Gosia: Bóg jest najważniejszy

Odmawiałam swoją pierwszą nowennę „za serce mężczyzny by zrozumiało że miłość jest najważniejsza”, mężczyzny który odszedł ode mnie. Wrócił po trzech miesiącach do mnie i jedne z pierwszych słów które do mnie skierował jako swoje przemyślenia to właśnie było dokładnie to o co się modliłam. Wcześniej byłam przekonana że modlitwa za kogoś niewierzącego nie poskutkuje. Dla mnie to cud. Dzisiaj już nasz związek nie istnieje, ale dzięki nowennie wiele się nauczyłam jako osoba wierząca, przeszłam niebywałą transformację wewnętrzną i bardzo się cieszę że on wtedy wrócił i mogłam z nim wiele rzeczy istotnych dla mnie omówić i doświadczyć, bo inaczej żyła bym w wiecznym obwinianiu tylko siebie.
Drugą nowennę odmawiałam za siebie bym żyła zawsze zgodnie z wolą Bożą i nie zbaczała z wybranej ścieżki prowadzącą w stronę Boga, póki co się udaje. Bardzo staram się by tylko On był najważniejszy w moim życiu.
Polecam tę nowennę nie dla cudów ale dla wzmocnienia własnej wiary lub dla jej odkrycia. Maryja jest najlepszym drogowskazem. Aktualnie odmawiam trzecią nowennę.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub

w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz

w okienku! Do usłyszenia!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Magdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Bog najwazniejszy. Gdy Bog na pierwszym miejscu. Wszystko inne jest na wlasciwym. W Ameryce zostały przeprowadzone badania na 20 000 małżeństw na temat kto jest bajbardziej zadowolony z seksu w małżeństwie. Okazało sie że były to pary katolickie i hasydzkie (ortodoksyjni żydzi). Po przeprowadzeniu bardziej wnikliwych testów okazało się, że w tych grupach był największy odsetek małżeństw, które poraz pierwszy współżyły seksualnie ze sobą po ślubie. W toku kontynuacji tych badań, okazało sie, że istnieje pewna korelacja pomiędzy szcześliwością pożycia małżeńskiego a stanem dziewictwa osób, ktore decyduja sie na stanowienie pary małżeńskiej. Zjawisko to nazwano MECHANIZMEM PIERWSZEGO KONTAKTU. Polega ono… Czytaj więcej »

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!