Marta: Bądź już zawsze w moim życiu

Odmówiłam sześć Nowenn Pompejańskich w różnych intencjach, nie wszystkie zostały spełnione, ale najważniejsza jest codzienne obcowanie z Maryją, której obecność czuję w moim życiu. Najtrudniejsza z nich była za dusze czyśćcowe, w części błagalnej działy się różne złe rzeczy, miałam koszmary, nie mogłam przespać całej nocy przez co byłam bardzo rozdrażniona, budziłam się i czułam strach, spokój, który towarzyszył mi przy innych nowennach, gdzieś zniknął. Przez cały miesiąc chorowaliśmy całą rodziną, zastanawiałam się po co te różańce skoro nie widzę ich owoców. Wszystko zmieniło się, gdy zaczęła się część dziękczynna, koszmary się skończyły, zniknął strach, wątpliwości, pojawiła się ogromna radość, powrócił spokój i myśl, że wszystko będzie dobrze, że uporam się z problemami, że moja rodzina zostanie ocalona, mój mąż nawróci się i zmieni swoje postępowanie, syn będzie radosnym dzieckiem, że będziemy zdrowi. Wkrótce zacznę kolejną nowennę, tym razem za mnie.
Dziękuję Matko za to, że w momencie, kiedy w internecie szukałam pomocy jak rozwiązać moje problemy na ekranie monitora pojawił się napis Nowenna Pompejańska, dziękuję, że trafiłam na jej świadectwa, przepraszam, że nie zawsze odmawiam różaniec w skupieniu, że odbiegam myślami, że składam dopiero drugie świadectwo, proszę bądź już zawsze w moim życiu i wybacz mi moje potknięcia, otaczaj moją rodzinę swoją Matczyną miłością.

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
AsiaBasiaeniamariaKarli Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Karli
Gość
Karli

Ładne to pudełko na różaniec , to na zdjeciu. Można gdzieś to kupić na tej stronie ?

maria
Gość
maria

tak, piekne, tez bym chciala

Karli
Gość
Karli

Odmówiłam kilka nowenn żadna nie została wysłuchana poza ta właśnie za dusze czyśćcowe wtedy już pierwszego dnia stały się rzeczy niemożliwe chociaż niestety niedobre dla mnie. Kiedy odmawiałam te akurat nowenne czułam się wtedy tak jakby na poparzenia były przykładane zimne kompresy. Dokładnie tak się wtedy czułam.. jeśli odmowie jeszcze jedna nowenne to tylko w tej intencji tylko ona przyniosła efekt. Ale wtedy tez modliłam się do wielu świętych.

enia
Gość
enia

Droga Karli już robisz postępy, tak za dusze czyśćcowe. One mają już adres do Ciebie i mają Cie w opiece. Będzie coraz lepiej. I popatrz jak dobry pomysł miał admin.że taką stronę stworzył. Wymieniamy sie wiedzą.Super!

enia
Gość
enia

Pudełeczko piekne piękne

Basia
Gość
Basia

I dla mnie odmówienie NP za dusze czyśćcowe było szczególne. Otóż w ostatni dzień w nocy przyśniła mnie się ś.p. teściowa i ukazał się krótki filmik, w którym dowiedziałam się, że nie byłam chcianą synową i była na to miejsce szykowana dziewczyna z sąsiedztwa. Bardzo mnie to zdziwiło bo żyłam z teściową bardzo dobrze i nigdy nie usłyszałam złego słowa z Jej ust. Ale potem poukładałam pewne fakty z życia i rzeczywiście mogło tak być… Widocznie Jej najbardziej była potrzebna ta modlitwa. Kiedy odmawiałam zdrowaśki zaznaczałam w myślach, że są one dla dusz najbardziej potrzebujących pomocy – opuszczonych grzeszników. Nigdy… Czytaj więcej »

Asia
Gość
Asia

Osoby modlące się szczególnie za życia bardzo potrzebują modlitwy, bardziej nim nam się może to wydawać.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną