Wierzący: Odmiana w rodzinie

Składam świadectwo o skuteczności Nowenny Pompejańskiej. Modliłem się w intencji rodziny i małżeństwa mojej kuzynki, które było dotknięte wieloma problemami, nałóg alkoholizmu, hazard, ciągłe kłótnie i awantury, które kończyły się interwencjami policji. Sytuacja była na tyle poważna, że doprowadziła do próby samobójczej. Wtedy postanowiłem, że pomodlę się w ich intencji Nowenną Pompejańską. Po skończeniu modlitwy, sytuacja zaczęła się stopniowo normować i dzisiaj rodzina funkcjonuje normalnie. Skończyły się awantury, pijaństwo, mąż znacznie się poprawił w odniesieniu do żony, zajął się pracą, wyglądają na szczęśliwą rodzinę. Zachęcam wszystkich, którzy mają jakąkolwiek intencję, aby uwierzyli, że Bóg może ją spełnić i z tą wiarą zaczęli odmawiać Nowennę.
Myślę, że wiara w spełnienie intencji jest tu kluczowa. Oprócz tej łaski otrzymałem również i inne , za które odmawiałem Nowennę. Dziękuję za nie Matce Bożej i Panu Bogu.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
To świadectwo zostało opublikowane w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” nr 31, które można zamówić na stronie: www.rosemaria.pl

Dziesiątki różańca 

z kamieni

szlachetnych

- bransoletki na rękę!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Jarosław Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Jarosław
Gość
Jarosław

Chwała Panu

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?