Czy powstanie VII Wielka Księga Łask – To zależy od nas!

Moi drodzy, na pewno pamiętamy już 6 (sześć!!!) Wielkich Ksiąg Łask, jakie ofiarowywaliśmy Sanktuarium w Pompejach. Nadszedł czas na kolejną Księgę podziękowań dla Matki Bożej Pompejańskiej.

Księga łask to jest nasze wspaniałe WOTUM DZIĘKCZYNNE. Wszystkie nasze świadectwa z tej strony trafiaja w takiej formie do sanktuarium w Pompejach! Trzeba tu jasno podkreślić, te księgi powstają WSPÓLNYM wysiłkiem wielu z nas. Przypomnijmy sobie, jak wyglądały VI księga,  V księga, II księga i III księga.

Każda księga miała po 1500 świadectw, zatem przekazaliśmy już 9.000 świadectw. Ani się obejrzeliśmy, a zbliżamy się do 11.500 świadectw na tej stronie, a to znaczy, że powinniśmy tym razem przygotować przynajmniej 2000 świadectw do kolejnej Księgi Łask.

Czy i tym razem się uda?

Jak zawsze, na przeszkodzie stoją pieniądze, tzn. ich brak. Ze swojej strony mogę obiecać, że poświęcę swój czas, aby przygotować i złożyć Księgę, która będzie mieć ok. 1000 stron. Trzeba jednak zapłacić za druk oraz oprawę introligatorską. I tutaj proszę o pomoc Każdego, kto odwiedza naszą stronę www.pompejanska.rosemaria.pl.

Dlaczego „każdego”? Bo gdyby każdy z nas zostawił dziś złotówkę, w jeden dzień pokrylibyśmy cały koszt. Tak, tylko jeden złoty. Nie jest to wydatek, który może kogoś zaboleć. Znając życie, wielu ma swoje powody, by nie wesprzeć tej inicjatywy. Szanujemy każdy wybór.

Jeśli więc chcesz dołączyć jako Darczyńca, wesprzyj tę inicjatywę swoim „wdowim groszem” na stronie www.wdowigrosz.pl! Razem możemy tego dokonać.

Jak pragniemy uhonorować Darczyńców?

– To robimy zawsze! Na stronie tytułowej Księgi umieszczamy imiona i nazwiska każdego Darczyńcy, bez względu na to, ile ofiarował. Dla porządku, nazwiska układamy wg wielkości wpłat.

Dodatkowo, główni Darczyńcy otrzymają pamiątkowy Dyplom z imiennymi podziękowaniami. Więcej na stronie projektu www.wdowigrosz.pl!

Jak przekażemy Księgę?

Na ręce ks. abp. Tommasa Caputo podczas naszej XI pielgrzymki pompejańskiej.

Serdecznie dziękuję za uwagę, Marek Woś

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -