Beata: Udało się!

Nowennę Pompejańską odmawiałam kilka razy. Za każdym razem w innej intencji, m. in. za zdrowie bliskich mi osób, za dusze czyśćcowe, a ostatnia w intencji znalezienia pracy dla siebie.
Za każdym razem czułam opiekę Matki Boskiej Pompejańskiej, wierzyłam, że wszystko ułoży sie dobrze i tak właśnie się stało ☺ Starałam się być cierpliwa choć bywały chwile zwątpienia, ufałam i nadal ufam, że Matka Boska Pompejańska czuwa nad każdym z nas i nie zostawia samych w potrzebie.
Od trzech miesięcy szukałam pracy, wysłałam wiele CV ale nie dostawałam odpowiedzi, kilka dni po zakończeniu Nowenny Pompejańskiej dowiedziałam się, że potrzebują pracownika w pewnej firmie gdzie CV wczesniej nie składałam, stwierdziłam, że spróbuję ,pojechałam i udało się ! 😊 Pracuję i jestem zadowolona, wierzę, że to dzięki Naszej Kochanej Matce Boskiej. Ufajcie i odmawiajcie NP a wszystko się ułoży.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

14
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
11 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
ulaMalwinaevaPaulMagda Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kinga
Gość
Kinga

Aż się sama boje! Wczoraj modliłam się dziesiątka różańca i innymi modlitwami w intencji dusz czyśćcowych. W nocy śnił mi się szatan, który groził mi, że ześle na mnie nieszczęście za to, że modliłam się za te dusze, żeby to nieszczęście ostudziło moje chęci do modlitwy. Potem usłyszałam jakieś głosy (możliwe, że tych omodlonych dusz), które we śnie obiecały mi, że skoro modliłam się za nie wczoraj, to one mi pomogą w każdej potrzebie i będą wypraszać dla mnie u Boga potrzebne mi łaski. Obudziłam się zdrowo spocona z nerwów, wystraszona i autentycznie przerażona.

enia
Gość
enia

Kinga odpraw DK za dusze czyśćcowe , to dopiero dasz po łapach czarnemu, nie lękaj się. Poproś św.Michała o opiekę Jak odprawiałam DK za konających grzeszników którzy dziś umierają, prosiłam Jezusa aby wszystkie dusze wziął do siebie od razu , śniło mi sie że tłumy ludzi szło, przechodziło , całą noc tak. Początkowo też miałam jakies straszenia jak zaczełam się modlić za dusze czyśćcowe. Jak odmawiałam NP za dusze mojej śp Mamę pod koniec kilku dni zegarek mi się zaczął opóźniać ok 5min, co nastawiłam dobrą godz patrzę znowu do tyłu, pomyślałam że bateria jest juz słaba, a nie dawno… Czytaj więcej »

Kinga
Gość
Kinga

Teraz to się autentycznie wystraszyłam. Jutrzejsza mszę świętą prywatnie oddam w intencji dusz czyśćcowych. I na pewno sięgnę po DK, dziękuję za rady 😉

enia
Gość
enia

Należysz do Jezusa i nie masz się czego bać!
Jest warto Msze św z Eucharystią ofiarować za dusze czyśćcowe,one mają pomoc i są nam wdzięczne,pamiętają o nas, pomagają nam.
A co do tego wybuchu, było to zastanawiające że tak jak by nam „ktoś” jedne drzwi do przedpokoju zamknął,nie było tak słychać i w tym czasie właczylam mikser.

