Klaudia: Prawdziwe piękno

Nowennę pompejańską zmówiłam ponad rok temu w nadziei, że Maryja uczyni mnie przez tę modlitwę piękną kobietą. Prosiłam o piękno zewnętrzne ale i wewnętrzne. Po odmówieniu nowenny Maryja postawiła na mojej drodze wiele pięknych kobiet, które uświadomiły mi, że piękno kobiety to przede wszystkim piękne serce zdolne do kochania. Wszystkie te kobiety, które uznałam w swoim sercu za piękne, były blisko Boga. Biło od nich światło, radość, dobroć, życzliwość, pokora, jakiej można doznać będąc tylko w bliskiej więzi z Bogiem. Maryja zaprowadziła mnie w miejsca, gdzie sama nigdy bym nie poszła. Dzięki niej wstąpiłam do wspólnoty i poznaję niesamowite osoby, które każdego dnia utwierdzają mnie w przekonaniu, że prawdziwe piękno może pochodzić tylko od Boga.

Jeśli się wahasz nad odmawianiem tej modlitwy, zachęcam – odmów. Tylko miej świadomość, że Maryja daje stokroć więcej niż się spodziewasz. Przed odmawianiem tej nowenny moja codzienna modlitwa trwała 2 minuty, a więc miałam ogromne wątpliwości czy dam radę. Ja dałam radę, więc i Ty dasz! Z Bogiem.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
EvaJoanna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Piekne świadectwo tez modlilam się wielokrotnie modlitwa pompejanska

Eva
Gość
Eva

🙂 też spotykam takie piękne osoby (kobiety) co jest również motywacja do odmawiania tej cudownej modlitwy.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną