Dorota: Trudne relacje małżeńskie

Chciałam podzielić się swoim doświadczeniem. Nowennę odmówiłam w intencji pomocy w trudnych relacjach z mężem. Miałam dość jego pijaństwa, braku zainteresowania i arogancji. Nie prosiłam o to żeby było dobrze tylko o to żeby coś się zmieniło. Było mi już wszystko jedno, nie chciałam stać w miejscu miałam dość kilku lat życia w beznadziei. Albo w prawo albo w lewo. Oddałam swoją sprawę w ręce Boga za pośrednictwem Matki Przenajświętszej. Dwa dni przed końcem modlitwy mój mąż podszedł do mnie i po raz pierwszy od kilkunastu miesięcy przytulił mnie i powiedział że mnie kocha. Zapytałam skąd ta nagła zmiana a on odpowiedział że chyba Niebo tak podziałało. Nadmienię że mój mąż nie jest aktywnie wierzący. Teraz nie jest idealnie bo jednak odbudowa zaufania i w ogóle rodziny trochę potrwa, ale z Bożą i Matki Świętej pomocą może się udać. Bóg dał ludziom wolną wolę i jeżeli mój mąż będzie szedł drogą wskazaną przez Niego będzie dobrze. Korzystajcie z daru jakim jest Nowenna Pompejańską bo to cuda czyniąca modlitwa! Działa!!!

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
9 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
9 Autorzy
mariaEwaK aE.D.Elżbieta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Super, cieszę się bardzo razem z tobą, to dobry znak.

Gosia
Gość
Gosia

Dziękuję za piękne świadectwo, właśnie tego dziś potrzebowało moje serce. Z Panem Bogiem, pozostańcie w opiece Mamy Przenajświętszej.

Letka
Gość
Letka

Piękne świadectwo i daje nadzieję ja to wiem bo też, tego doswiadczylam od Mateczki. Kiedy rok temu, mąż wycofał pozew rozwodowy Aczkolwiek jest teraz nie do uratowania tak po ludzku ale wierzę, że po coś jest to cierpienie.

Agucha
Gość
Agucha

Z Maryja ratuj czlowieka! Dzielo pauli ow! Nie moze tam zabraknac czcicieli Matki Bozej z tej strony!

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Niech wam Pan Bóg błogosławi. Bardzo potrzebowałam takiego świadectwa walczę o swoje małżeństwo juz 3 lata. 16ta nowenna wierzę że Maryja mnie usłyszy i uratuje nasze małżeństwo. Chwała Panu

E.D.
Gość
E.D.

Ja mam podobnie, ale nie tracę nadziei… Jezu, ufam Tobie!!!

K a
Gość
K a

Proszę o modlitwę w intencji męża by zaczął wreszcie zachowywać się dojrzale .Był trzezwy.Skupil się na roli męża ,ojca.Za mną o pokój serca radość ,dla syna o potrzebne łaski

Ewa
Gość
Ewa

Dziękuję Ci za to świadectwo. Zastanawiam się nad rozpoczęciem nowenny w intencji mojego małżeństwa. Od 2 lat jestem w małżeństwie z mitomanem. Coraz więcej wieczorów spędzam we łzach, jestem juz psychicznie zmęczona jego kłamstwami. I szczerze chociaż myślę dzisiaj zacząć nowenne to nie wierzę że pomoże..tak paskudnie się czuje. A odmówiłam już 3 nowenny w życiu i wszystkie zostały wysłuchane.
Pozdrawiam i dużo sił życzę

maria
Gość
maria

Kobiety modlcie sie w sprawach Maryji a Ona sama bedzie sie o was modlila, tak obiecala w Medjugorje. Mam wrazenie, ze odmawianie wielu nowenn w jednej intencji przeczy wierze, ze jest sie wysluchanym. Maryja tak goraco ze lzami prosi o modlitwe za pokoj, grzesnikow, kaplanow. Obiecala, ze jesli wy modlicie sie w Jej intencjach Ona zanosi wasze pod tron Bozy.

Obrazki z nowenną pompejańską?