Teresa: Autyzm wnuczka

Nowennę pompejańską odmawiam od maja 2014 r. Dostałam od pewnej pani w Kościele na nocnej adoracji Najświętszego Sakramentu i tak mówię 4 różańce nie dam rady, to niemożliwe kiedy. Przecież miałam obowiązki i siedziałam z wnuczkiem, który miał półtora roczku. Ale jednak Ktoś z góry podpowiada mi, że dam radę, a miałam i mam tyle intencji.Najpierw odmawiałam w intencji wnuczka u którego stwierdzono chorobę – autyzm. Chociaż miał 3 lata, w ogóle nie mówił i miał inne zaburzenia rozwoju. Córce nic nie mówiłam, że odmawiam w jego intencji nowennę pompejańską. A więc, gdy już kończyłam nowennę, wnuczek już dobrze wymawiał słowa, a nawet i zdania, także Matka Boża wysłuchała mojej modlitwy i są jeszcze inne postępy w jego zachowaniu, ale dalej modlimy się w jego intencji. W czasie odmawiania nowenny dzwoni do mnie i mówi, że Marcelek mówi i to wyraźnie każde słowo i wtedy powiedziałam jej, że w jego intencji odmawiam nowennę pompejańską i to działanie Matki Bożej. Także modlitwa bardzo człowieka wspomaga i ubogaca i uzdrawia całą moją rodzinę w pogłębieniu wiary w Boga dla moich bardzo mi bliskich. Kończę już kolejną nowennę pompejańską i mam taką właśnie potrzebę, abym dała świadectwo o łaskach uzyskanych dzięki różańcowi. A trudności w odmawianiu też miałam, ale wszystko do pokonania dzięki najukochańszej Matce Bożej.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
To świadectwo zostało opublikowane w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” nr 30, które można zamówić na stronie: www.rosemaria.pl

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Diana Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Diana
Gość
Diana

Wszystkim polecam Tę nowennę ,odmawiam Ją dopiero od 6 lat i nieraz jest bardzo ciężko. Na samym początku ponieważ odmawiałam Ją wieczorem poprostu zasypiałam ,a kiedy budziłam się w nocy odmawiałam dalej z wyżutami sumienia , lecz powtarzałem sobie dasz radę Teraz odmawiam Ją podczas jazdy samochodem na puszczam płytę CD RÓŻANIEC Z JPII i odmawiam Ją z naszym Świętym gdy słyszę Jego głos wszystko się chce,. A co mi i moim najbliższym daje Nowenna hm… jest tego tak wiele. W W wielu sprawach, gdzie praktycznie wydawało się, że nie było szans ,żeby się wszystko ułożyło nagle podczas odmawiania nowenny… Czytaj więcej »

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?