Teresa: Problemu już nie ma

O nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkowo, słuchając o egzorcystach na youtube , Odmówiłam  juz trzy intencje , na razie jedna intencja została wysłuchana. Mój dorosły syn cierpiał na inkontynencję , Było to bardzo wstydliwe dla niego , niby zdrowy, a problem był, lekarz nie znalazł przyczyny, a on nie chciał dalej szukać przyczyny. Zaczęłam prosić Jezusa przez Maryję.  Pan Jezus mówił „proście a otrzymacie”  więc błagałam Go no i jakiś czas po zakończeniu odmawiania nie ma problemu, Często dziękuje Bogu za wysłuchanie. Niedługo  zacznę odmawiać 4 nowennę , będzie to 3 nowenna o dar macierzyństwa dla mojej córki , o zdrowe dziecko dla niej i jej męża.Mam nadzieje że taka bedzie jego wola. Ufam ze Bóg wysłucha nas.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
7 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
Maria IIeniaRadosławAniaMati Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Mati
Gość
Mati

Niech Pani napisze list do św józefa. On naprawde pomaga. Z Panem Bogiem

Ania
Gość
Ania

Ja też polecam Św Józefa☺. Też pisałam list do niego i wszystko jest ok. Polecam książkę cuda św Józefa, są tam piękne modlitwy i świadectwa. Pozdrawiam serdecznie.

Radosław
Gość
Radosław

Na czym polega list do św Józefa

enia
Gość
enia

Radek piszesz normalnie list jak do przyjaciela, co chcesz, na czym Ci zależy o co prosisz św.Józefa.Warto się zaprzyjaźnić z tym Swietym, bo to Ojciec Najwyższego Sędziego,który będzie nas sądził.

enia
Gość
enia

Jest tez 30dniowe nabożeństwo do sw.Józefa, ja odprawiałam , jak skończyłam mialam sen że to jeszcze wymaga trochę czasu, w tym snie chyba to był sw.Józef

Radosław
Gość
Radosław

I co mam z tym listem zrobić schować gdzieś

enia
Gość
enia

Możesz gdzieś schowac, ja mam w modlitewniku .sw.Józefa, jak masz obraz mozesz za obraz włożyc,czy pod figurkę,jesli masz

Maria II
Gość
Maria II

Radku, myślę,że można posłać do Sanktuarium św.Józefa w Kaliszu.

Radosław
Gość
Radosław

Dziękuje tak chyba zrobię ale marne szanse widzę z moja intencja

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną