Piesza pielgrzymka do Sanktuarium w Pompejach. Dołącz duchowo!

Redaktor naszego czasopisma „Królowa Różańca Świętego” Marek Woś razem z mieszkańcami Pignataro Maggiore we Włoszech uda się na coroczną pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach.
Pielgrzymka ta ma długą tradycję. W podzięce za ocalenie życia miejscowym żołnierzom podczas II wojny światowej udają się w pieszą pielgrzymkę do Pompejów mieszkańcy Pignataro. Jest to kontynuacja tradycji ich ojców i dziadków którzy wrócili bezpiecznie do swoich domów. Żołnierze ci w podzięce za ocalone życie udali się pieszo do oddalonego o 90 km Sanktuarium Królowej Różańca w Pompejach.
Pielgrzymka wyrusza w nocy i wiedzie przez najciemniejsze dzielnice Neapolu i okolic. Do Pompejów dociera na doroczne święto Sanktuarium – 8 maja. Wejście do Bazyliki Dziewicy Pompejańskiej to wzruszający moment, pojawiają łzy radości. Pielgrzymi na kolanach pokonują ostatnie metry dzielące ich od cudownego obrazu Matki Bożej Różańcowej.
Ten moment możecie zobaczyć na tym filmie:

W tym roku po raz drugi przedstawiciel redakcji „Królowej Różańca” uda się na tą tradycyjną włoską pielgrzymkę. Tym razem będzie to pielgrzymka także w Waszych intencjach! Możecie także duchowo łączyć się z Markiem w pielgrzymim trudzie. Będzie możliwość oglądania relacji pielgrzymki w tym wydarzeniu!
Jeżeli macie swoje intencję możecie je wpisywać w komentarzach. To niepowtarzalna okazja aby przedstawić je Matce Bożej w Sanktuarium w Pompejach!
Zapraszamy Cię do tego wydarzenia, które możesz oglądać i dołączyć na Facebooku tutaj:

https://www.facebook.com/events/1693788987323393/

Redakcja Królowej Różańca Świętego

 • O pomyślny przebieg operacji dla mojej mamy i powrót do zdrowia i o nawrócenie dla brata mojej mamy. Dla siebie proszę o dobrego męża i o pomyślne ukończenie doktoratu.

 • W intencji Marioli, jej wnuczki Julii oraz ich rodziny, z prośbą o wszelkie potrzebne łaski. Proszę o łaskę uzdrowienia relacji w rodzinie Marioli, łaskę zgody i miłości.

 • Proszę o łaskę nawrócenia dla Adama, Andrzeja, Pauli, Kasi i Romana. Bóg zapłać

 • Proszę o łaskę uzdrowienia dla Mirka Sobolewskiego, który jest po ciężkich wypadkach samochodowych oraz łaskę zdrowia dla Filipa i męża Piotra.
  Dziękuję za szczęśliwe wyjście z poważnej choroby ks. Kanonika Teodora ( ciągle trwa jeszcze Nowenna Pompejańska w jego intencji, a już Pan Bóg wysłuchał naszych próśb)
  Dziękuję za urodziny dwóch chłopców bliźniaków, na które rodzina czekała 8 lat! ( też parę lat temu odmawiana była Nowenna Pompejańska w intencji narodzin dziecka. )
  AVE MARIA!

 • O dobrego i wierzącego męża, o dzieci wszystkie zdrowe, o pomoc w łożeniu zycia zawodowego, o pomoc w doktoracie, i o to zeby to stało się już.

 • prosze pokornie matke Najswietsza o znalezienie pracy przez mojego syna oraz o uwolnienie z depresji

 • w intencji wysluchania moich prosb jakie zanosze co dzien do Matki Bozej o wszystkich za ktorymi sie modle i dziekuje za te wszystkie laski juz otrzymane

 • proszę o nawrócenie serca mojego i małżonki i całej rodziny do Pana Boga, o naprawę relacji w mojej rodzinie, wyjście z nałogów oraz o Błogosławieństwo Boże w powrocie do domu i znalezieniu godziwej pracy. totus tuus Maryjo! Salve regina! Ave Maryja! Chwała Bogu!!!

