Iga: Powrót do kościoła

To niesamowite! Nasza córka wyjeżdżając za granicę odeszła od praktyk religijnych. Nawet przyjeżdżając w odwiedziny do domu nie uczestniczyła we Mszy Św. niedzielnej czy świątecznej. Bardzo cierpiałam z tego powodu, bo ją kocham. Poprosiłam o pomoc Matuchnę i już w pierwszym dniu modlitwy dziękczynnej zadzwoniła, aby mi powiedzieć, że uczestniczyła w Liturgii Wielkiego Piątku i była obecna na uroczystej Mszy Św. w Wielkanoc. Zaraz upadłam na kolana i dziękowałam Bogu i Maryi. Wierzę, że wróci do Boga, wiary swoich przodków i zrozumie, że z Nim łatwiej żyć i być szczęśliwym, bo On jest MILŁOŚCIĄ.

Msza Święta 

- 25 października -

w Pompejach

12
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
7 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
KarolinaKatarzynaeniaMaria IIanonim Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Niech Jezus i Maryja prowadzą Twoją córkę i całą rodzinę!

Iga
Gość
Iga

Dziękuję Ewo za dobre słowo. Pozdrawiam.

Maria II
Gość
Maria II

Szczerze się cieszę,wiem jaki to wielki ból , gdy dziecko odejdzie od P.Boga- modlę się piąty rok o nawrócenie Syna i wierzę,że Matka Boża wstawi się w tej intencji do Pana.

Iga
Gość
Iga

Mario! Bądź cierpliwa. Pan Bóg zadziała ze swoją łaską w odpowiednim momencie. Pozdrawiam.

Maria II
Gość
Maria II

dzięki

enia
Gość
enia

Mario porozmawiaj tak od serca z o.Pio, wiesz ten Świety ma swoje sposoby zaprowadzić do konfesjonału, do kościoła. Znajomą o.Pio zaprowadził do konfesjonału, miała długie „wczasy” od kościoła.
Najwyżej Michał kuksańca dostanie od o.Pio,na pewno masz zdjecie o.Pio, na internecie są zdjecia archiwalne, wybierz sobie i zaufaj temu Świętemu, znajdzie sposób przyprowadzić do Jezusa

anonim
Gość
anonim

Ja modlę się o nawrócenie męża do Boga i kościoła.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Córką powróci do Kościoła szybciej,niż Pani oczekuje:) na emigracji Kościół,nasze polskie msze,Jezus i Maryja są jedyną ostoją w codziennych obowiązkach i okazją do spotkań z ludźmi.Jeśli córka ma szczęście i parafię np.ze wspólnotą w Duchu Świętym,to wrośnie w tą strukturę.Napisałam to z doświadczenia i emigracji właśnie 🙂 z Panem Bogiem

Iga
Gość
Iga

Kasiu! Dziękuję Ci za dobre słowo, dające nadzieję. Córka upodobała sobie parafię ale nie w miejscu zamieszkania, lecz w miejscu pracy u niemieckim Kapucynów. Modlę się o dary Ducha Świętego dla niej i wszystkich emigrantów. Pozdrawiam. Szczęść Boże!

Karolina
Gość
Karolina

Proszę o modlitwę w intencji męża by przestał ignorować Boga w sakramentach św

Iga
Gość
Iga

Karolino! Pan Bóg prowadzi różnymi drogami do celu. Czasem trzeba długiego czasu, cierpliwości i modlitwy z poddaniem się woli Bożej, jednak Bogu zależy na każdym człowieku, dlatego nie poddawaj się tylko wierz i módl się. Pozdrawiam.

Karolina
Gość
Karolina

Dziękuję za dobre słowo.Igo codziennie zawierzam moja rodzinę Bogu.Zwlaszcza męża . Chociażby jestem w trakcie odmawiania 4nowenny 24dn.Masz rację potrzeba czasu ja bym chciała juz brak mi cierpliwości.I tak Pan działa stopniowo uzdrawia moja rodzinę .Mąż nie pije ,leczy się .Bóg też przemienia moje serce.Matka Boza depcze węża.