Ania: Powiększenie rodziny

Szczęść Boże. Chciałam złożyć swoje kolejne już świadectwo o nowennie pompejanskiej.
Zacznę od tego ze jestem matka 2 wspaniałych dzieci. Zawsze marzyła mi się duża rodzina ale mąż stanowczo sprzeciwiał się kolejnemu dziecku, wtedy zaczęłam odmawiać nowennę i prosiłam o to aby mąż zmienił zdanie i abym mogła zajść w upragnioną ciąże. Czekałam cierpliwie na zgodę męża na kolejne dziecko. Mijały miesiące a mąż z miesiąca na miesiąc zaczął więcej mówić o kolejnym dziecku.
I moja radość była tak duża gdy pewnego dnia mąż oznajmił mi że może postaramy się o kolejnego bobasa. Wtedy już wiedziałam że moja prośba została wysłuchania, za co dziękuję naszej Kochanej Matce z całego serca.
Obecnie jestem w 12 tygodniu ciąży i wierzę mocno ze Matka będzie nas mieć w swojej opiece i nie pozwoli aby naszej kruszynce stało się coś złego.
Odmowilam już 4 nowenny z czego 3 zostały już wysluchane a może i za nie długo 4 też zostanie o co proszę Matkę codziennie w modlitwach.

Hematytowa

dziesiątka

różańca - brelok

  • Ania, ja tez prosiłam Pana Boga aby mąż zmienił zdanie i abyśmy postarali sie o drugiego maluszka – sprawa była beznadziejna ale się udało (nie odmawiałam NP) i mąz się zgodził. Teraz próbujemy 🙂 Zmów za mnie prosze zdrowaśkę aby się udało – na pierwsze dziecko długo czekaliśmy.

  • Chwała Panu Też jestem przy nadziei w 20tygodniu drugiej ciąży.Wszystko zawdzięczam Matce Bożej Jej wstawiennictwu.Bog wie co robi.O ciąży dowiedziałam sie podczas 2nowenny otrzymalam więcej niż prosilam.Teraz jestem w trakcie 4nowenny w cz.dziekczynnej dalej się modlę w intencji mojej rodziny.Strasznie mi się nie chce ,mam masę rozproszen ,zly szaleje ale trwam ,walczę

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!