Magda
Gość
Magda

Eniu, ponoć nie powinno się modlić za osobę opętaną, tylko egzorcyści. Zrobisz, jak uważasz, ale ja bym to skonsultowała z księdzem egzorcystą.

enia
Gość
enia

Magda dziekuje, zapytam się Spowiednika, bo faktycznie tą osobę szatan ma w swoich szponach. Bylo że Msze św i Eucharystie ofiarowałam za tę osobę, wrócilam do domu, jak sie rozbierałam wyleciała olbrzymia ćma z wieloma skrzydlami, taki mutant, odleciala ode mnie z pół metra i znikła.Przyznaję że nie miłe to było, obszukałam nie było tej ćmy znikła.Nie dało mi spokoju i na drugi dzień poszłam do spowiedzi, opowiedziałam to Spowiednikowi, powiedział mi że w czuły punkt uderzyłam szatana tym co zrobiłam, że nie nie mam sie czego bać , należymy do Jezusa. Dobrze ze przed wyjściem bluzkę na lewą stronę… Czytaj więcej »

Paul
Gość
Paul

Kingo, a co ma szatan do dusz czyśćcowych??? Przecież to są dusz zbawione, nad którymi on nie ma już żadnej władzy. Myślę, że Twój sen wziął się ze zwykłej nieznajomości KKK. Od kilku lat należę do Apostolstwa Dusz czyśćcowych modlę się za nie nie okazjonalnie ale codziennie, co miesiąc zamawiam msze św i nic złego się nie dzieje. Wręcz przeciwnie spotyka mnie wiele łask za ich wstawiennictwem.

Kinga
Gość
Kinga

Dziękuję Paul za cenna radę. Ten sen zabrzmiał mniej więcej tak: „zły karze mnie za to, że modlę się za dusze czyśćcowe” cokolwiek to znaczy. Ale jeśli moja modlitwa pomogłaby przynajmniej jednej duszy to warto się modlić 😉

ula
Gość
ula

Kingo jak się bardzo boisz – jest taka modlitwa, chyba na egzorcyzmy pl „Przeciw bluźnierczym myślom i koszmarom” – bezpośrednio do Pana Jezusa, odmawiaj sobie z wiarą oraz „Potężna Niebios Królowo” , oddawaj swój sen Jezusowi, Aniołom, Maryi, módl się do swojego Anioła Stróża i nie myśl o tym, bo sama się nakręcasz niepotrzebnie, wiem samo przychodzi, ale wtedy jeszcze bardziej musisz kierowac swoje mysli do Boga,On nad tym wszystkim naprawde panuje, jest tez modlitwa do Opatrzności Bozej

enia
Gość
enia

Paul to dziękuj Bogu że tak jest u Ciebie

eva
Gość
eva

Odmówiłam dwie nowenny za dusze czyśćcowe i nic się nie działo …no może poza jednym…śniły mi się Ci co już odeszli . Nie straszcie się nawzajem, bo za duszyczki należy się modlić. A tak na marginesie …kilka dni temu miałam bardzo realny sen , że uciekam przed mężczyzną, który ciągle dziwnym trafem zjawiał się obok mnie. W końcu zmęczona zapytałam „kim jesteś?” odpowiedział ” śmierć” po czym objął mnie mocno pod ramiona i zaczął unosić w górę, pomagał mu jeszcze jeden mnie podtrzymywać , było jakoś mgliście szaro , zdążyłam jeszcze zapytać czy będzie bolało, a on powiedział, ze ”… Czytaj więcej »

Malwina
Gość
Malwina

Enia, co to jest DK?

enia
Gość
enia

Kochana Malwinko Droga Krzyżowa i polecam wg Emmerich, modlitewnik ok 8zł

ula
Gość
ula

Koronka do Najświętszych Ran Pana Jezusa ułożona z aktów strzelistych, podanych w objawieniu przez Pana Jezusa Siostrze Marii Marcie Chambon, zmarłej w opinii świętości w klasztorze Sióstr Wizytek w Chambery. Odmawia się na zwykłym różańcu złożonym z pięciu dziesiątków. Można rozpocząć następującą modlitwą: O Jezu, Boski Odkupicielu, bądź nam miłościw, nam i całemu światu, Amen. Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny, zmiłuj się nad nami i nad całym światem. Amen Przepuść, zlituj się, mój Jezu, w otaczających niebezpieczeństwach Krwią Twoją Najdroższą osłoń nas. Amen. Ojcze Przedwieczny, okaż, nam miło­sierdzie, przez Krew Jezusa Chrystusa, Syna Twego Jedynego, błagamy Cię, okaż nam… Czytaj więcej »

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną