kościół coś uzna to najpierw bada. …czy to chodzi o objawienia, ogłoszenie kogoś świętym…. A źródłem naszej wiary jest Pismo Święte. Mamy już wszystko co nam potrzebne do zbawienia i to jest cudowne ….za darmo od Boga … i teraz powinniśmy z tych darów korzystać na Chwałę Bożą. Raczej nie biorę udziału w dyskusjach ale ponieważ się rozpisałam to życzę wszystkim piszącym wielu łask Bożych , głębokiej wiary , zawierzenia się Panu Jezusowi przez ręce Maryi i prowadzenia przez Ducha Świętego.

Agucha
Gość
Agucha

Warto pamiętać że „W historii zdarzały się tak zwane objawienia prywatne; niektóre z nich zostały uznane przez autorytet Kościoła. Nie należą one jednak do depozytu wiary. Ich rolą nie jest «ulepszanie» czy «uzupełnianie» ostatecznego Objawienia Chrystusa, lecz pomoc w pełniejszym przeżywaniu go w jakiejś epoce historycznej.” To są takie bonusy – można z nich korzystać ale nie trzeba – nie one są istotą naszej wiary.

grazyna
Gość
grazyna

Wspaniale mieć pamiątkę z tego sanktuarium. Z całego serca życzę, by każdy kto doświadczył i doświadcza łask od Matki Bożej Pompejańskiej mógł Jej osobiście podziękować. Jest to niesamowite przeżycie. Dziękuję Maryjo, że mogłam być w tym świętym miejscu. Chwała Panu i dziękczynienie.

mena
Gość
mena

Powtórze ,co już zostało tu napisane .
Dopóki objawienua trwają nie można potwierdzić ich autetyczności.

Tak dla przypomnienia objawienia siostry Faustyny po jej śmierci o miłosierdziu Bożym też najpierw zostały znegowane przez Kościół,dopiero gdy Jan Paweł drugi powołał nową komisje zostały wykazane błędy przy tłumaczeniu Dzienniczka.

Tak samo było z Ojcem Pio za życia, trzy lata miał zakaz sprawowania Mszy św. publicznie bo stwierdzono ,że nie pochodzi to od Boga.

Historia pokazuje wiele takich przykładów.

mena
Gość
mena

Co do miejsca Medjugorje to jak dla mnie po owocach poznaje się drzewo.
Byłam tam dwa razy ludzie po 40,30,20latach zaczynają korzystać z sakramentów .
Zaczynają modlić się na różańcu,którym modlitwa była nie podrodze.

Zaczynają pościć,
Jak dla mnie to owoce bardzo dobre ,ale gdzie dobro to i zło zaczyna atakować podwójnie wiemy to Ci ,którzy odmawiają nowenne pompejańską ile przeszkód

mena
Gość
mena

Najbardziej uwarzam za krzywdzące jeżeli ktoś tam nie był a wydaje opinie bo gdzieś tam coś przeczytał lub usłyszał .
Bo może się okazać ,że z te osoby walczą przeciw Bożym Planom.

Bogumila
Gość
Bogumila

Ja tam bylam z mezem ponad 25 lat temu, wtedy nie bylo jeszcze tego biznesu polaczonego ze sprzedaza pamiatek etc, nie bylo nawet hoteli , sprawe sledzilam przez wiele lat bo przychodzily nawet biuletyny do kosciola, byly one najpierw kierowane do biskupa w Perugi a po autoryzacji byly rozprowadzane po innych kosciolach, jeden z tamtejszych tj z Medjugorje ksiezy byl we Wloszech na zeslaniu dopoki Kosciol nie zabral jednoznacznego stanowiska a jest ono negatywne i jak dotychczas sprawa jest zamknieta. Za granica o wiele wiecej sie na ten temat pisze niz w Polsce, wiec dzieki temu mam skale porownawcza. W… Czytaj więcej »

mena
Gość
mena

Jedynym miejscem gdzie kościół w Polsce potwierdził prawdziwość objawień jest Getrzwałd.
Wszystkie inne są uznane jako tylko miejsca modlitwy.(mam na myśli objawienua Maryjne )
Warto poczytać .

Radek
Gość
Radek

Pani Bogusiu to kto sie objawia dla ludzi co miesiac św Mikołaj brednie ludzie piszecie religia katolicka jest bardzo słaba dzisiaj wierzyć bardzo tez nie można kościołowi to czemy ludzie sie nawracaja zdrowieja w polsce tez żyja muzułmanie to tez pewnie objawien tez nie było tylko trzeba było uznać objawienia by robić na tym biznes brednie pani mówi i sie z pania nie zgadzam

enia
Gość
enia

Ks.Glas , ks.Dominik opowiadają swoje przeżycia w Medjugorie, są za tym miejscem. Poczekajmy

Obrazki z nowenną pompejańską?