Anonim: W terminie

W piątym miesiącu ciąży zaczął mi zagrażać poród przedwczesny, miałam często twardniejący brzuch, zaczęło się robić rozwarcie, musiałam leżeć w domu czasem szpitalu. O Nowennie dowiedziałam się od siostry męża, która też się modliła za mnie i dzieciątko. Dzięki modlitwie łatwiej przeszłam przez ten czas, dawała mi dużo spokoju i nadzieji, że wszystko będzie dobrze. W tej intenci odmówiłam dwie Nowenny, dzisiaj dzięki Najświętrzej Maryi Pannie mam cudownego synka urodzonego w terminie. Trzecią Nowennę odmówiłam w intencj zdrowia dla mojego starszego syna, który bardzo często chorował, teraz jest dużo lepiej, jest bardziej odporny, za co dziękuję Matce Bożej, że się nami opiekuje i proszę żeby nigdy nas nie opuściła.

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
irenaEwelina Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewelina
Gość
Ewelina

To wspaniale. Wielkie błogosławieństwo. Dawno temu właśnie przez niewydolność szyjki urodziłam w 5 miesiącu ciąży córeczkę Izunie, żyła z 15 minut. Zdążyliśmy ja ochrzcic. Choć doczekałam się dwóch coreczek, to móje Aniołki są też w moim sercu i pamięci. /drugie dziecko straciłam w 3 miesiącu ciąży. /Szkoda że w młodości moja wiara była nijaka.

irena
Gość
irena

ewelinko ,bardzo ci wspolczuje,co do wiary tez mam takie samo odczucie jak ty ,szkoda ze moja wiara tak pozno do mnie wrocila ,ze byla nijak

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną