Monika: Do dziś nie mogę w to uwierzyć

Mam na imię Monika i mam 29 lat. Chciałam napisać jak wyprosiliśmy z mężem potrzebne łaski przez Maryję w nowennie pompejańskiej. Nowennę zaczęliśmy odmawiać, gdy byłam w ciąży rok temu. Ja odmawiałam o szczęśliwy poród a mąż o zdrowie dla Gabrysi. Szczególnie było to ważne, gdyż ciąża nie przebiegała prawidłowo i prawie cała była okalana stresem.Na szczęście dzięki Bogu wszystko skończyło się pomyślnie. Gdy urodziła się Gabrysia mąż zaczął odmawiać nowennę o moje zdrowie, gdyż jeszcze przed ciążą okazało się podczas badania cytologicznego, iż znajduję się w ostatniej fazie przed nowotworowej a w dodatku, gdy mieliśmy podjąć kroki w leczeniu okazało się, że jestem w ciąży. W takim momencie trzeba było czekać całą ciążę, ażeby podjąć leczenie podczas gdy w każdej chwili sytuacja mogła się rozwinąć przechodząc w nowotwór. Dwa dni temu odebrałam wyniki dotyczące mojego stanu zdrowia i okazało się, że jestem całkowicie zdrowa! To niewiarygodne, gdyż mówiono mi, że nawet jeżeli obecny stan dostąpi regresji to i tak cały czas ta dysfunkcja będzie obecna, w każdej chwili gotowa się rozwinąć. Do dziś nie mogę do końca uwierzyć ale jak to inaczej wyjaśnić? Chwała Panu!

 

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
MariaBOŻENAMagdalenaewakaro Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
karo
Gość
karo

Wspaniałe świadectwo! Dużo zdrowia!

ewa
Gość
ewa

Piękne świadectwo. Jak serce raduje się kiedy czyta się, że żona z mężem modlą się razem. Mąż odmawia NP o zdrowie żony… czyż to nie piękne!!! Świat byłby doskonalszy, gdyby było więcej podobnych małżeństw. Nawet choroba przebiega spokojniej kiedy ma się u boku takiego „sojusznika”. Niech Wam Bóg błogosławi!!!

Magdalena
Gość
Magdalena

Niestety nawet tutaj jest coraz więcej świadectw o małżeństwach, które się rozpadają lub już rozpadły. Takie małzeństwa, jak to z tego świadectwa to są jednostkowe przypadki i wyjątki od reguły.

BOŻENA
Gość
BOŻENA

Piękne, dziękuję Ci za to świadectwo. CHWAŁA PANU

BOŻENA
Gość
BOŻENA

Piękne, dziękuję Ci za to świadectwo.CHWAŁA PANU

Maria
Gość
Maria

Piękne świadectwo. Dziękuję.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…