Hubert: Lekcja życia

Pod koniec roku 2017 zacząłem odmawiać Nowennę Pompejańską prosząc Matkę Bożą o pracę dla mnie w Niemczech. Miałem szansę otrzymać zatrudnienie na przełome marca i kwietnia 2018 roku ale nie było to pewne na 100%. Praca miała być na 2-4 miesiące. Tuż przed końcem odmawiania mojej Nowenny ( był to początek stycznia) zadzwonił do mnie kolega i mówi że jest dla mnie praca od zaraz i jak tylko chcę to mogę jechać do Niemiec. Oczywiście pojechałem. Przepracowalem do marca i otrzymałem propozycję dalszej pracy na cały rok. Cieszę się że Maryja wysłuchała mojej prośby. Mogę powiedzieć że Maryja w naszych modlitwach i Nowennach daje o wiele wiecej niż tylko to o co Ją prosimy. Ja dzięki Maryi zrozumiałem czym jest miłość i rodzina. Rozstanie z żoną i dzieckiem jest okrutnym dla mnie doświadczeniem. Dzięki ukochanej Maryii zrozumiałem jak wiele tracę… Czas przemija bezpowrotnie, czy pieniądze są tego warte…? Ja dzięki Najświętszej Pani zrozumiałem gdzie jest moje miejsce. Dlatego dziękuję Jej z głębi serca za tą lekcję życia którą od Niej otrzymałem. Czy pojadę do pracy do Niemiec w następnym roku i kolejnych latach? Myślę że nie. Jako rodzic zrozumiałem jak wiele Ona sama wycierpiała…Ona stojąc pod Krzyżem… Ja będąc z dala od mojej rodziny. Dziękuję Ci Maryjo za Twoją opiekę i przepiękną lekcję tego co w życiu naprawdę jest ważne. Polecam odmawianie Nowenny, ja otrzymałem więcej niż prosiłem. Dziękuję

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
7 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
LucynaE.D.JolarenaAnia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Karli
Gość
Karli

Ładnie to napisałeś. Dostałeś to czego chciałeś żeby poznac czy to na pewno jest to! Gdyby MB nie dała ci tej łaski pewnie czułbyś gorycz ze nigdy nie spróbowałeś ze nie miałeś szansy … a twoja wyobraźnia pewnie doszukały do takiego apogeum ze po kilku latach myślałbyś gdybys bul w Niemczech miałbyś już milion złotych na koncie … sprytnie to MB wymyśliła

Ewa
Gość
Ewa

Hubercie, bardzo mądre świadectwo. Wszelkich łask Bożych dla Ciebie i Twojej rodziny 🙂

Ania
Gość
Ania

Kolejne wspaniale swiadectwo, wiecej takich madrych mezczyzn. co cenia ognisko rodzinne.

rena
Gość
rena

Naprawdę piękne i mądre świadectwo.Życzę szczęścia i miłości dla rodziny.

Jola
Gość
Jola

Wspaniale swiadectwo ciesze sie wszystkiego dobrego dla ciebie i twojej rodziny

E.D.
Gość
E.D.

Tak powinna postępować głowa rodziny. Odpowiedzialność i stawianie na pierwszym miejscu to co najważniejsze. Niech Bóg i Maryja otaczają całą rodzinę!!!

Lucyna
Gość
Lucyna

Dobrze robisz,teraz pełno rozbitych rodzin, bo jeden z małżonków wyjechał zagranicę a potem sam tam zaczął sobie układać życie.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną