Dorota: Szybka interwencja Mateńki

To moja ósma Nowenna Pompejańska, a druga w swojej intencji. Tym razem prosiłam Kochaną Mateńkę o pracę bo sytuacja nie wyglądała ciekawie w szkole gdzie uczę. Mogłam liczyć na kilka godzin tygodniowo, dojeżdżając daleko do pracy. Władze gminy były sceptycznie nastawione do utworzenia drugiego oddziału klasy „0” twierdząc, że lepiej byłoby dowozić dzieci do sąsiednich mniejszych szkół. Odmawiając nowennę czułam jakiś wewnętrzny spokój, powtarzałam sobie : Boże bądź wola Twoja, Ty mnie nie opuścisz, Ty się zajmij moimi problemami. W 15-tym dniu nowenny otrzymałam radosną wiadomość,że jednak powstanie drugi oddział i będę w nim pracować.Wtedy zmieniłam intencję na potrzebne łaski, błogosławieństwo i spokojną , stabilną pracę.Otrzymałam jeszcze inne łaski: napisałam świadectwo o działaniu Ducha Św. w moim życiu, ukazało się ono w książce, zostałam zaproszona na konferencję i prezentację tej książki. Mogłam też odwiedzić Wadowice, Łagiewniki otrzymując zaproszenie na pielgrzymkę.
Panno Różańcowa z Pompejów ,będę opowiadać o miłosierdziu , które mi wyświadczyłaś, aby wszyscy wiedzieli jak jesteś dobra, żeby uciekali się do Ciebie Najukochańszej Mateńki w każdej potrzebie.

Dzień bez nowenny 

to dzień stracony!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
Dorotaagajacek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
jacek
Gość
jacek

Dziękuję Ci Doroto za to świadectwo. Było mi bardzo potrzebne bym nie zwątpił w intencję o którą modlę się już od wielu lat. Pozdrawiam

aga
Gość
aga

A ja bym chętnie dowiedziała się o świadectwie działania ducha św ppozdrawiam

Dorota
Gość
Dorota

Duch Św. pomógł mi między innymi w wyborze zawodu nauczycielskiego. Wcześniej podobał mi się zawód pielęgniarki, lecz będąc w szpitalu z powodu zatrucia bliżej przyjrzałam się na czym ten zawód polega i stwierdziłam ,że to nie dla mnie. Będąc już po bierzmowaniu prosiłam Ducha Św. o radę i rozeznanie co do wyboru zawodu. Kocham moją pracę, wymaga ona wiele cierpliwości, miłości,spokoju, radości. A to są owoce działania Ducha Św. O potrzebie modlitwy do Ducha Św. przypominała mi moja mama, później ja przypominałam swojej córce. Poleciłam jej modlitwę tą, którą Jan Paweł II otrzymał od swojego ojca jeszcze przed wojną. Duch… Czytaj więcej »

aga
Gość
aga

Bardzo dziękuję za natchnienie

Dorota
Gość
Dorota

Droga Aga, polecam Ci także nowennę do sługi Bożego o. Wenantego Katarzyńca niezwykłego zakonnika i b.skutecznego w wielu prośbach. Można posłuchać na you tube- nocne światła- ludzie Boga.Pozdrawiam.

Aga
Gość
Aga

Super dziekuje

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką