Ewa: Narodziny Emilki

To jest moje kolejne świadectwo, które składam po odmówieniu kolejnej NP. Jeszcze w trakcie odmawiania pierwszej NP okazało się, że moja córka spodziewa się drugiego dziecka. Radość wielka, która trwała do pierwszej wizyty u lekarza, kiedy to okazało się że nie można „wyczuć” tętna płodu i trzeba czekać na naturalne poronienie. Nie muszę opisywać co przeżywała córka z zięciem i cała rodzina. Nie czekałam -zaczęłam kolejną NP w intencji zdrowia dziecka i matki. Kolejna wizyta córki ( za około 2 tygodnie) u lekarza – jest tętno i wszystko ok a tydzień temu na świecie po bezproblemowym porodzie pojawiła się Emilka. Dziękuję Matce Bożej za opiekę nad moimi dziewczynami przez te 9 miesięcy i proszę o dalsze łaski dla nich i całej rodziny. Trwanie z różańcem i wiarą ma sens.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Módl się...

razem z nami!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
EwaDorotaBasiaEva Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Eva
Gość
Eva

🙂 Bogu niech będą dzięki. Cieszę się razem w Wami. Ściskam i tulę do serca.

Basia
Gość
Basia

Ośmielam się prosić o modlitwę w intencji poczęcia zdrowego potomstwa dla mnie i mojego męża. Bóg zapłać i Szczęść Boże, błogosławieństwa Bożego życzę wszystkim modlącym się Nowenna Pompejańska.

Dorota
Gość
Dorota

Basiu ja chętnie się pomodlę za was.

Ewa
Gość
Ewa

Basiu, pomodle się za Was. Sami z mężem staraliśmy się długo o dzieciątko a teraz jestem w upragnionej ciąży. Nie trać wiary, Matka czuwa nad Wami i na pewno dostapicie tego wielkiego daru jakim jest Rodzicielstwo. Szczęść Wam Boże!