Michał: Uleczenie

Prosiłem o uleczenie ręki córki ze zdrętwienia od kręgosłupa. W ostatnim dniu nowenny moja córka zakomunikowała mi tak przy okazji , że zdrętwienie ustąpiło. Chwała Panu za te wszystkie łaski.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
E.D.AgnieszkaCmariaEmekKarli Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Karli
Gość
Karli

Nigdy tego nie zrozumiem od czego to zależy ze jedni się modlą i pyk modlitwa wysłuchana a inni walczą wręcz o aprobatę Boga i nic. wiem wiem powiecie ze maja silniejsza wiare zależy jak się modlą albo ze godzą się z wola boska i ze akceptują boski plan … ale co jeśli dwie osoby czuja tak samo ale tylko jedna zostaje wysłuchana ? 🙁

maria
Gość
maria

Ja bym sobie zadala pytanie jaka jest roznica miedzy tymi co nie zostaja wysluchani I trwaja w Milosci przy Bogu I tymi ktorzy nie sa wysluchani I buntuja sie. Tak na ludzki rozom tez bym nie chciala by ktos ze mna byl ze wzgledu, ze moze cos otrzyma a co wiecej On godzien milosci I chwaly. W ulwielbieniu otrzymujemy najwiecej.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

A ja bym nie chciała być z kimś kto ma na wszystko mówiąc delikatnie wywalone a mu się wiedzie.
A Bóg takim sprzyja i przy nich trwa.

Karli
Gość
Karli

Tylko ja Maria mowie o ludziach ktorzy niczym sie od siebie nie różnią a jeden dostaje drugi niczego nie dostaje , bo to ze ktoś sie buntuje i nie dostaje to pójście na łatwiznę łatwe tłumaczenie i szczerze mowiac jest zbedne poniewaz odpowiedz sama sie nasuwa prawda? ja mowie o czyms bardziej skomplikowanym dlaczego ci ktorzy kochaja rowno sa nierowno traktowani przez tego samego Boga ?

Emek
Gość
Emek

Ja też tego Karli nie rozumiem ale jak to mówią nie zbadane są wyroki Pańskie.Poznamy pewnie odpowiedz na tamtym świecie dlaczego.

E.D.
Gość
E.D.

Ja tego też nie pojmuję. Może brakuje mi pokory, może cierpliwości…nie wiem? Masz rację Emek, poznamy pewnie odpowiedz na tamtym świecie.

Emek
Gość
Emek

Karli taka dygresja a są w ogóle ludzie którzy kochają równo Boga , ja myślę że miłość i relacja do Pana Boga to jest indywidualna sprawa każdego z nas to jest tajemnica zamknięta w naszych sercach gdzie spotykamy się z Bogiem sam na sam gdzie nikt inny nie może tam zajrzeć.Po za tym Pan Bóg nie jest zwolennikiem równości to komuniści wygadywali te bzdury o równości, Pan Bóg kocha różnorodność i każdy z nas jest inny ma swoją własną historie pragnienia bagaż doświadczeń i również relacje z Nim.Z tymi spełniającymi się prośbami i nie spełniającymi się to nie wiem jak… Czytaj więcej »

Emek
Gość
Emek

sorry za na pisanie w zdaniu dwa razy na pewno jestem trochę senny przez to ciepełko.

Obrazki z nowenną pompejańską?