Elżbieta: Rodzinna odnowa

Witam Serdecznie , pragnę tagże podzielić się obfitymi łaskami które nieustanne do dzisiaj otrzymuję i otrzymujemy od Naszej Kochanej Mamusi która czuwa nad nami cały czas gordliwie.
Tą piątą Nowennę odmawiałam o Nawrócenie Rodzinne i odnowe Sakramentów Św w mojej Rodzinie.
W trakcie modlitwy Różańcowej towarzyszyły mi różne dolegliwości np. Jak zniechęcenie gwałtowne uderzenia gorączki i mocne pocenie się a najczęściej towarzyszyła mi codzienna zmiana nastroju. Czasami tak mocno że musiałem walczyć z odmawianiem każdej Zdrowaśki ale w Duchu sama sobie tłumaczylłam dasz radę i prosiłam Mateczkę o siłę i otrzymałam ją a bym mogła odmowić to końca ten Różaniec w danej Intencji która figuruje u góry.
Tak poprostu sama niewiem od czego mam zaczynać tak wiele się wydarzyło rzeczy w moim życiu i mojej rodzinie Ty Najlepsza Matko wyjednałaś i wymodliłaś i wyprosiłaś, mam tak ogromne łaski u swojego Syna Jezusa Chrystusa i jedynego Boga Ojca że w Święto Zesłania Ducha Św stąpił na nas i napełnił nas swoim światłem od tego Święta nastąpiła wielka zmiana w mojej Rodzinnie.
Miesiąc później podeszłym sama do Bierzmowania za Świadka był mi mój mąż który opuścił się mocno w sprawach prawdziwego Katolika ale mimo wszystko nie odmówił mi bycia być moim Świadkiem pszy Bierzmowaniu . Zaszła wielka widoczna zmiana w naszej rodzinnie, przedewszystkim poprawiły się stosunki i relacje między nami i naszymi dziećmi, a najważniejsze jest to że zbliżyliŝmy się rozmawiamy otwarcie o Panu Bogu w Domu.
Jestem całkowicie przekonana i wierzę mocno w moc Pana Boga i wszystkich ktòrzy mu nieustanne dopomagają i Orendują.
Mam wielką nadzieję i wiarę moim sercu że to dopiero początek łask i przemiany w naszej Rodzinie.
Zamierzam spontanicznie odmawiać następną i napewno nie ostatnią w moim życiu Nowennę Pomejską , warto jest poświęcić czas naszej Ukochanej Mateczce bo naprawdę odpłaca się nam ogromnymi łaskami o które prośimy w modlitwie, nie zawsze otrzymujemy to o co prosimy ale nasza Najcudowniejsza Orędowniczka dobrze wie gdzie ma nam najpierw dopomósz. Następną Nowennę odmawiam w Intencji o Stabilizację dla mojej Córki . Proszę wierzcie mi że naprawdę warto modlić się.
Dobroć czeka na nas w niebie tylko musimy o nią poprosić z całym Sercem.
Dziękuję ci Jezu że jesteś.

Msza Święta

- 25 listopada 2019

w Pompejach

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