Katarzyna – LIST: Wierzę, że ten moment nadejdzie

Wczoraj zakończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę pompejanską. Zbierał się do niej bardzo bardzo długo i ciągle była jakaś wymówka, ciągle tez o niej myślałam. Wreszcie się udało choć łatwo nie było bo mam małego 20 msc synka, który ciągle potrzebuje mojej uwagi, często też dopadło mnie zmęczenie ale walczyłem i chociażby juz na łóżeczku odmawialam. Nowennę zmawiałam w intencji nawrócenia mojego męża. Odkąd się znamy jego pobyt w kościele ogranicza się do ślubów, świąt i to też tylko z uwagi na mnie a tak naprawdę nie wierzy od młodych lat. Na początku po prostu się modliłam czasem o nawrócenie i jakoś to akceptowalam ale o bym chciała to zmienić i razem z mężem i synkiem gorliwie się modlić, oraz uczestniczyć w życiu Kościoła. Bo wiara czyni cuda i ludzi też zmienia na lepszych a z mężem też czasem ciężko mi się dogadać, ma trudny charakter ale o tym może innym razem. Cały czas w modlitwie prosiłam i będę prosić Mateczkę Święta o Cud .

Już dostępny!

nowy numer

"Królowej Różańca Świętego"

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
eniaBożena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Bożena
Gość
Bożena

Nie poddawaj się kochana i odmawiaj kolejne Nowenny Pompejanskie w tej samej intencji ja od ponad dwóch lat codziennie odmawiam Nowennę Pompejańska o uzdrowienie mojego męża i nie poddaję się bo wiem że kiedyś jak już zasłużymy Pan da nam to o co prosimy.Moj mąż od zawsze chodził do kościoła teraz praktycznie na każdej mszy świętej przyjmuje Jezusa ale ja modlę się również o jego mocniejszą wiarę boi wiem że tak do końca nie potrafi uwierzyć że nasz zbawiciel kocha go i jak uwierzy w uzdrowienie to je otrzyma.Kasiu mnie Pan też bardzo zmienił jak teaz myślę o tym to… Czytaj więcej »

enia
Gość
enia

Bożenko odsłuchajcie na yt”O cokolwiek mnie poprosisz- otrzymasz” nie dawno polecała tu maria, ja już kiedys słuchałam, czytałam ksiażkę bo mam ją ale warto często odsłuchiwać co mówi Bóg Ojciec do nas

Bożena
Gość
Bożena

Dziękuję Eniu na pewno odslucham wiesz ja czasami myślę że wciąż za mało się modlę jak mam czas to dołączam nowe modlitwy.Ja wiem że Jezus i Maryja opiekują się nami odczuwam to ciągle i ten wspaniały spokój w sercu i mniej nienawiści do świata i opanowanie i miłość do ludzi i ciągłą modlitwa to jest piękne.Czesto jak się budzę mam na ustach modlitwę lub jakąś pieśń mam wrażenie że modliłam się w czasie snu.Bardzo się z tego cieszę bo już dość w życiu obrazalismy Pana swoim zachowaniem i uczynkami czas zacząć dziękować za wszystko i prosić o przebaczenie.Oddalam Jezusowi i… Czytaj więcej »

enia
Gość
enia

Bożenko jak sie wyspowiadamy to Jezus przebacza i NIE! pamieta naszych grzechów. nie ma co wracać do przeszłości.
Myśle że Wielbienie Boga jest ważne, tego uczy nas Pismo Świete,mam na mysli modlitwę trzech młodzieńców.Wielbili Pana i nic im się złego nie stało,Aniołowie zstępują z Nieba i są przy nas jak Wielbimy Pana

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną