Gosia: Bóg jest najważniejszy

Odmawiałam swoją pierwszą nowennę „za serce mężczyzny by zrozumiało że miłość jest najważniejsza”, mężczyzny który odszedł ode mnie. Wrócił po trzech miesiącach do mnie i jedne z pierwszych słów które do mnie skierował jako swoje przemyślenia to właśnie było dokładnie to o co się modliłam. Wcześniej byłam przekonana że modlitwa za kogoś niewierzącego nie poskutkuje. Dla mnie to cud. Dzisiaj już nasz związek nie istnieje, ale dzięki nowennie wiele się nauczyłam jako osoba wierząca, przeszłam niebywałą transformację wewnętrzną i bardzo się cieszę że on wtedy wrócił i mogłam z nim wiele rzeczy istotnych dla mnie omówić i doświadczyć, bo inaczej żyła bym w wiecznym obwinianiu tylko siebie.
Drugą nowennę odmawiałam za siebie bym żyła zawsze zgodnie z wolą Bożą i nie zbaczała z wybranej ścieżki prowadzącą w stronę Boga, póki co się udaje. Bardzo staram się by tylko On był najważniejszy w moim życiu.
Polecam tę nowennę nie dla cudów ale dla wzmocnienia własnej wiary lub dla jej odkrycia. Maryja jest najlepszym drogowskazem. Aktualnie odmawiam trzecią nowennę.

Hematytowa

dziesiątka

różańca - brelok

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!