Magda: Bóg nie pozostawił mnie samej

Szczęść Boże, pragnę się podzielić świadectwem po odnowionej nowennie pompejanskiej. Nie pamiętam już która to bo nie liczę, odmówiłam ja w kilku intencjach, ta ostatnia za duszę w czyśćcu cierpiące. Oczywiście moja modlitwa nie była idealna czasem odmawiana od niechcenia, aż wstyd mi orzed sobą sama . Ale ukończyłam a Bóg i dusze w czyśćcu nie pozostały obojętne, od jakiegoś czasu modlilam wręcz blagalam Boga o ciaze że szczęśliwym rozwiązaniem, gdyż jedno zakończyło się poronieniem, serduszko przestało bić. Pod koniec nowenny okazało się że jestem w ciąży ! Chwała Najwyższemu!! Bóg jest tak miłosierny jest tak dobry !! Drze o ta ciaze tak bardzo się boję bo jest tak wczesna… mimo to Bóg nie pozostawił mnie samej. Wielkie Cuda uczynił mi wszechmocny święte jest imię Jego !! Panie dzięki Ci będę składać i wszystkim opowiadać jak jesteś dobry!!
Kochani proszę Was o choć małe westchniecie, żeby wsytsko dobrze się skończyło, żeby ciaza przebiegała prawidłowo, żebym doczekała się narodzin cudu … Bog zapłać. ❤❤❤

ORYGINALNE

 

KUBKI

CERAMICZNE

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MagdaSaatercjanka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
tercjanka
Gość
tercjanka

Cieszę sie że zostałas wysluchana przez Boga i Matke Jego ale tez prosze uwazaj na siebie i trzymaj sie z dala od elektorniki zwłaszacza komorki i szczepionek .
Zycze Blogoslawienstwa i dalszego wstawiennictwa za Ciebie i to malenstwo ktore nosisz pod sercem

Magda
Gość
Magda

Czemu od szczepionek? I czemu od elektroniki ? 🙂 dziękuję

Saa
Gość
Saa

Też zaszłam w ciążę podczas odmawiania NP w intencji dusz pokutujących w czyśćcu… A wydawało się, że już „wszystko stracone” a dziś mam zdrowe,piękne,mądre i dobre dziecko a Maryja zechciała swoją modlitwą wstawienniczą u Boga wyjechać nam tę łaskę. Jestem także pewna, że te święte choć posługujące dusze tez się za nas modlą i Bóg daje im łaskę wysłuchania ich modlitw za nas.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -