Monika: Odzyskałam spokój w sercu

Do tej pory odmówiłam trzy nowenny, poniższe świadectwo dotyczy drugiej i trzeciej. W drugiej nowennie prosiłam Matkę Bożą abyśmy z mężem potrafili zachować czystość w małżeństwie, nowennę rozpoczęłam w momencie gdy na tym tle zdarzyła nam się kłótnia, pragnęłam aby nie dochodziło do tego typu konfliktów, chciałam żyć w zgodzie z sumieniem i tak sie stało, modlitwa została wysłuchana, żyjemy w czystości i zgodzie już ponad 1,5 roku. Trzecia nowenna była lekarstwem na nękania złego ducha, przystąpiłam do spowiedzi z całego życia, po której zamiast radować się przebaczeniem byłam w totalnej rozsypce, jakby coś chciało mi wmówić, że ta spowiedź i tak nic nie dała, że i tak zrobiłam wszystko źle… nawet nie potrafię tego racjonalnie opisać ale był to stan ducha, który wręcz powodował ból fizyczny, jakiś niewytłumaczalny przygniatający lęk. W tej sytuacji również nasza kochana Matka Święta nie pozostawiła mnie samej, już w trakcie nowenny odzyskałam pokój serca. Zawierzajcie swoje problemy Maryji ona nigdy nie zostawia swoich dzieci bez pomocy!

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
SaaEwaAgnieszkaAnna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Jak w małżeństwie w czystości?? Bez sexu??

Ewa
Gość
Ewa

Nie wiem czy dobrze, ale ja to rozumiem w ten sposób , że jest to małżeństwo ( cywilne) rozwodników, którzy już kiedyś mieli ślub kościelny z innymi osobami. Takie osoby mogą żyć ze sobą tylko w tzw. białym małżeństwie, czyli bez seksu. Monika pisze o zyciu w zgodzie z sumieniem i ja to tak zrozumiałam.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Też nie rozumiem….

Saa
Gość
Saa

Dlaczego nikt nie cieszy się ze spowiedzi, z uwolnienia od nękania złem tylko każdy zagląda pod przysłowiową kołdrę i fantazjuje o uprawianiu (lub nie) seksu??
Czystość w małżeństwie sakramentalnym to nie brak seksu ale właśnie jego święta,jednocząca obecność bez domieszki egoizmu,pornografii,wyuzdania itd.. jeśli zaś mowa o małżeństwie niesakramentalnym to tutaj już brak seksualnych podtekstów już jest wielką choć trudną łaską we wspólnym życiu.
Jakkolwiek by nie bylo- niech Bóg Pani błogosławi i wspiera we wszystkim

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką