Cud różańca w Pompejach (video)

Dwa dni temu wydarzył się nadzwyczajny cud różańca w Pompejach. Tego bezwietrznego dnia nagle bardzo mocno zaczął poruszać się ciężki stalowy różaniec w ręce Matki Bożej na szczycie Sanktuarium Królowej Różańca.

Zjawisko obserwowali pielgrzymi a informacja o cudzie obiega świat. Czy to znak od Dziewicy Pompejańskiej? Czy to szczególne wezwanie do modlitwy w dniu, kiedy potęgi tego świata starły się w Syrii?

Włoski portal „Il Messengero” cytuje pewną 93-letnią staruszkę, która mieszka w Pompejach: „Matka Boża chce nam przekazać wiadomość” i dodaje, że nigdy w życiu czegoś takiego nie widziała.

Zjawisko widać na poniższym nagraniu. Nie traktujmy tego jak sensację, lecz ufnie weźmy różańce w dłonie i módlmy się o pokój na świecie. O to Maryja prosi nas nie od dziś!

24
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
22 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
22 Autorzy
JankaJanJadwigaJolantaAnna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Jakub
Gość
Jakub

Królowo Pokoju módl sie za nami

ewa
Gość
ewa

Dziewico Pompejańska miej mnie w opiece!!!

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Niesamowite

MK
Gość
MK

Krolowo Rozanca Swietego miej nas wszystkich w swojej opiece.Dziekuje za to całym sercem.Amen.

Bozena
Gość
Bozena

Niesamowite! Uwazam, ze Matka Pompejanska dala znak , ze moze sie cos wydarzyc . To tak jakby powiedziala wezcie rozaniec do reki i modlcie sie ! Czyzby jakas przestroga , a wszyscy wiemy ile zla dzieje sie na swiecie .Modlmy sie o pokoj!!!

Asia
Gość
Asia

Maryja czuwa nad nami to jest dowod na to.

andzelina
Gość
andzelina

Królowo Różańca módl sie za nami.. Amen

Barbara
Gość
Barbara

Matko Boska najcudowniejsza miej mnie w swojej opiece!

sandra
Gość
sandra

Matko Pompejanska proszę o uwolnienie mnie z nerwicy lekowej.

Staszek
Gość
Staszek

Sandro napewno Matka Ciebie nie opusci badz silna to tylko kwestia czasu bardzo bym Cie chcial przytulic i wesprzec to minie obiecuje Ci tylko sie modl do Mamy pozdrawiam Cie mocno i wierz a wiara Cie wyzwoli niech Bóg ma Cie w opiece

Gosia
Gość
Gosia

Maryjo wstawiaj się za nami u miłosiernego Boga i wybłagaj łaskę przebaczenia dla ludzi

marlena
Gość
marlena

Maryjo, Kocham Cię. Proszę Cię, wyproś mi u Pana Jezusa łaskę przebaczenia wszystkich moich grzechów oraz grzechów mojej rodziny. Zdrowaś Maryjo…

Ola
Gość
Ola

Kto może potwierdzić, że ten dzień był na prawdę bezwietrzny?

Helena
Gość
Helena

Maryjo Królowo Różańca Świetego zawierzam Ci całą moją Rodzinę i Ojczyznę , ukryj nas w Swoim Niepokalanym Sercu , módl sie za nami .Maryjo Królowo Pokoju módl sie za nami. Kocham Cie Mamo !!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Gosia
Gość
Gosia

Pomnik o różańcowa

Gosia
Gość
Gosia

Pomnij o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. Ach, nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie. Amen.

Maria
Gość
Maria

Krolowo Różańca Świętego, Matko Boża Pompejańska, dziękuję Ci za łaskę wyzdrowienia i podtrzymania w cierpieniu. Nie opuść mnie nigdy i strzeż dalej od wszelkiego złego – mnie i tych, ktorych kocham.

Marta
Gość
Marta

Matko miej moja rodzine w swojej opiece,błogosław moim dzieciom i wnukom,szczeż ich od złego.

Ewa
Gość
Ewa

Matulenko kochana miej w opiece nasza ojczyzne, kieruj umyślnie rządzących oraz nasze rodziny. Uwielbiamy Cię Jezu nasz kochany

Anna
Gość
Anna

KOCHANA MATECZKA WZYWA DO MODLITWY NA RÓŻAŃCU O POKÓJ NA ŚWIECIE.

Jolanta
Gość
Jolanta

Krolowa Rozanca Swietego prosi o modlitwe . Nie wypuszczjmy z rak Rozanca -modlmy sie. Kazda modlitwa jest wysluchana – jest droga do Nieba Maryja trzyma jeden koniec a przez Krzyzyk z Jezusem splywaja Laski. Bl.Bartolo Longo modl sie za nami i z nami.

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Maryjo,Królowo Pokoju i Królowo Polski módl się za nami grzesznymi.Amen

Jan
Gość
Jan

Mario modlę się gorąco o zdrowie dla mojego syna. Prosząc o tę łaskę jestem pełen ufności w twoją dobroć i ,że nigdy go nie opuścisz ale zawsze będzie on pod Twoim płaszczem ochronnym otoczony miłością kochającej MATKI.

Janka
Gość
Janka

Królowo Różańca Świętego módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. Wypraszaj nam łaski u Twojego Syna. Zanosimy nasze modlitwy i dziękujemy, wysłuchaj nas dobrotliwie Matko Pompejańska.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…