 • niesmialo prosze o zbawienie duszy mojego taty, zdrowie dla mojej siostry Elwiry oraz poprawe mojego zdrowia psychicznego.

 • Chcę już umrzeć, proszę o łaskę śmierci i wybawienia mnie z męczarni jaką jest życie.

  • Proszę o otwarcie bram Nieba dla dusz czyśćcowych, niech dobry Bóg wszystkim forumowiczom i ich rodzinom pobłogosławi. O nawrócenie zatwardziałego grzesznika znanym Bogu.

  • Całkiem możliwe, że to znowu Karo. Już raz była zgłoszona na policję. Jest ona niestety prowokatorką. Takie wpisy należy zgłaszać na policję. Mam dostęp do strony i IP tej osoby. XYZ jeżeli zgłoszę Cię na policję to policja Cię namierzy i zostaniesz przewieziona do szpitala.

     • Sugerowałam tej osobie wielokrotnie w komentarzach skorzystanie z pomocy psychoterapeuty albo chociaż psychologa, ale ta osoba kategorycznie odrzuca taką możliwość. Uzasadnia to tym, iż jest to sprzeczne z jej wiarą.

      • Chyba nie wiarą katolicką. Są katoliccy psychologowie i psychiatrzy. Do psychiatry można iść w każdej chwili bez skierowania.

      • Pisałam o tym, że korzystanie z pomocy psychoterapeuty nie kłóci się w niczym z wiarą, ale moje argumenty do tej osoby nie trafiały. Pytanie – czy naprawdę chce sobie odebrać życie (wtedy naprawdę powinna znaleźć się w szpitalu) czy trolluje i dobrze się bawi (pytanie tylko w jakim stanie umysłu trzeba być żeby bawić się takimi treściami).

      • Policja u niej była bo pisała do nas o tym, pisała też o szpitalu. Więc zapewnie mogło to wyglądać iż policja zawiozła ją do szpitala. Jeżeli ją wypuścili tzn, że nie ma bardzo poważnego zagrożenia. Bo tam nie ma dostępu do internetu skoro nadal pisze.

      • Nie jestem psychologiem ani psychiatrą, ale może to jakaś inna forma zaburzeń? Tak na laicki rozum, skoro już raz za takie komentarze miała do czynienia z policją, która odwiozła ją do szpitala to wie, że zostanie namierzona, a jednak robi to znowu. Może kobieta ma jakieś zaburzenia? Może ma potrzebę bycia w centrum uwagi? Może ma potrzebę by było o niej głośno – choćby na forum? Dziwne zachowanie.

      • Z historii komentarzy wynika, że ta osoba generalnie odrzucała wszystkie formy pomocy, o których pisali forumowicze, a było tego sporo.

      • dlatego jakimś wyjściem jest nie reagowanie tylko modlitwa za nią. Jak widać wszelka reakcja jest wodą na młyn dla jej prowokacyjnych postów.

      • To prawda. Ze swej strony już nie będę reagowała na jej posty.

      • po miesiacu przerwy zajzalam na ta strone i akurat przeczytalam wszystkie komentarze karo i wszystkich ktorzy jej odpisywali i jej reakje na kazdy komentarz ,doszlam tylko do jednego wniosku ze dyskusja jej nic nie pomoze tylko modlitwa za nia ,ja juz pomodlilam sie za karo i bede to robic dalej ,polecilabym jej uczestnictwo we mszy sw o uzdrowienie i uwolnienie ,ktore sa odprawiane we wielu miastach ,ja na takiej bylam z moim mezem i corka ,bardzo polecam, dla mnie to byl niesamowite przezycie

      • Wiele komentarzy zostało usuniętych, trzeba chcieć samemu sobie pomóc. Od nas samych zależy wszystko w 90%, tak pisze ks.Amorth. Jak ktos miał nie przebaczone,ze nawet nad taką osobą się nie modlił. Karo powinna byc leczona u psychiatry, być pod opieką egzorcysty.

