Mariola: Wysłuchana trzy razy

Witajcie drodzy,
Do tej pory trzy razy odmawiałam Nowennę Pompejańską i trzy razy zostałam wysłuchana.
Zawsze wiedziałam, że moc różańca jest niesamowita, ale to przerasta moje dotychczasowe wyobrażenie. Za pierwszym razem modliłam się o to by Matka Boska postawiła na mojej drodze dobrego człowieka. Do tej pory bywałam w różnych związkach, niekoniecznie udanych z których miałabym satysfakcję. Teraz jestem z człowiekiem wyjątkowym, z któych niebawem biorę ślub.
Zostałam również wysłuchana w intencji uwolnienia bliskiej mi osoby od alkoholizmu. Widzę jak zmiana zachodzi w Nim samym, jak zmienia swoje myślenie na ten temat i co najważniejsze postępowanie. A trzecia intencja, to dobre zakończenie spraw sądowych dla bliskiej mi osoby. Sprawa wydawałoby się beznadziejna, ale nie dla Niej, nie dla Matki Boskiej. Z każdym kolejnym pismem widzę, jak sprawa zmierza do pozytywnego zakończenia w co bardzo wierzę. Matko dziękuję Ci z całego serca za całe dobro, które dla mnie uczyniłaś. Wszystkim polecam zwrócenie się do Ciebie w każdej trudnej sytuacji.

Zapraszamy

na nasze rekolekcje

i pielgrzymki pompejańskie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
AniaROSEMarek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Marek
Gość
Marek

No super.

ROSE
Gość
ROSE

Gratulacje 🙂 Dzięki za świadectwo !! właśnie takich tutaj potrzeba. Jednak warto wierzyć i się modlić o miłość. Kiedyś ksiądz na kazaniu powiedział że ktoś zmówił 3 nowenny w jednej i tej samej intencji i nic. Przyszedł się poradzić księdza co on ma w tej sytuacji zrobić bo już nie wie. Ksiądz mu oznajmił żeby miał więcej w Bogu zaufania i cierpliwości. Nie możemy traktować Boga jako handlarza na targowisku. To znaczy dzisiaj się pomodliliśmy w danej intencji i oczekujemy od niego, żeby już jutro się spełniła nasza prośba. Podsumowując oznajmił, żeby mieć w sobie dużo cierpliwości, cierpliwości i jeszcze… Czytaj więcej »

Ania
Gość
Ania

Ja takze czekam

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną