Małgorzata: Nowenna w intencji znalezienia pracy

Pracy szukałam ponad pół roku. Siedząc całymi dniami nie miałam sił ani motywacji wziąć się za cokolwiek, nawet wysyłać kolejnych CV. Czułam się okropnie, nie widziałam sensu w życiu i zaczęłam mieć obawy że pewnie będę już bez pracy zawsze. Na Nowennę Pompejańską natknęłam się przez przypadek na jednym z blogów które dotychczas czytałam. Zdecydowałam się spróbować bo akurat na brak czasu nie narzekałam. Na prawdę myślałam początkowo iż uda mi się wytrwać kilka dni, ale dotrwałam do końca! Modliłam się o siłę i motywację do działania oraz o znalezienie pracy. Już po kilku dniach poczułam ogromną zmianę w mojej głowie, zaczęło mi się chcieć. Wcześniej nie miałam nawet sił i ochoty posprzątać czy ugotować obiad. Pomimo dużej ilości czasu nie miałam motywacji aby powrócić do ćwiczeń. Podczas odmawiania Nowenny zaczęłam być po prostu szczęśliwsza, bardziej pozytywna w stosunku do otoczenia. Znowu zaczęłam planować i szukać planu na swoje życie. Pracy nadal nie miałam, ale już za to jak bardzo zmieniła się moja głowa byłam Bogu i Maryji bardzo wdzięczna. Nowennę skończyłam 3.05, miałam plany że może jednak założę coś swojego a Bóg na pewno doda mi odwagi i siły. Jednak po tygodniu otrzymałam telefon z wymarzoną ofertą pracy, na którą nawet nie aplikowalam. Udało sie:) teraz wiem, że musiałam odbić się od dna aby wrócić do Boga, w nim szukać oparcia i pomocy. Jeszcze nigdy nie byłam z Nim tak blisko, jeszcze nigdy moja wiara nie była tak głęboką i pewnie nie doszłoby do tego gdybym z łatwością i szybko znalazła pracę:) Zaufałam i Bóg za wystawiennictwem Maryji mnie wysłuchał. To jest niesamowite. Dziękuję!

Nowenna do MB

Częstochowskiej

17 sierpnia - 26 sierpnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magdalena
Magdalena
26.08.18 11:39

Jak udało ci się znaleźć tak szybko po odmówieniu nowenny wymarzoną pracę? Ja właśnie skończyłam nowennę w tej intencji, ale nie mam nawet perspektyw na jakąkolwiek pracę.

Alik
Alik
26.08.18 14:38

Gratuluję nowej pracy :). Budujące świadectwo, Matuchna Chrystusowa nie zostawia nas samych i zawsze nam pomaga, podobnie jak Ty szukam pracy i modlę się o łaskę pracy poprzez wstawiennictwo Matki Bożej Nowenną Pompejańską, odmówiłem już kilka NP w różnych intencjach głownie o pracę na umowę ( jeszcze czekam na tą łaskę jaką jest stała praca ). Pomimo wszystko trwam w modlitwie i wierzę, że i na moją prośbę przyjdzie pora widocznie jeszcze nie czas….. Oddałem te wszystkie moje problemy, sprawy w ręce Matki Chrystusowej. Z całą pewnością NP zmieniła mój światopogląd jak tak to mogę ująć i teraz inaczej patrzę… Czytaj więcej »

Krystyna
Krystyna
26.08.18 16:55

Niech Ci Pan Bóg Błogosławi a Matka Naświętsza wspiera swoim wstawiennictwem u Pana.

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x