      • wiec tym bardziej potrzebuje modlitwy zeby znalazla odpowiednia pomoc,zeby sama o nia poprosila i trafila w dobre rece ,bo nie jest to w naszej mocy jej pomoc

      • jak juz wspominalam moj maz byl juz w bagnie po uszy i kiedy bylam w trakcie odmawiania czesci blagalnej NP zadzwonil do mnie i poprosil o pomoc o czym wczesniej nie chciala slyszec i uwazal ze wszyscy w kolo sa dla niego problemem a nie on go ma

      • Przestańcie się zachowywać jak przekupy na targu, które tylko szukają tematu aby jęzorami pomielić. Jak ktoś chce , to niech się za nia modli, a reszta niech przzestanie w końcu bez sensu komentować. Irena ma rację.

       I jesli to faktycznie ona napisała ten komentarz, to tylko jeden, a same zobaczwie ile wy, pobozni katolicy musieliście pod nim naprodukować niepotrzebnych nikomu uwag. Checie jej pomóc? To dziesiatek rózańca codziennie za nią i tyle.

      • nieznajoma jeśli masz problem to nie wyżywaj sie na forum.Irena jest aktywnym uczestnikiem na forum, nie było ją miesiąc. Nikt sie nie zachowuje jak przekupy.

      • Ale ja do Ireny nie mam nic. Czytaj ze zrozumieniem. Ile jest wpisów w tym temacie poza nią??? I jedyny mądry to właśnie tylko jej! Bo ona modlitwę proponuje a nie głupie gadanie! Więc już to skończcie. I jak wam sie Karo nie podoba, to dajcie jej spokój.

      • nieznajoma dokladnie to mam na mysli ,pomodlmy sie za karo wszyscy ,nie wiem jak dla kogo, ale dla mnie modlitwa ma ogramna moc ,ktorej juz wiele razy doswiadczylam ,bardzo tylko zaluje ze tyle lat zmarnowalam na miotaniu sie w moich problemach zamiast rzucic sie w te dobre i kochajace rece Matki Bozej ,ja tez w zyciu pogubilam sie bardzo,ale na szczescie to juz przeszlosc

      • Ja nie jestem Karo! Mialam zly dzien i wszystko mnie wkurza! Przepraszam!

 • Super dziekuje za taka mozliwosc,prosze o uzdrowienie rodziny z chorob i znalezienie miejsca na ziemi,a takze meza dla siostry

  • Matko Boża wyproś u Swojego Syna nawrócenie siostry,która już wrosła u jehowych, wyproś dla Agnieszki dobrego męża

 • Proszę o realizację naszych planów i bardzo dziękuję Bogu i matce bożej za pomoc jaka już otrzymaliśmy.

 • O wszelkie łaski dla mojej umierającej na raka siostry Basi – jest w hospicjum zagranicą. W NP ( dziś dzień 7) proszę dla Basi o te łaski, które Ty, Maryjo, uznasz za najlepsze i najważniejsze dla niej. Maryjo, najlepsza opiekunko, pomóż Basi przejść do lepszego życia, zaopiekuj się jej synem…..

 • Przenajświętsza Matko, dziękuje Ci za życie i zdrowie mojego syna. Dziękuję Ci, że mnie wysłuchałaś.

 • Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski od Matko Bożej Pompejańskiej z prośbą o to, by moje czwartkowe badanie potwierdziło uzdrowienie z nowotworu, nawrócenie brata oraz Matczyną opiekę dla wszystkich, którzy mnie w życiu skrzywdzili.

 • Matko Boza Pompejanska błagam Cię o nawrócenie i dary Ducha Sw.dla mojej corki Moniki .

 • Proszę o pomoc w znalezieniu dobrej pracy i dobrego męża lub ulożenie sobie życia w inny sposób zgodny z Bożym planem. I proszę żebym już nie traciła czasu na stanie w miejscu i zastanawianie się co zrobić z życiem. Proszęo uwolnienie mnie od zła, które mnie dotyka. Dziękuję za dotychczasowe łaski.

 • Proszę Cię Mateczko w intencji nawrócenia moich córek o ich powrót do Boga i Kościoła a także zmianę sposobu myślenia. Proszę o zburzenie pogańskich ideologii w ich głowach.

 • Proszę o powrót chłopaka, jeśli taka wola Boża i napełnienie jego serca miłością do mnie i oświadczyny.

 • Matko Przenajswietsza proszę Cię o dobrego męża dla mnie i dla mojej siostry. Błagam Cię o zdjęcie z nas krzyża samotności. Totus Tuus Maryjo!

 • O pracę dla mnie, opiekę bożą dla Bartosza, by się nawrócil, zrozumiał, że on także jest winny jak ja rozpadu naszego związku oraz odciął od toksycznych wokół niego osób i w intencji naprawienia relacji w mojej najbliższej rodzinie (szczególnie pomiędzy mną a moim bratem i moją mamą).

 • Proszę o pokonanie lęku przed jazdą samochodem żebym w końcu ukończyła prawo jazdy , a Maryja wskazała drogę . Proszę również o uwolnienie z nałogu palenia i nawrócenie syna. Bóg zapłać.

 • Matko Boża proszę o zdrowie dla mnie i moich najblizszych, o pomoc w wyjściu z problemów finansowych bratu, o miłość dla mnie i dla brata i dar zalozenia przez nas szczęśliwych rodzin.

 • Mateńko Pompejańska! Proszę o uratowanie mojego małżeństwa, nawrócenie męża, pracę dla syna i potrzebne łaski dla mnie. Boże dopomóż!!! E.

 • Proszę o wsparcie podczas egzaminów maturalnych, by udało mi się uzyskać zadowalające wyniki.

 • Matko Najświętsza, błagam o pomoc w zdaniu egzaminów językowych i magisterium. Proszę o światło, co robić dalej!

 • Królowo Różańca Świętego z Pompei proszę o pomoc w znalezieniu dobrej , stałej , spokojnej , stabilnej , uczcziwej i właściwej pracy na jedną zmianę , blisko domu , za godziwe wynagrodzenie i w przyjaznej atmosferze , która będzie całkowicie zgadzała się tylko z Wolą Bożą.
  Królowo Różańca Świętego z Pompei proszę o dobrą i wierzącą żonę.
  Królowo Różańca Świętego z Pompei proszę wyproś mojemu tacie Stanisławowi łaskę całkowitego zerwania z niszczącym nałogiem palenia papierosów i łaskę całkowitego uwolnienia od tego nałogu , aby więcej do niego nie powracał .
  Amen.

 • Królowo Różańca Świętego z Pompei proszę o pomoc w ułożeniu życia rodzinnego , osobistego i zawodowego .
  Amen.

 • Matko Boża Pompejańska dziękuję za cud uzdrowienia Izy z nowotworu, daj jej tyle zdrowia ile potrzebuje, proszę dla jej córki Anny o łaski w dniu Pierwszej Komunii Świętej, proszę weź w swoją opiekę całą uroczystość…

 • Matko Przenajświętsza, dziękuję za otrzymane łaski i przepraszam, że tak wielu nie dostrzegam… Proszę o pokonanie przeszkód i łaskę sakramentu małżeństwa pomiędzy mną i moim ukochanym, jeśli to jest zgodne z Bożą wolą.

 • Królowa Róźańca Świętego z Pompei proszę o pomoc , opiękę i powiedzenie w nowej pracy oraz o łaskę uwolnienia i uzdrowienia mojej duszy ze wszystkich paraliżujących mnie lęków , z którymi sobie nie radzę . Królowa Róźanca Świętego z Pompei módl i wstaw się za nami !!!

 • Najświętsza Matko Królowo Różańca błagam Cię o dar trzeźwości, abym już nigdy w życiu nie sięgnęła po alkohol. Pierwszy raz w życiu modlę się na różańcu oraz NP. Bóg zapłać.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!