Arleta: Moja Opiekunka

Od ponad dwóch lat bez żadnych przerw odmawiam Nowennę Pompejańską. Jestem winna Matce Bożej świadectwo za ten miniony czas. Moje życie zmieniło się diametralnie, z Boża pomocą wyleczyłam się z depresji i początków anoreksji. Mam tez prace, o której zawsze marzyłam. Ilekroć znajdowałam się w pobliżu budynku szkolnego, powtarzałam w myślach, jak bardzo chciałabym się tam dostać. I udało się. Cudem. Regularnie spowiadam się i przyjmuje Komunie, choć wcześniej byłam daleko od Boga. Dziękuje Ci, Matuchno Boża za te wszystkie łaski, którymi mnie obdarzasz. I za opiekę nade mną i moimi dziećmi. Za to, ze zawsze jesteś…

Nowenna pompejańska

na święto KRŚ!

- od 15 sierpnia -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Izabela
Izabela
05.07.18 16:37

Witajcie. Mam prośbę o pomoc. Jakiś czas temu zmarł mój wujek, starszy pan. Przyśnił mi się niedawno temu, z informacją, że jest gdzieś napisany przez niego testament, ale przed śmiercią nikomu o tym nie powiedział. Ja niestety zapomniałam, gdzie według słów wuja może ten testament być schowany, a wujek śnił mi się znów kilka dni temu, że jest na mnie zły, że tego testamentu jeszcze nie znalazłam, choć go szukam. 1 pytanie: Czy spotkaliście się z tym, że zmarły przekazywał Wam jakaś informację i to było prawdziwe? 2 pytanie: Kogo w modlitwie prosić o pomoc w tej sprawie? Jaki święty… Czytaj więcej »

Jarosław
Jarosław
05.07.18 17:12
Reply to  Izabela

Czytałem raz o podobnej sytuacji z tym, że wtedy chodziło o nie odebrany prezent przez zmarłego dla swojej żony. Polecałbym modlić się do św Antoniego. Mi ten święty zawsze pomaga czy to w kupnie czegoś, sprzedaży czy znalezieniu czegoś. Zawsze idę wtedy do kościoła i wrzucam ofiarę do puszki z prośbą o pomoc. Czasami idę raz czasami kilka razy, ale zawsze św Antoni mi pomaga. Nie dzieje się to od razu czasami muszę poczekać jakiś czas, ale czuję, że to za wstawiennictwem św Antoniego otrzymuje to o co prosiłem.

Xyz
Xyz
05.07.18 17:23
Reply to  Jarosław

Do Jarosław- mam nadzieję, że ofiary wrzucasz również wtedy kiedy niczego nie potrzebujesz. To nie jest złośliwość z mojej strony, ale zauważyłam że jak ktoś chce coś wyprosić to nagle daje ofiary, a potem jak już coś wymidli to wszystko jest jak dawniej. Wiesz o co mi chodzi.

Jarosław
Jarosław
05.07.18 17:32
Reply to  Xyz

Do św Antoniego przychodzę często i często wrzucam ofiarę na ubogich. Tak samo w chwili ciszy adoruje Pana Jezusa. Wracając z pracy mam kościół po drodze i często na chwilę do niego wstępuje.

Xyz
Xyz
05.07.18 17:19
Reply to  Izabela

Do Izabela- tak u moich sasiadów, zmarły przysnił się, że jest winien panu x 20 zł i żeby mu ktoś z rodziny za niego oddał. Okazalo się, że to była prawda. Ja proponuję abyś zmówiła nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły aby pomogła Tobie rozwiązać ten węzeł (problem) i znaleźć testament. Maryja to Matka Dusz Czyśćcowych i pomoże Tobie na pewno. Jej również zależy na rozwiązaniu tego problemu!

Izabela
Izabela
05.07.18 20:52
Reply to  Xyz

Jak to mówią: najprostsze rozwiązanie jest zawsze najlepsze 😉 chyba sięgnę po NRW, bo miałam już z nią wcześniej styczność i mi na swój sposób pomogła. Dobrze byłoby ten testament znaleźć, żeby ulżyć wujkowi i naprawić relacje w rodzinie, bo po śmierci wujka jest jedną wielką studnią bez dna. Tragedia.

sylwa
sylwa
05.07.18 22:13
Reply to  Izabela

Mojej mamie jej tata po smierci dal znak o jakiejs sprawie niezalatwionej,powiedzial o dokumencie lezacym gdzies w szufladzie,mama znalazla ten dokument w tej szufladzie i zalatwila sprawe.

Izabela
Izabela
06.07.18 10:40
Reply to  Izabela

Ale jak nazwać taki węzeł? Węzeł zagubionego testamentu czy prosić o rozwiązanie węzła cierpień wujka związanych z nie odnalezionym testamentem?

Xyz
Xyz
06.07.18 16:54
Reply to  Izabela

Do Izabela- ja nie nazywam węzłów. Po prostu mówię intencję ja bym nazwala ją proszę o pomoc w odnalezieniu testamentu wujka by usmierzyc jego cierpienia czysscowe, dziekuje

Skoro az tak mu zalezy to znaczy ze cos jest na rzeczg i moze powodowac jego cierpienia tam

Xyz
Xyz
06.07.18 16:55
Reply to  Xyz

Albo by dopełnić wszystkich czynnosci których nie dokonczyl za zycia czyli nie powiedzial ze napisal testamwnt.

Aneta
Aneta
05.07.18 21:00

A czy mogę zapytać o tą depresję? Przeszła od razu?

11
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x