Agnieszka: Z Bogiem i Maryją możemy wszystko

Chciałabym w krótkim s‌wiadectwie zlozyc obietnice Maryi i głosić Jej pomoc i obfitość uproszonych przez nią łask dla mnie i mojej rodziny. To już moje któreś z kolei świadectwo i któras z kolei odmówiona Nowenna,wcześniej dziękowałam Maryi za zdrowie które mi wyprosiła a teraz chcę podziękować za wspaniałego Męża którego mi uprosiła a także za zdane prawo jazdy,mimo załamania i tylu negatywnych chwil,żali i rozgoryczenia.Modliłam się nowenną w kilku intencjach i nadal będę,a teraz nakłoniłam do tych modlitw także mojego Męża.Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny,nie ustawajcie w modlitwie mimo wszelakich prób,chwil załamania i smutku.
Podczas ostatniej nowenny nachodziły mnie różne myśli, czy to ma sens, czy dam rade ,wielość obowiązków, różne sprawy dnia codziennego jednak nie zaważyly i kazda wolna chwilę poswiecalismy na odmawianie rożańca świętego i nawet teraz gdy zakonczylismy nowenne,dalej conajmniej jedną 10 odmawiamy wspólnie.
Dziekuje Maryi za mojego Meza,za jego wsparcie,pomoc i p0ocieszenie w trudnych chwilach,wtedy gdy chcialam juz zrezygnowac parokrotnie z nastepnych podejsc do egzaminu a takze dziekuje za sam egzamin przy ktorym na pewno Była Obecna i przy którym mi pomogła.
Chwała Panu i Naszej Matce Maryi!!!!!!!!!!!!!!!!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
KseniaJustyna NHankamariaXyz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Xyz
Gość
Xyz

Egzamin egzaminem, byle zdać, a teraz najważniejsze by nigdy nie wyrządzić krzywdy komuś jazdą! O tym w ogóle na tej stronie nie przeczytałam, ale oby zdać. A potem co? Te potem to najważniejsze!

maria
Gość
maria

Pozostaje nadzieja, ze pieszy tez bedzie odmawial nowenne by nikt nie stuknal 😉

Xyz
Gość
Xyz

Maria w Polsce piesi to tez banda bezmózgów. Jest zielone światło, żaden nie obejrzy się w prawo,lewo,prawo czy aby każdy się zatrzymał bo różnie to może być. Jak na nich patrzę to lezo jak stado owiec przez te pasy beeee beeee beeee.

Justyna N
Gość
Justyna N

Ja jak rozpoczęłam kurs prawa jazdy przed pierwszą teorią poszłam do kościoła i porozmawiałam z Bogiem, że jeśli jestem stworzona do bycia kierowcą to niech mi pomoże, bym jako kierowca nigdy nikomu ani sobie nie wyrządziła krzywdy, by mnie zawsze strzegł w podróży. nie było łatwo, ale zdałam za pierwszym razem i mając już prawko 7 lat bezpiecznie docieram do celów. A podróżny dalekich w ostatnim roku było dużo. Polecam zawsze o każdej sprawie porozmawiać z Bogiem.

Ksenia
Gość
Ksenia

Wiadomo że potem najważniejsze ale te egzaminy to tez niejednokrotnie wykanczaja czlowieka który sie uczy,chce zdac,dobrze jeździ a tu oblewaja na samych glupotach….
Chyba lepiej jak sie ktos nauczy do porzadku jezdzic i wykonywac manewry na drodze a nie zdac za 1 razem a tydzien po odebraniu dokumentu auto skasowane….
Jestem pewna ze autorka rozsadnie będzie prowadzic po tylu stresach i nerwach….

Hanka
Gość
Hanka

Dla mnie jest to chore, że w naszym kraju łatwiej obronić doktorat niż zdać na prawo jazdy. W dodatku jeżeli już się komuś uda to najczęściej taki delikwent świetnie umie parkować tyłem i jeździć po łuku ale nie radzi sobie w normalnym ruchu drogowym. Sama przerobiłam to na sobie. Zdałam z wielkimi nerwami za drugim razem ale tak naprawdę jeździć nauczył mnie mój tata 🙂

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną