Nowenna pompejańska – dobra data do odmówienia :)

Jeśli zaczniesz nowennę pompejańską 31 maja 2018 r., w Boże Ciało i zarazem święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, koniec części błagalnej przypadnie na 26 czerwca. To nie wszystko:

Część dziękczynną rozpoczniesz 27 czerwca, w święto Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a zakończy się ona 23 lipca (św. Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy). Ten okres, obejmujący dwa ważne święta maryjne i zarazem rozpoczęcie w Boże Ciało to wspaniała okazja na rozpoczęcie nowenny pompejańskiej!

Dołącz z nowenny.pl! Zapisz się tutaj a będziesz otrzymywać teksty motywacyjne na każdy dzień 🙂

 

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
ewaMonikaKasia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Skończyłam odmawiać tydzień temu pierwszą część i właśnie postanowiłam zacząć kolejną 31.05 czyli moje urodziny, dałam sobie czas na przemyślenie odpowiednej intencji, w sumie dalej nie wiem w której to zrobię.Myślicie, że modlenie się w intencji szczęścia w życiu jest ok? Ostatnio mi się nie wiedzie, ciągle pod górkę, po pierwszej nowennie też przyszło załamanie, bo jeszcze nie została wysłuchana, więc postanowiłam zastanowić się i nie podejmować pochopnych intencji. Mam problem ze złamanym sercem i tym, że przestałam dopuszczać do siebie jakichkolwiek mężczyzn, wciąż w głowie jest poprzedni, więc wiem, że nie będę w stanie żadnego pokochać. I stąd dylemat,… Czytaj więcej »

Monika
Gość
Monika

Pięknie Kasiu! Też jutro kończę NP i zamierzam rozpocząć kolejną… Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin! Dla mnie ta data jest także szczególnie wzruszająca, bo właśnie jutro przypada pierwsza rocznica mojej obrony doktorskiej… Pozdrawiam serdecznie. Monika.

Kasia
Gość
Kasia

Gratulacje! Ja aktualnie jestem przed obroną 🙂 Pozdrawiam

ewa
Gość
ewa

Właśnie ja rozpoczęłam NP w Boże Ciało 31.06.2018r. i skończyłam cześć błagalną wczoraj 26. 06. Dzisiaj rozpoczęłam cześć dziękczynną tj. 27 06. w święto Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Skończę w św. Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy. Odmawiam w intencji: wypełnienia się Woli Bożej w moim małżeństwie. Panie Boże, Ty wiesz najlepiej co wypełnić w moim małżeństwie. Niech się tak stanie!!! Bóg zapłać!!!

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -