Jak wygrać pielgrzymkę do Pompejów?

Drodzy czytelnicy! Wielu z nas pragnie odwiedzić sanktuarium w Pompejach. Czujemy wyjątkową więź z tym miejscem, chcemy osobiście tam się stawić, by prosić i dziękować. Dlatego wraz z Wydawnictwem Rosemaria przygotowaliśmy konkurs, w którym może wziąć udział każdy, kto jest posiadaczem książki „Historia sanktuarium w Pompejach”  i ma w sercu miłość do Dziewicy Pompejańskiej.

Aby wziąć udział w konkursie, należy spełnić dwa warunki.

  1. Napisać z serca, dlaczego pragniesz pojechać do sanktuarium w Pompejach? – Swoją wypowiedź zmieść w najwięcej pięciu zdaniach (lub 1000 znaków).
  2. Posiadać książkę: „Historia sanktuarium w Pompejach” zamówioną w Wydawnictwie Rosemaria. Tym samym zależy nam na osobach, które mają pogłębioną więź z sanktuarium w Pompejach i wiedzę o nim, opartą o to wspaniałe dzieło bł. Bartola Longo, a zarazem są czytelnikami książek Wydawnictwa Rosemaria.

Rozpatrzenie wyników i regulamin

Wypowiedzi, które spełniają wymogi konkursowe, ­zostaną w formie anonimowej przedstawione trzem księżom oraz przedstawicielowi Wydawnictwa Rosemaria na naszych rekolekcjach pompejańskich 14 października. Spośród nich zostanie wybrana jedna odpowiedź, której autor otrzyma zaproszenie na XII pielgrzymkę pompejańską – informacje o tej pielgrzymce znajdziez tutaj.

Regulamin znajdziesz na tej stronie: REGULAMIN KONKURSU NA XII PIELGRZYMKĘ POMPEJAŃSKĄ.

Gdzie można napisać swoją wypowiedź?

Zapraszam Cię tutaj : https://rozaniec.info/wygraj-pielgrzymke-do-pompejow/ – Na dole strony znajduje się formularz zgłoszeniowy.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
LUCYNAUrsulaUrszula Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Urszula
Gość
Urszula

Przez Serce Maryi do Serca Jezusowego. Najbezpieczniejsza i najkrótsza droga do Nieba.

Ursula
Gość
Ursula

Dobry wieczor ja nie umie duzo pisac alle moge tylko o sobie napisac chciala bym w tej pielgrzymce uczestniczyc aby poglebic moja wiare oraz podziekowac Matce mojej za wszystkie dobro ktore otrzymalam oraz podziekowac za cierpienia ktore do dzisiaj od nie otrzymalam ktore moglam spelnic. Matko moja dziękuję tobie za wszystko.

LUCYNA
Gość
LUCYNA

PRAGNE SZERZYC KULT ODMAWIAJAC ROZANIEC BY POGRAZYC WROGA SZATANA I UWOLNIC DUSZE Z CZYSCA

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną